1. 1.
    yeni bir hayat. hayatınızda fazlalık olarak gördüklerinizi sildiğiniz anda başlar. ben yaptım bunu huzuru buldum. (bkz: en doğru zaman)
    3 ... simdiben
  2. 2.
    ne kadar yeni olursa olsun, temellerini eski umutların, başarıların, başarısızlıkların kurmuş olacağı hayattır.
    1 ... ben hic fondu yemedim
  3. 3.
    aşırı kilolu vatandaşların kilo verme yarışına girdiği the biggest looser yarışmasının yakında star tv'de başlayacak türkiye versiyonunun adı.
    2 ... present tense
  4. 4.
    (bkz: yeni bir saçmalık)
    3 -1 ... duman6kelimeler
  5. 5.
    anlamak için yaşamak gerekir. yaşadım gördüm hak verdim.
    1 ... 1number
  6. 6.
    ilk tanitimiyla rezalet bir programın gelecegine inanmaya başlamışken ikinci tanıtım izlenimlerimi bırazcık toparlasada o sevimsiz sunucuyu görünce vazgeçtiğim yarışma programı.
    1 ... marv
  7. 7.
    yeni bir ciğer, yeni bir böbrek, yeni bir kalp piize devam.
    3 ... kimki bu
  8. 8.
    yeni bir hayat, aslında yine-yeni-yeniden

--spoiler--
    bu hafta...
    seyircilerin oylarıyla...
    aramızdan ayrılacak olan yarışmacı...
    007 ümmügülsüm!
    --spoiler--

den farksız eski bir bbg yarışması.

nasıl olacak merak ediyorum. sevimsiz olan şişman mı kovulacak evden, ya da o hafta en az kiloyu veren mi? ya da yarışma elemeli olacaksa yeni bir hayat formatı ne diye? biz bile kilo verdiremedik git ulan buradan mantığı mı işlenecek?

herşey bir yana da, obezite ile savaşta yurtdışı formatlı eski bir yarışmaya kalmışız ya, işte o zoruma gidiyor. türkiye den dizi alan arap ülkeleri gibiyiz.
    4 ... sessizdeydi duymamisim
  9. 9.
    (bkz: Beyaz sayfa)
    2 ... clessive
  10. 10.
    defter aynı defter olduktan sonra temiz bir sayfa açmanın anlamsız olduğunu düşünürsek, yeni bir hayat kavramı da biraz anlamını yitiriyor.
    2 ... ama olmadiki simdi boyle