bugün

young boys takımının 04.08.2010 çarşamba günü kadıköy de oynanan fenerbahçe - young boys maçında sahada bulunun ender zencilerden biridir. her zenci gibi fenere boş geçmeyen bir zenci arkadaşımızdır.
fenerin son tokmakçısı olan zenci futbolcu.
tek başına tüm fener takımından daha konsantre.
fener'in sevdiği zencilerden biridir. adı "hoşgeldin" anlamına gelir. fener ondan yediği golle şampiyonlar ligi'ne elveda demiştir.
(bkz: ironi)
(bkz: fener zenci sever)
young boys takımında oynayan golcü oyuncudur. 4 ağustos 2010 fenerbahçe young boys maçında 90 dakika boyunca hiç yorulmadan koştuğuna şahit olmuşumdur bu siyahi adamın. ayrıca da maçtaki tek golü atmış ve fenerbahçenin elenmesine neden olmuştur.

(bkz: fener zenci sever)
Fenerbahçe'yi yerle bir eden, azizciğimin hayallerini yıkan siyahidir kendisi.Deli gibi koşması gözümden kaçmamıştır ayrıca.
(bkz: Geçmiş olsun)
fenerbahçe ile anlaştığı söylenen eleman.
Fenerbahçenin prensip anlaşmasına vardığı forvet. ntvsporda son dakika geçti .
young boys ile oynadığımız maçlarda beni baya etkileyen forvet.gelmesi halinde emenike'nin eksikliğini hissettirmez.
bizi zamanında iyi bir siken forvet. gelsin bakalım, yaşı da genç.
Young Boys un Kamerunlu forvetiydi, son dakikalara göre Fenerbahçe ile anlaşmıştır.

Geçen sene oynanan Fenerbahçe maçından başka hiç tanımadığım futbolcu. Bir kaç videosunu izledim sanki Emenike tarzında bir oyuncu. Fenerbahçe ye hayırlı olsun. Niang gidecek mi acaba ?

Bienvenu ye ait ufak bir video http://www.youtube.com/watch?v=GdeIIkrNfbk&feature=related
geçen sene 49 maçta 21 gol atmış.
wikipediada kulübü çaykur rize gözüküyor *
maliyeti düşük gelecek vaad eden bir topçu. karlı olabilir olmasa da kimse ver yansın etmez.
fenerbahçe aldığı için artık yeni drogba'dır, baros yanında halt etmiştir, eto'o nun varisidir.
fenerbahçenin şu durumda alabileceği en iyi forvet diyebiliriz.
hakkında uçuk yorumlar yapılmamasına rağmen drogba, forlan, reyes gibi oyunculardan reddi yiyenlerin, hemen bok attığı adam.

bak siz başlattınız, eheh.
hayırlı oldun. 6s için de hayırlı olsun bu arada. 6s büyük ihtimalle onun kobrayı tadacaktır.
fenerbahçe'nin kendisine gol atan, bütçesine uygun her topçuyu renklerine bağlama projesinin bir diğer eseri. neyse ki yaşı genç, bu yoklukta da umarım bonservisine 2 milyondan fazla verilmemiştir.
fenerin yeni süper forveti.
2010 yılındaki y.b. maçından sonra, hakkında girilen entryleri şuan gördüğüm forvet.
aynı arkadaşlar "bu adam kim ki?" "oyuncu bu?" "bedava verseler almam!" tarzı geyiklere girmezler umarım..

not: yıllardır football manager oynayan biri olarak bu oyuncuyu tanımıyorum ve hakkında yorum yapmıyorum/yapamıyorum. ancak faydasız bir isim olsa aykut kocaman alınmasını istemezdi. umarım başarılı olur.
hoş gelmiştir.
vasat bir ligde, vasatı aşamayan bir forvet performansı sonucu fenerbahçeye transfer olan oyuncu. hele ki bu transfer niang'ın yerine yapılmışsa, durum daha da komik bir hal alır.
Soyadı fransızca ''hoşgeldiniz'' demek olan futbolcu. Yakında medyamızda ''Bienvenu fener'' filan gibi manşet görürsek şaşırmayalım.
1988 doğumlu kamerunlu forvet oyuncusu hayırlı olsun fenerbahçemize.