bugün

üçüncü senelerini kutlayan liseli çifttir tanımı.. buyrun;

http://www.youtube.com/watch?v=4Ncyqt2daJg

editleyşın : amk sanki umut benim yediğim eksilere bakılırsa, yok arkadaş bişey paylaşılmaz bu sözlükte. iyi amk liseli kadar taş düşsün başınıza, millet 3. yılını kutluyor çocuğuna isim bile buluyorken eksiyi ben yiyiyorum, ohhh..
bu liselileri topluca katletmek gerek.
(bkz: liseliler kadar olamadım)
çocuklarına isim bile bulmuş çifttir.

http://galeri.uludagsozlu...-liseli-%C3%A7ift-214403/
iğrendirmiştir.
yardırmıştır. ah ağzını yediğim.
ortada sürekli bir çocuk lafı dönmekte. kız hamile midir nedir anlayamadık. ne biçim liseli lan bunlar. kız utanmasa "ne fişekliyosun sende beni ha" diyecek. bir de aldığım duyuma göre umutta elifi seviyo. şöyle bir şey gördüm de http://www.youtube.com/watch?v=2gbhh-tjono
- genç! seks var mı?
- tabi ki yok...
- anladım, geçmiş olsun, sayılı gündür çabuk geçer bak üç senesi geçti bile, takma bu kadar gafayna!
ikisi de üniversiteyi kazanamaz ise evlenebilme ihtimalleri olacak çifttir.

- farklı üniversiteler kazanmaları durumunda ilişkiler çok uzamayacak çifttir.
- kızın üniversite kazanması durumunda, erkeğin egosunun zedeleneceği ve peyderpey ilişkiyi zedeleyecek aptal paranoyalar ortaya çıkarıp, 3 vakte ilişkileri bok olacak çifttir.
- erkeğin üniversite kazanması durumunda, kızın sadakatini büyük olasılıkla uzunca bir süre koruyacağı, ama erkek tarafından sıklıkla boynuzlanıp, ilişkinin en sonunda erkek tarafından sona erdirileceği çifttir.

ha bi de bunların pembe gözlükleri var daha, şekerden tabutlar, heidi'ler, lolipoplar. o gözlükleri çıkarmadan idrak edemeyecekler olayı muhakkak. küçümsenecek bi durum da değil, aslında komik olan tek unsur masumiyetleri ve sevgiye olan inançları.

ama o şekerler bitsin görürüm ben onları.

pembe göt, kara göt çıkınca ortaya, tekrar görüşelim.
(bkz: aşkın ömrü 3 yıldır)*
(bkz: ya ben neyse bi şey demiyorum)

biz de liseli olduk ama bu nesil ayrı bi nesil lan sanki... bizden değil gibiler. biz derken insanlardan bahsediyorum...
bir de lise 1'e gidiyorlarsa filme bak sen.
tebrik edilesi çift.
yazılanları okuyorum da; kimisi başlığın ekşiden araklandığına dair ayarlar yazmış kimisi ergenler demiş.
başlık ekşiden araklanmasaydı, haberim olmayacaktı bu güzel çiftten. araklayan arkadaşa şuku. ayarcılara eksi.
ergen diyenler de kendi dünyalarında haklılar. e tabi; aşk koca koca adamların işi. hepsi kırdı geçirdi aşk konusunda. ordinaryus oldular. şu lise çağında aşk yaşayan iki gence laf atanlara sorsan 3 yıldır ilişkileri bile olmamıştır. ama klavye başında hepsi casanova mübarek.

efendim;
ben izlerken keyif aldım. gülümsedim. sıcacık bir video olmuş.
umut'u kıskanmadım değil.
yanlış anlaşılmasın; videodaki kıza hallenmiyorum. böylesi bir sevgiye imrendim. gençler. aşıklar...
ben de onların yaşındayken böyle şeyler yapmak istemiştim hep. ama utanmıştım. neden utandıysam? videodaki aşık iki insana imrendim, cesaretlerine hayran kaldım.
allah mutluluklarını daim etsin.

ve siz;
bu yazıyı okuyanlar,
unutmayın. en güzel çağınız; aşık olduğunuz çağdır.
lisede de böyle, ilkokulda da, üniversitede de.

aşk; üniversite mezunu bir olgu değildir.
nefes aldığın her an; aşk vardır.
ergen dediğiniz kimseler ''ergenlik çağı''nda olan kişiler. fizyolojik açıdan da aşka en müsait kesim.
sevdiği için sizin üniversite sonrası yapamadıklarınızı yapabilecek çağda.

sen aşkı üniversiteli san hala ey yazar.
bizim nesil birçok bakımdan şanssız ama bazı yönlerden de çok şanslıyız diye düşünüyorum böyle videoları gördükçe. ya biz çocukken teknoloiji bu kadar ilerleseydi? son demlerinde yırtmışız vallahi! bizim de bu aptal hallerimizle birçok kişi taşşak geçiyor olacaktı belki şimdi. en yoğun videonun ortalarında "sen de beşiktaşlısın, kız da beşiktaşlı çocuğunuz da beşiktaşlı olacak" minvalindeki kartları gösteren çocuğun kısmında düşündüm bunu. yazık lan! sanıyorlar ki hiç büyümeyecekler! bir yandan da dediğim gibi yatıp kalkıp allah'a şükrediyorum youtube, facebook, internet yoktu bizim salak zamanlarımızda diye. düşünsenize birgün inci sözlüğü bir açıyorsunuz, "beyler adam ilkokullu" entrysinin altında, aradan yıllar geçmiş ama bir swf'de mavi ilkokul üniformanız ile birtakım karate hareketleri yapan sizsiniz. belki tıp fakültesini kazanıp mezuniyet töreninde kep atmışsınız, tusu kazanmışsınız, uzman olmuşsunuz, o günler çok gerilerde kalmış, siz bile unutmuşsunuz, doktor olmuşsunuz artık, binlerce ciddi ameliyata girip hayatlar kurtarmış bir cerrahsınız koskocaman ama hala bir yerlerde ham bir davranışı biraz hor görmek biraz da eğlenmek için sizin yıllar önce attığınız döner tekmeler, push-kickler kullanılıyor... hem de pantolonunuz hafiften sökük, iç donunuz gözüküyor. annenizin "yazık bizim sıpa üşümesin" diye zorla giydirdiği yün don o da... insana bunun gibi videolar çok koyar. keza üçüncü yılını kutlayan arkadaşlarımızınki de buna örnek gösterilebilir. ileride bu videoyu izlerken umarım gülerek hatırlayacağınız bir hayatınız olur .
hah tebrik edilmesi gereken liseli çift. ''lan eşşek kadar oldunuz en uzun ilişkiniz 3 gün bi de kalkmış laf ediyosunuz s*k kafalılar'' şekilnde yorumlara yo açan çift.
küfür edilesi liselilerdir.

http://inciswf.com/1305674001.swf
neticede liselidir gülüp geçmek lazım.
çocuklarına da isim düşünmüşler ahaha kusacağım birazdan.
ilk 1 dakikasını izleyip ağlayarak kapattığım videodur.

biz mi normal'dik bunlar mı anor'mal lan?
(bkz: viral reklam)
yeni nesil ergen aşklarına bir örnektir.
-harcanan kağıda yazıktır.
allah belalarını veresiceler denilesi iki tip. akşam akşam geriyorlar insanı.
neyin kafasını yaşadıkları anlaşılamayan liselilerdir. çocuklarının adını da ecrin koyacaklarmış.
ecrin: ücret. bedel. fiyat.
yayınladıkları liseli ergen videosunu youtube'da kısa sürede yaklaşık 250000 kişi izlemiştir. 3 yıldır beraberlermiş takdiri hak eden bir tarafları var fakat ipte yürümektedirler bilmeleri lazım, travmaları ağır olabilir.
genç aşıklardır.
öncelikle bu başlığın benzeri ekşi sözlükte dönüyor oradan epey yazı okudum ne yazık ki yada iyi ki orada yazar olmadığım/olamadığım için buraya yazıyorum. ekşici piçler "hepinizin suratına sıçıyım!" ulan dingiller gençler sevmişler, eğlenmişler belli ki inanmışlar birbirlerine. yaptıkları şuan bize saçma geliyor olabilir, ama o sik beyninle aşağılama çabaları nedir? inan mide bulandırıyorsun.
3. senelerini kutlayan elif ve umut çifti. kısaca amk liselileri dediğimiz insan grubu.