bugün

entry'ler (112)

istanbul

aşk şehridir.

kavga etmeye gerek yok

neden anlaşmıyorsunuz? kavga etmek zorunda değilsiniz ama toplumun sürekli gözünün önünd eolan savaş, kavga şiddet olunca, beyne sürekli bu olumsuzlukların attığı zarflar, insanları bozdukça o zarflarda yazılanları yaşatıyor başkalarına. bu çirkin döngüden insanlık kendini kurtarmalı...

kiwi

kivi yazmayı becerememiş zat.

üniversitede son sınıf öğrencisi olmak

"oh nihayet kurtuluyorum" demenin gerçeğe yaklaşmasıdır.

reddedilmek

her reddeden bir gün reddedilmeyi de tadacaktır.

gecenin sözü

ne söylenirse söylensin, duymak istenilen dışında olduğu müddetçe makbul bulmayacak bir cümle olarak kalacaktır.

biri beni silksin

mindere çıkmanız ve güreşmeniz gerekir.

flört etmenin normalleşmesi

flört etmek her yeni başlangıcın en önemli adamıdır. bir aşamadır. o olmadan hiç bir şey ayağını yere sağlam basamaz. hem, hayatın kendisi de bir flört değil midir. bakınız etrafınıza, flört edemeyen insanlar hep mutsuzdur.

dayı

herkes nerede bulup işini yaptırıyorsa, asla rastlayamayacağım o kudretli adamdır!

sözlük yazarlarını üzen şeyler

anlaşılamamak.

4 yıl süren ilişkiden sonra aşık olunabilinir mi

aşk bir erozyondur. aşkın yoğurduğu bir erozyon. erozyona uğrattığı ise dimağıdır, düşünceleridir, hatta değerleridir. bu büyük sarsıntının ardından, tutulmanın gidişatına göre ilişki şekillense de her şey bittiğinde, yeniden eski duruma dönme halleri baş gösterir ve aşk genelde yerine nefrete bırakır.

dede korkut

Türklerin en önemli destanı.

yazarların içinde beslediği hayvan

zümrüdüanka kuşu

35 yaş üstü yazarlar

yayınevinden nefret gelmiş bulursunuz bunları, çünkü üstlerinden para kazandırdıkları yayınevleri onların eserleriyle servetlerine servet katmıştır...

laraaaa

laraaa, bir roman karakterine benziyor.sanki uçurumdan atlamak üzereyken, arkasından onu vazgeçirmeye çalışanın nidası gibi takılıyor kulağa, başarılar.

özcan dal

türkiye de tanınmayan ve fakat dünyaca ünlü gitar vitiözü ahmet kanneci'nin öğrencisi ve yanından ayırmadığı sahne arkadaşı. özcan dal, geleceği parlak bir sanatçı. ahmet kanneci öğrencisini iyi keşfetmiş ve onun yolunu açmak için her türlü imkanlarını değerlendiriyor. bu yüzden de ahmet kanneci bir sanatçı olarak ayakta alkışlanmayı daha çok hak ediyor. özcan dal'ı bir konserde izleme fırsatı bulmuştum. parmakları harika ve yorumunu çok beğendim. herkesin dinlemesini tavsiye ederim.

sözlük yazarlarının takıntıları

yazarların takıntıları yazarlık takıntısıdır. ama bazıları yazmasa da olur.

allah ın olmadığı gerçeği

anlamsız bir tartışmadır.

günlük tutmak

günlük tutmak, adamı yazar yapar.çocuklara tavsiyemdir. yazar olmak istiyorsanız günlük tutun.

berkin elvan ın şişirilmiş bir balon olması

"berkin elvan" bir çocuktur. o çocuk senin olsaydı yine balon mu derdin?