bugün

(bkz: yavsadigi kizin lezbiyen olmasi)
nokta yerine ç ye basmak.
her şey. ölmüşüm ben.
zamanımı kontrol edemediğim için işlerimin aksaması, adeta bir yük haline gelmesi.
Şu an pakette sigara yok arkdşlr siz jeyin tribindesiniz.
her bi b.k . bir insanin hayatindaki herseyin fiyasko olmasi mumkunmus .
az önce markette karpuza benzeyen ama kabuğu tamamen yeşil bişey gördüm. ama karpuzmuş yani. çok istedim ama alamadım. çünkü çok büyüktü. taşıyamam sözlük.
Geçecek olan şeylerdir.
Hastaymışım farkında olmadigim bir durumdu ama üzüldüm hasta olduğuma.
Sebebini bilmediğim bir şeydir..

Durduk yere böyle bir hüzün çöker ya; hah işte ondan benimki de.
Ama geçer ya 5dakika sonra eski şen şakrak, hayat dolu, uçuk kaçık harbi kiz olurum.
gollercepte yaptım, 500 mb hediyem gelmedi.
gene uçuk çıktı dudağımda hmnaaaa. çok üzücü.
kadın olmak.

bu dünyada, bu ülkede kadın olmak suçtur. kadınsan potansiel tecavüz olunacak bir varlıksındır, hele de istediğin gibi giyiniyorsan "açık hedefsin"

evlilik dışı birliktelik yaşarsan "orospu" olursun. hamile kalıp aldırırsan, vicdansız olursun. kimse ne yaşadığını sorgulamaz, çünkü "vicdansız orospuuu" demek sorgulamaktan daha kolaydır. arkasından "dişi köpek kuyruk sallmasa, erkek peşinden gitmez" gibi iğrenç bir tabir kullanırlar ve olay kapanır. o kadın gider intihar eder, iki gün konuşulur unutulur gider. bir kadını itham etmeden önce, orospu damgası vurmadan önce bir düşünün! onun neler yaşamış olabileceğini sorgulayın, kendinizi onun yerine koyun. geçmişte kız çocuklarını canlı canlı gömen şerefsizlerden bir farkınız yok. kadın olmaktan korkuyorum, çünkü her an bir yerlerde tecavüze uğrayıp parçalanarak yakılabilirim. sadece kendim için değil, milyarlarca kadın için çok üzülüyorum.
Tüm gün bekledikten sonra gelip bir kac mesaj atıp susmasıdır.
bir günde biten sigara paketleri,
ertesi güne yetişmesi gereken şeylerden, o günün akşamı haberdar olmak,
kar yağması,
çok aşırı sevdiğim müziklerin saçma dizilerde kullanılması veya paylaşılması. evet çok kıskanıyorum böyle bir durumda.
Uçağım kaçtı
yeterince kafamı bozuyo zaten.
Özlem.......
Bıkkınlık.
Ondan hicbir haber alamamak eskiden icimi ona dokuyordum zimdi baskasina dokup onun ibineligini anlatmak istiyorum ama hayatimda ozelimi anlatacak kimsem yok.
Havuza ittiren piç arkadaşlar.
Yine güvendim gereksiz bir insana...
ben de mi sorun düşünmeden edemiyorum.
Babamin hala 17. Yüzyıl zihniyetinden gitmesi. Adamin cahilligi dayanilacak gibi değil lan. Allahtan kendi capinda takiliyo da bize laf etmiyo.
Ösym. Elektiriğimiz uyuşmadi. Yok olmuyo yani bıktım ay yetheeeer!
21 gündür ondan mesaj bekliyorum.
yolculuğa hazırlanma sürecinin yolculuktan daha sancılı geçmesi.