bugün

çok kısalar pigmeler
edit 1.76yım
Türk erkeği dediğin kısa boylu, göbekli ve küfürbaz olur.

gerçekte olmasa da hayalde sürekli birilerinin amına koyar.
kısa boylu oldukları yetmezmiş gibi bide biz güzelim türk kızlarına laf söyleyen erkeklerdir.
160 lık türk kızı başlığında on beş santim farklarının havasını atarlar.
sik kadar boylarıyla adamız diye gezerler.
en az 15 cm daha kısa olan * türk kızlarının beğenmediği erkeklerdir.
Bir türk erkeğinin boy ölçüsüdür, ancak Neye görü kötü olduğu iddia edilmiş olması anlaşılamamış olmakla sözlükta yazar alımı için boy standardı olmadığından çürük raporu verilemeyecek erkelerdir.
Gayet normal olan erkektir. Yakışıklı olanı da vardır olmayanı da. 190lık erkeğin beceremediği işleri becereni de vardır. Normal yurdum insanıdır genelde. Muhafazakar olabilir, milliyetçi olabilir, sosyal demokrat veya sosyalist olabilir. Sıkıntı yapmaya gerek olmadan gözlemlenesi ve beraber yaşanabilesi erkek de olabilir.
Ne 1.75 ler gördüm yanında 1.80 kız.
Ne 1.90 lar gördüm yanında 1.55 kız.
Çok konuşmaya gerek yok gönül meselesi
Atatürk 1.74 bi sıkıntımı var.
Allah vergisidir kimine göre şükredilir kimine göre isyan çeşididir. bence her normal bir erken için ideal bir boy.
bu boydaki kısa erkekleri uzun boylu erkeklerle kıyaslamak onlara iltifattır.
sevinin.
şöyle açıklayayım: sağ elinizi yüzünüze bakacak şekilde kaldırın. baş ve işaret parmaklarınızı açıp diğer parmakları kapatın. işte o uzun boyluların oranı, şimdi de elinizi hiç bozmadan işaret parmağınız sol tarafı gösterecek şekilde çevirin. işte o da kısa boyluların münasip oranı. kısaca, böylesine lehine bir orana sahiptir diğerlerine göre. inanmayanlar check edebilir, geçmişte check etmiş aplalarımız ise daha iyi bilir.
Benimde olduğum aslan gibi erkeklerdir. aslında 170 cm olup sözlükte ben 190 ım yiaaa havasında takılan yalloşlar laf etmemelidir. ha bide gerçekte 160 olup burada ben 1.76 yım yiaaa diyen yalloş kezolarda.
10 cm daha uzun olarak içinde bulunmadığım kategoridir. orta boylu denir bunlara.
Tabi ki yakisiklilari vardir ama kisisel dusunursek sevmedigim ve bana gore kisa olan bir boydur. Uzun boylu kizlara gitmezler zaten boyleleride genellikle minyon bayan severler.
hayata 1-0 geride başlayan erkeklerdir.
böyle iki tanesini topla bi adam eder.
aslında 1.72 dir ama yuvarlamayı sever yada sevmek zorundadır.*
Boyları kısa olabilir lakin kısa olmayan yerleride vardır.
kızılay'ın dağıttığı iphone 3g gibidir. her yerde bulunur bunlar.
1.60 boyundaki türk kızlarının beğenmediği şahıslardır. sik kadar boyunuz var, türlü türlü huyunuz var. hobbitsiniz.
sözlükteki Güya 1.90 ve kısa olan oturduğu yerden klavyeyle ateş eden erkeklerden daha delikanlıdır bu erkekler.
1.85 olmama rağmen benden daha çok kız kaldıran erkekler.
akdeniz ikliminden etkilenip maki olmaya karar vermiş erkeklerdir. komik tarafı en çok bu erkekler laf eder 1.55lik kızlara..
sınıftan içeri havalı havalı girerken pek bi komik olan erkeklerdir.
hiç mi aynaya bakmıyosunuz.
büyürken küçülmüş Türk erkekleridir.