bugün

yavru migrostur.
manav reyonu semt pazarından ucuz.
Bim'e nazaran çeşidi biraz fazla market.
fiyatları bana diğerleriyle aynı gibi gelen market.
Birkaç ay önce saka su ile sırma su fiyatlarının değiştiği firmadır. normalde saka ucuz, sırma pahalı iken şu sıralar sırma ucuz, saka pahalıdır. (Fark 2 lira kadar.) Yani, sırma su artık bim'in ve A101'in sattığı ucuz su kategorisine düşmüştür.
(bkz: şok)
Sigara ve ekmek almak için uğradığım marketimsi şey.
eskiden bir dönem çalıştığım sözde kurumsal market..

haber aldim ki

migrosa satılmış ocak-şubatta devir olacakmış..

(bkz: beter olun)..
Artık kanallarda her şey şok şok ucuz diye bir reklam göremeyeceğiz desenize. O değilde en sevdiğim şaka sular da gidiyor demek ki. Yazık oldu Yahudiler her geçen gün içimize kadar giriyor. Yazık bu millete.
enteresan bir tespit. a101, bim de çalışan bayanların da genelde boyları kısa.
Beyler size bi sır vercem bu sizi biraz üzebilir ama bu muazzam tespiti kanıtlamak isterseniz

görsel
güzel bir markettir. yalnız çok sarı rengi vardır.
(bkz: şok net)
3 gün önce rekabet kurumunun kartelleşme nedeniyle 384 milyon lira ceza kestiği market.
getirin alacagi konusuluyor. yatirim olarak uygulanacagi ortada. hissesini olumlu etkileyebilir ytd.
ürünleri a101 kadar güzel olmasa da firma olarak a101 ve bim'den daha sempatik ve kaliteli bulduğum market zinciri.
dana gibi çamış gibi kasiyer kadınların sürekli abi poşet istiyor musun diye sorduğu market zinciri.

ne alaka nereden senin abin oluyorum desen haklıyım.
bence kasiyerler resmi olmalı.
gerek yok.

bir kere üç basamaklı merdiveninden düşmüştüm.
5 olsa ne yapardım.
yarın gidip 10 poşet ver teyze diyeceğim.

içime oturdu.
e: 10 poşeti götüme sokacam henüz ne yapacağımı düşünmedim.
amca dese teyze ederdin de abi diyene teyze demek saçma olur biraz. Kardeşim demek daha mantıklı.
Ya da kasiyer tipinden dolayı senin ondan büyük olduğunu düşünmüş olabilir belki.
https://twitter.com/baris...ma_F5_F0aaXpgbFA&s=19 ayy niye bu kadar güldüm ya.
yeni yılın ilk saatlerinde 961 ürüne birden zam yaptı. (Zam Haber)
Tebrikler şok market. Bim a101den daha hızlı çıktın.
güncel Önemli Başlıklar