bugün

entry'ler (212)

açık giyinen kadın

Açık giydi diye hemen dinsin karaktersiz diye nitelendiren zihniyet inşallah her şey güzel olacak kapalı giyinenler açık omuz omuzsa olmamız dileğiyle.. çağdaş mutlu özür bir Türkiye için sandığa gidin.. inşallah ekonomimizde düzelecek!

oy verirken türkiye dekilerle dalga geçen gurbetçi

Yurtdışında yaşıyor ama bi gel yaşa altı ay Türkiye de sonra konuşsun alay etsin ben de bir gurbetçi ailenin kızıyım yurtdışına yaşıyorum hala ama sizin gözünüzden bakıyorum..

dilek imamoğlu nun zarafeti ve asilliği

Gerçekten çok güzel bir bayan duruşu bile asil ya Ekrem beyle hem de çok yakışıyorlar Allah ayırmasın maşallah .. Okumuşluk kültürlü oluşu duyarlı bir insan güzel anne güzel eş..

akrep burcu sapık mı

Vallahi 11 Kasım doğumluyum yükselen burcum da akrep hiçte öyle bir sapıklığım yok..

30 yaş üstü evde kalmış kadın sayısında artış

34 yaşındayım sene sonu 35 yaşında olacağım hiçte evde kaldığımı düşünüyorum.. Tercih meselesi!

annenin ölmesi

ben annemi 10/03/21 kaybettim koronadan. eve bu illet virüsü ilk ben getirdim. Sonra kontrol elden gitti..
yurt dışında yaşıyoruz babam seksen üstünde olduğu için o bi doz aşısını olmuştu annem yaşından dolayı bekliyordu burada eşler aynı anda türkiye’deki gibi aşılanmadı başta. Annemizi bir kandil günü kaybettik. büyük abim patronundan dolayı temalıydı babam devam pozitifti. Ortanca abim annemizi kaybettiğimiz gün pozitif çıktı hastanede yoğun bakımdaydı, cenaze ile ben tek gelebildim. Türkiye’ye gelebilmek için benim pcr testim ilk analiz sonucu pozitif çıkmıştı itiraz ettim olamaz dedim ben negatife dönmüştüm nasıl tekrar pozitif olabilirim dedim. 25 saat sonrası negatife döndüm. Annemi en azından bir tek aile üyesi olarak son yolculuğuna uğurlayabildim.. Çooook acı zamanlar yaşadım yaşadık hala da yaşıyorum.. Gerçekten annesizlik meğer çok acıymış rabbim kimseye yaşatmasın

soysuz deyince akla gelen kişi

Süleyman Soysuz *

en güvenilmez erkek ismi

Güven adıdır heralde salıyorum *

nükhet duru sokakta tayt giyilmesine karşı olması

Yaa kadın söyle diyor karşı değilim diyor üstünüz uzun olsun diyor göz yormasın diyor haliyle.

göğüs dekoltesi

Severim dekolteyi rahatlığıda göstermesini de benim bedenim istediğimi yaparım *

yılmaz morgül ün 29 yaşında olması

Beyin yaşı önemli IQ seviyesi yerlerde nerede o eski Yılmaz, yaş alıyor beyinden veriyor!!

kadıların ter kokan erkeklerden tahrik olması

Alakası bile yok!

kadınların sevgiyi alet olarak kullanmaları

Neden bütün kandınları genelleme yaparsınız anlamak mümkün değil..

tarık akan

mekanı cennet toprağı toprağı bol olsun inşallah inşallah canım damat ferit.

eşinizin ayağını yıkar mısınız

Hangi çağda yaşıyoruz keyfi bi şeyse asla ama sağlılığı kaybettiyse o zaman yapabileceğim eylemdir ama..

mirkelam

aghh ilk çıktığı sene koşan adam * ) kasetini aldırmak için ne ağlamıştım zeytinburnu’nda ki evimizde sağ olsun hiç unutmam kuzenimle gidip almıştık benden mutlusu yoktu bağır bangır dinlersin ahhh 90 yıllarda çocuk olmak güzeldi masumdu, samimiydi..

wuhan sokak lezzetleri

Wuhan demeyin bana gıcık oluyorum!

teyze kızıyla sevgili olmak

Yaaa akraba akraba olarak kalmalı. Aile olmak bunu gerektirir ama bazı insanlar farkı düşünüyor kuzen olmak kardeş gibi büyümek demekti ben şaşırıyorum böyle insan düşüncesine!

hoşlanılan kızın benim allah ım tayyip tir demesi

Allah’ım akıl fikir ve ıslah et.. ilk değil sonda olmayacak artık bu tip insanlar var!

mantı sevmeyen insan

Hiç raslamadım çevrem de genelde yemeği içmeyi sevenlerle dolu..