bugün

pop müzik eleştirmeni olarak nam salan bilirkişi.
çok haklı eleştiriler getirse de röportaj mı yapıyor kavga mı ediyor belli değil.
şiddetli bir şekilde "türkçe'yi hızlı konuşma,düzgün soru sorma,kekelemeden konuşma ve diksiyon" dersleri alması gereken sempatik eleştirmen.
sound u fln vardır bu adamın.
anlayamadığım şekilde tüm şarkıcılarla* kanka olan müzik adamı. inanılmaz bir müzisyen çevresi vardır. birde zamanında ünlülerin evine konuk olup çekmeceleri karıştırdığı program yapmışlığı vardır. izleyenler hatırlar bir kameraman atilla vardı o programda, akibeti nedir hala merak ederim.
karizmatik sesli adamlardan.
bir donem yuzunu bır turlu goremedığımız atılla adlı kameramanıyla kanal 6 da akşam saatlerinde muzık programı yapan ve unlulerın evlerıne konuk olup yuzsuzce yıyıp içmeyi adet haline getirmiş bunyedir.
ilk başta tıfıldan, ufak ufak işe başlayan yeni-yeteceklerdendi; ama ikibinli yıllar geldi çattı ve nitekim bu zat da yürü ya kulum moduna kondurdu kendini. öyle ki tv 8 de yaptığı müzik programını sapından da öteye ciddiye alıyordu. öyle sorular soruyor ki duyan da ortaya yeni bir tez atacak. herkesin ağzından bir çelişki kapacak diye bir kuş tutmadığı kaldı zat-ı muhteremin. ama geçmişin yetmesi , şimdiler de yetti. sesinin avantajı da büyüktür bu durumda.
muzik dergisi adli programi sunan kisi.
Bir zamanlar TV8'de sıkça rastladığım, şimdilerde ise Kral Tv'de Müzik Dergisi adlı bir program yapan, feci müzik bilgisi ve dobra görüşleri ile röpörjaı yaptığı ünlüleri terleten sunucu. Bengu, kıraç, serdar Ortaç, Erol Köse, Hande Yener, Duman gibi pek çok röpörtajında sorduğu sıra dışı sorular cevapları ilginç kılmıştır.

Misal en son programlarından birinde Erol Köse kendi ağzıyla "Hande Yener ve Bengu arasındaki polemiğe ben çanak tutuyorum çünkü ikisinin de yapımcısıyım ve bundan para kazanıyorum." demiştir. Benzer şekilde Duman grubu solistimiz olmadan biz bir hiçiz falan şeklinde bir anda dökülmüşlerdir. Konuşturmasını bilmektedir feci şekilde.
bu kişinin bir zamanlar kanal 6'da programı vardı. Orada bir de kameramanı. adı da atilla idi. Herkes bu atilla'yı merak ederdi. Çünkü şafak karaman merak ettirirdi.
kimsenin soramadığını, söyleyemediğini zort diye söyleyen takdir edilesi, ne alakaysa kral tv'de, müzik dergisi adında kaliteli bir program yapan şahsiyet...
"5'te 5" diye bir programı da vardı ve ben kaçırmadan izlerdim, bir yandan da "bu adamın kafası neden bu kadar küçük?" diye merak ederdim.
geçen yerel seçimlerde istanbul'da akp'den belediye başkan adayı olup seçilememiş tv programcısı. güzel programlar yapar.
sunduğu programlarda el hareketleri hep aynı olan insan evladı.
müzik eleştirmenigillerden bir fitneyus fücürüs. sound, prodüksiyon, altyapı anahtar kelimleri.

(bkz: fitne) (bkz: fücür)
bi programında popçu gülşene fiziğini çok kullanıyosun deyince:dekor mtv dekoru ama kafalar biraz geri kalmış cevabını alıp bozulan.milleti kışkırtıp, kavag ettirip rant yemeye çalışan program sunucusu.
yüzüne bakınca iticiliği anlaşılan, sesini de duyunca iticilik katsayısı ikiye katlanan, aynı zamanda müziğin evrenselliğinden habersiz bir müzik bilmemnesi. eleştirmen midir herneyse...
herşeyi bildiğin düşünen sözümona müzik otoristesi.müzik endüstrisi diye başlayan cümlelerde zap yapılasıdır. bir dönem şişli bağımsız belediye başkanlığına adaylığını koymuşluğu da vardır.portkal orda kal espirisini ilk bundan duymuştum.
teeee eski zamanda bi tv kanalında yaptığı müzik programında yüzünü hiç göstermediği kameramanının kim olduğunun halen merak edildiği sunucu. bir başka merak edilen kameraman da okan karacan'ın best tv zamanında yaptığı prograndaki nonoş zeki'dir.
(bkz: şafak karaman production)
bugün itibariyle radyo tatlıses ve radyo slow time 'ın genel yayın yönetmenidir.

(bkz: saran holding)
şafak sayarken tezkeresime 70 gün kalan askerin verdiği şifre.
memlekette bir yerlere gelmek için akabeyi yalamanın şart olduğunu düşünmüş ama yeteri kadar yalayamadığı için
bir gezegen mehmet falan olamamış, bro. bu siyasetçiler gidince tüm mesleği yalamacılık olan hanzolarda yok oluyor
mühim olan yaptığın işlerle kalıcı olmak.
çok sempatik, youtube'da 2000'li yılların röportajları duran müzik eleştirmeni.
görsel