bugün

büyük ihtimalle bir daha programlara mail kabul etmeyecek olan tv kanalı.
ününü inci sözlüğe borçlu olan kanal. tam tersi de olabilir ama; inci yine yarmıştır.
an itibarı ile 1071 parçası çalacak, lütfen çocuklarınızı ekrandan uzaklaştırın.
inci sözlük olarak ucurdugumuz kanal onlarda bizi ucuracaklar ondan korkuyoruz lan.
en fazla izlediğim tv kanalı olma yolunda.çok başarılı yapımları var.

(bkz: arşivci)

(bkz: sıradışı)

(bkz: nöbetçi filozof)

(bkz: meksika sınırı)
takip edilecek programlar yayinlamayi becerebilen nadir kanallardan.

Arada bir kameramanlarin isguzarligindan mi yoksa yetersizliginden mi bilinmez,
an itibariyle olan dinleyicilerin sesi konusmacidan daha cok cikiyor. Bu olayla bir kac kez karsilastigim icin buraya yazmayi uygun gordum.

Kalitelerini biraz daha yukselterek, yayinlarina devam etmesi dilegiyle..

optum.
(bkz: nöbetçi filozof) programının adı (bkz: filozofya) olarak değişmiş.
yalan yorumlarıyla geçmişi siken, ama hayran kitlesi 80 sonrası doğanlar olduğu için amacına ulaşan şeriatçı kanal.
bundan birkac ay once rasputin ve haneke nin code unknown u nu yayinlayan ama artik film yayinlamaya "galiba"ara vermis olan kanal.
başarılı , dürüst , ilkeli haber kanalı . tıp ile ilgili söyleşilere bol bol yer verir misal artık dişe köprü yaptırılmaması gerektiğini bu program sayesinde çok iyi bilmekteyim dişçiler ile tartışmaya girip onları ezebilirim bile . ayrıca lazer süper bir alettir.
geçen gece kendi gözlerimle gördüm ki enterasan bir kanal... hümeyni belgesi veriyordu... dedim konu neymiş bir bakayım, konu reklammış meğersem... hümeyni çok sağlam temellere dayanan bir iran yaratmış da daha sonra hiç bir ülke onu sarsamamış falan filan... böyle devam edin kanka size puanım dohuz... aferin walla hayat ne garip di mi şeriat falan...
Ekin morche erman hibritiyle yapılan röportaj sonucu aşina olduğum kanal
bir kızla türban hakkında röportaj yapan muhabirinin, kız tarafından fena halde döt edilmesiyle tanınan channel.
(bkz: akp tv)
http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=221720
2011 milletvekilliği seçim sürecinde Akp'ye 4 saat 21dk,chp'ye 5dk ayırdığı için RTÜK tarafından taraflı ve yönlendirici bir kanal sıfatı almıştır bugün..Artık ülke tv akp tarafının ses organıdır..
5 kez yayını durdurulmuş,zorunlu belgesel yayını verilmektedir..
Şu anda rezillikler üst üste geliyor kanalda. Hele o kadınımsı varlık atatürk hakkında nasıl atıp tutuyor ya, bunları var ya bunları sıraya dizip bellerinde sopa kıracaksın sonra bi yerlerine sokacaksın o sopaları. Piçlere bak ya.
Bari 10 kasım ertesinde yapmayın mnakoyim ya.
kısa filmle ilgili program yapan tek kanal.
Kanal 7 yayın grubunun haber ağırlıklı yayın yapan televizyon kanalı.

Kanal, Nisan 2006'da yayına başladı. Kuruluşunda adı Haber 7 iken bir süre sonra adını Ülke TV olarak değiştirdi. Yayınlarına bu isim ile haber ve kültür ağırlıklı temalar ile devam etmektedir. Tivibu, Digiturk, D-Smart, Teledünya, Türksat Kablo TV, Türksat 3A uydusundan izlenebilmektedir.

http://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%9Clke_TV
an itibariyle ders kitaplarındaki atatürk vurgusundan rahatsız bir soysuzun boş boş konuştuğu satılık tv. yıl 2012, bunlar artık canlı canlı tv'lerde tartışılmayı geçtim, yerden yere vuruluyor. gazan mübarek olsun, buralara kadar geldin işte türkiye.
an itibariyle nothing else matters klibini oynatan tv. şaşırdım lan.
belgesel kültürümüzü artıran başka bir kanal. helal olsun!!!
#büyük kedilerin günlüğü#
adamı çileden çıkaran televizyon kanalı. insan yandaş olur ama bu kadarı da olmaz be kardeşim. yaptığınız mesleğe saygı duyun bari!
basin meslek ilkelerinin amina koyan kanaldir. haberleri izlendigi takdirde size hicbir sey katmaz.
utanmadan deniz feneri derneğinin reklamını yayınlayan yandaş kanal.