bugün

Sonrasını gölgede bırakandır.
Önden sevişin ve önden sevişin arkadan sakıncalı sonuçta.
Sevişmenin en önemli kısmıdir. Kısa kesilmemeli, olabildiğince uzatilmali ve sonuna kadar tadı çıkarılmalıdır.
Kesinlikle şarttır.

Giriş , gelişme diye öğrettiler bize..
görsel

Bazen sessizlik içerir.
(bkz: arkası yarın)
ne kadar uzun olursa o kadar kötüdür.
Aşık olunan insanla, ruhla yapılanı var ön sevişmenin, birkaç kez deneyimleme şansım oldu. Dünyanın en özel duygularını yaşatıyor insana. Ve aşık olunan kadının vücudunu ön sevişmede tanıyınca, kimle sevişirsen seviş o hazzı vermiyor, vicdanın sızlıyor.

Bilemiyorum belki de erkeğin ön sevişmeyi kısa tutması o hazzı alamayacağını bilmesidir.
görsel

Etkileyicidir.
Ellerinizin ve dudaklarınızın partnerinizin vücudunu esir alması gereken sevişme çeşididir.
görsel

Kadının istememe rolü yaptığı anları güzeldir.
Ayaklardan başlayabilir (bkz: ayak fantezisi) .
çocukluktan ergenliğe geçmeye başladığım cinselliği keşfediş dönemlerinde ön sevişmeyi vücudun ön tarafı ile ilgilenme, o bölgeleri öpüp okşama ile alakalı bir şey sanıyordum. arka tarafta kıç olduğundan pis bulunup arka sevişme adında bir şey bu yüzden yok herhalde diye düşünüyordum. neyse ki kirli ve acı gerçekleri çok geçmeden öğrenmiş oldum. sırt, boyun ve kalçalar gibi güzellikler de ön sevişmeden mahrum bırakılmamalıydı sonuçta...
ön sevişme ilk defa seviştiğin biri ile olur, her zaman seviştiğin biri ile ön sevişme olmaz...
Ön sevişme yoksa sevmiyorsun, ihtiyacını gideriyorsun demektir.
Seksin olmazsa olmazi.
sevişmenin önü arkası, altı üstü, yanı olmaz. sevişme bir bütündür, bölünemez.

bu kavram ingilizcedeki "foreplay" den dilimize aktarılmıştır, hiç de iyi olmamıştır.
bizim kızların çoğunun beceremediği bir olay. her naneyi erkekten bekleme hastalığı buraya da sirayet etti maalesef. kütük gibi durma, ölü gibi öpüşme, tembellik ne ararsan var. gel de bu haliyle seviş kızla. daha beni erekte edemedin doğru dürüst.
kimi türk erkekleri ve kadınlarına göre soyunmak anlamına gelmektedir.
görsel
Uzun tutulmalıdır.
Libidom üst safhadayken aklıma getireceğim, isteyeceğim en son sevişme türü.
Genelde tetikleme amacıyla yapılır. O yüzden sabah gözler yeni açıldığında ön sevişme için en ideal zamanlardır.
https://twitter.com/i/status/1159855948355293186

deprem olur !
Çocukluktan beri hayalini kurmama rağmen asla doyasıya yapamadığım eylem.
Kayganlığı arttırır.
Beceriye göre Orgazmı şekillendirir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar