bugün

entry'ler (28)

ön sevişme

Libidom üst safhadayken aklıma getireceğim, isteyeceğim en son sevişme türü.
Genelde tetikleme amacıyla yapılır. O yüzden sabah gözler yeni açıldığında ön sevişme için en ideal zamanlardır.

neden sevgilin yok

Rutine gelemediğim için, boğulduğum için.

başımıza bir büyük lazım

Rakıya yakışan en güzel cümledir ve kadına yakışan rakı, adama yakışan kadın...
Şişe bitmiş. Yerde, kanepeye yaslanmışız. Televizyonun kısık uğultusu, ellerim dizlerinde, burun buruna oturuyoruz. Boynunu soluyorum. O kadar yorgunum ki başımı kaldırıp yüzüne bakamıyorum.
Bir ara kaldırdı başımı, uzun uzun öptü. Sıcak nefesi kavurdu her yanımı. O öptü, ben ıslandım. O soydu, nefesim hızlandı. Yorgunluğum gitti, başımın ağrısı gitti.
Bir ara duvarın soğukluğunu hissediyorum sırtımda, dudakları dudaklarımda, elleri kalçamda. O haldeyken bile nasıl sabırsızlandığımı hatırlıyorum benim olması için, canımı okuması için. içimin nasıl gıcıklandığını, bacaklarının nasıl titrediğini hatırlıyorum ve sonunda kana kana öpüldüğümü.
Aynı şehirde değiliz. Bağımsızız, yalnız kaldığımızda birbirimize muhtacız ve her elimiz rakı tuttuğunda aklımızdan geçirdiğimiz, sesli söyleyemediğimiz biziz.

Başımıza bir büyük lazım adam, Gel...

en tehlikeli kadın tipi

Tanıştıktan kısa bir süre sonra varını yoğunu içini dışını dökmeye başlayan duygusal görünümlü kadın. Boşluğunun verdiği cesaretle yapar bunu. Çok geçmeden sıkılırsınız, sıkıldığınız için de kötü hissedersiniz çünkü haline üzülürsünüz.
Diyeceğim o ki hiç bulaşmayın. Çürürsünüz.

evlenmeme nedenleri

1- Gelecek endişesi, susmak bilmeyen kaygılar. Emin adımlar atamıyorum bu yüzden.
2- Karşıma çıkan insanı elemeye yer arıyorum. Haline tavrına, en ufak mimiklerine kadar irdeleyip değerlendiriyorum adamı. Bu kadar obsesiflik iyi mi kötü mü bilmiyorum ama hayatımın geri kalanını o adamla geçireceğim, her halinin çekilir olması lazım.
Sonuç: boş küme.
3- Ben gerçekten sıkılganım bunu çok net görüyorum. Ne kadar yoğun sevgi beslersem besleyeyim, aynı yatakta aynı yüzü bir yere kadar çekebiliyorum. Yalnızlığımı özlüyorum, yanımdaki insan fazlalık gelmeye başlıyor bir yerden sonra.

Allah büyüktür.

bir insanı her şeyiyle sevmek

Olanaksızdır. Fiziksel kusurlar göze batmasa da davranışsal ve düşünsel olan hiçbir kusuru hiçe sayarak sevemezsiniz, kendinizi kandırırsınız.

haram ilk başta zorlar zamanla alışırsınız

Kulağa çok çirkin gelse de doğru bir söylem. Asla yapmam dediğim, kınadığım, yapmaktan çekindiğim ne varsa yaptım. Şimdi ise yaptıklarımın hiçbiri gözüme kötü gözükmüyor.

sevgiliye iyi geceler dedikten sonra uyumamak

Gözü yumana kadar sevgiliyle konuşmak sadakat midir? Aynı evin içinde dahi Beraber uyuyup beraber uyanmayı kural edinemeyen birisi olarak bana oldukça saçma geliyor.

unutmak

Aslında defalarca hatırlamakla gerçekleşir. Bu yüzden bir süre sonra duygularımız yoğunluğunu yitiriyor. Artık sıradan bir şeyden bahseder gibi bahsetmeye başlıyorsunuz rahmetliden.

erkekleri mutlu etmenin yolları

ihtiyaç duyduğu, sevdiği kadın değilsen, yanından ayrıldığında aklına getirdiği kişi sen değilsen istediğin kadar hoş sohbetin olsun, istediğin kadar yatakta iyi ol... Mutlu edemezsin.

türkiye de kadın olmak

Kendisini çevresindeki insanlara göre şekillendiren kadına zordur türkiye’de kadın olmak. Kendinizi ona buna göre düzeltmek yerine omuz silkmeyi öğrendiğinizde mutlu bir kadın olacaksınız.

bir erkek tarafından sahiplenilmeyi isteyen kız

(bkz: bütün kadınlar)
Sadece kadınlar da değil, erkekler için de geçerli bu. En güçlümüz, en ilgisizimiz bile yenik düşme ihtiyacı hisseder başka bir insana karşı. ilgiye aç oluşumuzdan veya kendimize yetemeyişimizden değil. sevmek isteyişimizden, sevilmek isteyişimizden.

duşakabinde sevişmek

Sırtına değen fayansın soğukluğu, bacaklarını kenetlediğin adamın ıslak ve sıcak teni, içini dolduran sertlik, vücudunun her yerinde dolanan zevk dalgası... daha çok sokulursun adamın kucağına, sesin yükselmeye başladıkça öpülerek susturulursun... Güzeldir, tasvip edilir.

hoşlandığı kıza açılamayan erkeklere tavsiyeler

Fiziksel-duygusal çekimden bir haber olan erkeklere verilebilecek tavsiyelerdir. Açılma mı kaldı artık? Olacağı varsa her şey kendiliğinden gelişecektir.

kadınlar erkeklerde neye bakar

Zeki kadın kafaya bakar, sonra ona kişilik olarak yeter misiniz, onun için uygun musunuz buna bakar. En sonunda geri kalanları irdeler ve karar verir.
Aptal kadınları ise yapacağınız 2 aylık bir spor etkilemenize yetecektir.

kadını parmak ile orgazma ulaştırmak

Durmasını istemediğin an parmaklarını daha çok içeri sokmasını istersin. Dişlerini dudaklarına geçirirsin, gözlerin kayar, kasların gerilir, nefes alış verişlerin düzensizleşir. Dudakların kurur, bir karış ayırdığın ağzını iştahla öper adam, titreyip kendini bırakıncaya dek... sonra parmaklarını bahşeder sana, bu tat için deli olan adama hak verirsin.

yaş ilerledikçe katlanılması zor olan şeyler

Tanışma süreci.

en huzurlu olunan an

Adamın üzerine uzanılan an. kalp atışlarının dinlenildiği, nefesinin hissedildiği, saçlarınızın okşandığı, bir çift kolun bedeninizi sardığı o güzel an.

orgazmı üç kelime ile anlat

Üç kelime sözlük tanımından ibaret olabilir ancak.
Anlatmaya kalksam, çok virgüllü bir cümle olurdu.

cinsellik olmayan ilişki

Hayatıma aldığım insana her anlamda yakın olmak isterim ve en önemlisi hayatıma aldığım insanla zevklerimizin, isteklerimizin, görüşlerimizin hemen hemen uyuşmasıdır. Bu yüzden benim için imkansıza yakın bir ilişki türüdür.