bugün

taze kasar.
karşı cins için kullanılan,küçük ve güzel(yakışıklı) olma durumu
yılmaz erdoğan'ın oynadığı mükremin karakterinin soyadı.
(bkz: ç harfinin dayanılmaz hafifliği)*
çıt çıt çetenede sar bedeni bedene, dünya dolu yar olsa da alacağım bir tane.
beşiktaş'ta balıkçılar çarşısı'na giden yolun * köşesinde yer alan restoran&pub. üst katlarında pencere kenarından bir yer kapılması halinde birayı yudumlarken beşiktaş meydanı'nın tüm sirkülasyonunu izleme imkanına sahip olabilirsiniz. insan yerine deniz manzaralı mekanlar tercih edenler ise sahildeki pub'lara gitmelidirler efendim. burada ilgilisine tavsiye olarak afyon cumhuriyet sucuğundan yapılma bir sucuk döner dürüm yanında bir 70lik bira tüketiminde bulunmalarıdır.
çerezlik kuruyemişler için kullanılan yansıma sözcüğü.

ayrıca adına, dinlenesi bir radyo kurulmuş. dinlemedeyiz. *
(bkz: çıtır sever)
çıtırdatılan şey.
** (bkz: şahan)
tekirdağ, çorlu dolaylarında hamburgere benzeyen acayip bir şeye verilen isim. yeniyor.
(arkadaşım böyle anlattı.)
haftaiçi akşamları dahi oturulacak yer bulması güç olan, eski beşiktaş tansaş'ın karşısındaki pub. beerport'tan hazzetmeyen kişiler için beşiktaş'ta bira içelebilecek alternatif mekan. ayrıca beerport'tan bir parça daha ucuzdur.
bu kelimeyi duyunca hep 'olsa da yesek' diye devam edesim gelir sonraki kısım önemli olmuyor. sanırım pek çok şeyin çıtırı makbul.
(bkz: citir simit)
cips ve çekirdek çıtır grubunda yer alır.
simit'in taze olduğu anlaşılır.* *
bir çok evcil hayvanın ismi.
salatalık için de kullanılabilecek bir lakap.
rus kizlarina yakisir bir sifattir.
insanların sevgisiyle yaşayıp, insan suretinde bir hayvanın nefretiyle ölen bir canın adıdır.

güzel oğlum, zaten hasta ve yaşlıydın. zaten sonun sonundaydın artık. ama son böyle olmamalıydı.

sana bunu yapan hiç utanmaz arlanmaz, çünkü insandır. insanların bazısı böyledir.

huzur içinde uyu güzel can. ne diyeyim ki? insandan daha tehlikeli hiçbir şey yok.
besiktas ta bulunan mekandir.

biralari Uygun soguklukta muhafaza ettikleri icin her daim lezzetlidir. özledim be citir. eskiden hergün ugrardim.

gidenlere selam olsun.
acıktıysan aklına ilk gelen şey çıtır tavuk oluyor.
taze anlamına gelir.
18-23 yaş arası genç ve diri kız.
görsel