bugün

yüzünde nokta nokta çil olan kızlardır. kiminde az olur kiminde çok.

azıda çoğuda hoştur benim gözümde...bir tutam güzellik ve biraz masumiyet* eşliğinde.
(bkz: lindsay lohan)
(bkz: kiz tipleri)
(bkz: zilli kızlar)
güzel ve çekici kızlardır. çilleri küçük ya$larda bi eksi gibi görürler ama büyüdükçe i$e yaradığını anlayıp daha bi severler çillerini. $irinlik katar ifadelerine. bi masumiyet göztergesi gibi algılanır.

ama gerçekten çok tatlı oluyolar. yanlış anlaşılma olmasın tatlı sadece oda masumiyetten gelen bi tatlılık.
(bkz: Evangeline Lilly)*
sadece şarısın olduklarında sevimli duran kızlardırlar.Esmer ve çilliler hiç çekici değildir.
sepmatik sevimli kızlar.
ne alakaysa horozla özdeşleştirilen kızlardır. kesinlikle çilli horoz çağrışımıyla akla gelirler. çil ve horoz ne alakaysa. gecenin bir yarısı nerden geldiyse aklıma şu çilli kızlar. uzun zamandır pek rastlamadığım kızlardır ayrıca. en son gördüğüm çilli kız, ''ah kalbim'' isimli dizide doktor kamuranın kızı selindi. yalnız arada televizyon camı vardı ne alakaysa.
çogu çilleriyle daha tatlı olduğunun farkında olmayan kızlardır.
turuncu saçlıysa çok sevimli durabilir.
Orta çağ inancına göre, bunların kızıl saçlıları lanetlilerdir. (bkz: ginger) Çilli olupta çilini beğenen kız çok az olup benim beğendiğim bir hayli fazladır.
burun çevresinde biraz çili olanlar güzelde fazlası harbiden horoz gibi duruyor.
horozdur, genelde turuncu kafalı olur, olabildiğince kezban olur.
Red head hot chick... Diye de devam eden videolara konu olan kizdir.
esmer ve siyah saçlı kızdır. kendisine aşığım ama beni reddetti. (bkz: dertliyim sözlük)
çok sevimli olabilecek kızdır.
sevişmeyi seviyorsa tadında yenmeyecek sevimli kızdır.

Bir arkadaştan duyduğuma göre çillerine erkek spermi iyi geliyormuş. Kabul eden bir kız bulursam denemeyi düşünüyorum. Çilli kızın yüzüne boşaldıktan sonra spermi iyice yedirmek gerekiyormuş tam sonuç alabilmek için. Ama ne kadar doğru olduğunu bilemediğim için kimseye tavsiye etmem lakin zevkli olur be.
eric cartman tarafından nefret edilen kız tipleridir.
(bkz: çilli bom bom)
(bkz: çilli bom)
(bkz: çilli)
(bkz: bozdunuz amk)
Benim de dahil olduğum grup. Ama çok şükür yüzümün veya vücudumun her yerini kaplamış değiller. Sadece burnum ve elmacık kemiklerimin üzerinde var.* Her çilli insan gibi çillerimden nefret ettiğim bir dönem oldu ancak çabuk atlattım. Çillerini kapatmaya çalışanlara da kızıyorum burdan.
sperm sürün iyi geliyomuş. ya da gelin ben süreyim .
(bkz: kızlar kızlar gelem mi)