bugün

çok hoştur. esmer erkeklerden hoşlanmam, ama bu bir başka yahu.
görsel *
her ne kadar yakışıklı olsa da oyunculuğu çok iyi sayılmaz. gülerken bile çok sahte gülüyor. bir de sinema filminde rol alacakmış.
bir çok genç kızın '' Adını Feriha Koydum '' adlı diziyi izleme nedenidir . Çokta yakışıklıdır kendisi ben de hayranlarındanımdır fakat mimiklerini kullanamıyor bu da gözden kaçmıyor ne yazıkki oyunculuk hakkında eğitim aldığınıda duydum . gün geçtikçe daha iyileşiyor şahsen .
2010 best model birincisi. "gerçek hayatta seversem bir kapıcı kızıyla bile evlenebilirim" dediği röportajında mütevaziliğin doruklarında gezmiştir. tebrik ediyoruz.
büyük ihtimal tommy hilfiger 'dan giyinen bir kapıcı kızıyla evlenecektir.

(bkz: adını feriha koydum)
(bkz: allahım)

(bkz: amin)
Erkek budur işte dediğiniz şahsiyet.
iyidir hoştur yakışıklıdır amma velakin bu kadar abartılmasına gerek olmayandır.
kenan'dan yakışıklı, kıvanç'tan yakışıksız* modeldir. bakın model diyorum. çünkü henüz oyuncu değildir.
anadolu kartalları filminde üsteğmen ahmet onur rolündedir. sevinin kızlar! *
görsel
Çcuk iyi hoş da kendisinden 15 yaş büyük Selin Boronkay gibi iğrenç bir tiple aşk yaşıyorsa bu çocuk gerizekalıdır.
Hayır istesen her kızı elde edersin şuan o tipinle ve popilerliğinle neyin derdindesin sen.
Bakmaya bile dayanamıyorum ama daha önce görmeyenlere:
http://www.gulengozler.co...n-boronkay-resimleri.html

edit:Aaa yalanmış gençler
http://zeynkafe.com/cagat...dialarina-yanit-verdiler/
adını feriha koydumda oynayan yakışıklı modeldir. ama, gülerken yüzü köpek suratı gibi buruşmaktadır.
tapılası varlık oldugunu kendisine her baktıgımda bi kez daha anladıgım herif.
ne ağlayabiliyor ne de gülebiliyor.. daha tam anlamıyla oyuncu olamamış.. oyuncu ve çağatay aynı cümlede kullanılmamalı..
Çengelköy'de gördüğüm ve abarttıkları kadar yakışıklı olmayan oyuncu. ama fiziğinin harika olduğu bir gerçek.
dizisinin çekildiği üniversite olan beykent üniversitesinde oyunculuk okuması gerektiğini düşündüğüm best model birincisi, oyuncu.

(bkz: ben de beykenti yazdım)
oturup boş zamanında izleyeceğin türden bir şey.
koy önüne, izle.

ve güldüğünde daha hoştur bence.

edit: twitter hesabına bir göz attım da, ekşi sözlük üyeliği silinmiş.

ayrıca bir uludağ sözlük yazarıymış efendim kendileri.
nickinden de utanıyormuş. *
sözlüğümüzün 8. nesil yazarlarından alterinegosu tarafından köşeye sıkıştırılmış epey, yazarımız uzun süren çabalar sonucu kendini takip ettirtmeyi başarmış. *

ayrıca kendilerinin söylediğine göre yusuf akgün ve hazal kaya da ulu sözlük yazarıymış.
twitter hesabı, tamamen bir muamma olan model/oyuncudur.

Edit: Twitter üzerinden konuştuğum kişi sahih o ise, hayli samimi ve keyifli biriyle karşı karşıyayız, dedirtendir.

Yok fake hesap ise; (bkz: babalara gelmek) (bkz: faka basmak)

edit-2: hesap fake çıktı.
tek kelimeyle:
taşşş.
http://galeri4.uludagsozl...%9Fatay-ulusoy_175086.jpg
cennetteki nurilerden olması muhtemel yakışıklı boylu boslu adını feriha koydumunun dizisini izlemeye sebep oyuncudur.
şişman mı, yoksa zayıf mı olduğuna bir türlü karar veremediğim oyuncu.
adını feriha koydum dizisinin yeni sezon fragmanında epey kilo aldığını gördüğüm oyuncu. yüzü tombiklenmiş, hatta gıdısı bile çıkmış. tabi tatilde yüz yüz acıkıyor insan. *

edit: heh aferim kıskandığımı sanıp hemen eksileyin. cidden gıdılanmış lan dikkatli bakın alın size fragman.

http://tr-tr.facebook.com...474681978933&comments
cennette erkeklere vadedilen hurilere karşılık olarak, kadınlara da bu ve bunun gibi adamlardan bahşediliyosa eğer, tam su anda imana gelmeye hazırım.
öyle adamdır.
az önce saba tümer'in konuğu olan manken-oyuncu-ergen. dizide izlendiğinde en az 27 gösteren bir insanken konuştuğunda yaşı çok rahat anlaşılabiliyormuş bunu gördüm. okulda populer olan ergenler vardır ya kızların ilgisinden ne oldum delisine dönen, işte aynı öyle bir görüntü çizmekteydi. gerçi hak vermemek elde değil yaş 20, best model olmuş, bütün kızlar ona bayılıyor falan. işin özü daha çok pişmesi gereklidir. eğer ki kariyeriyle ilgili doğru adımlar atarsa 30 yaşına doğru kendisini tutabilen olmaz.
bana çekici gelmiyor nedense. kişisel bakımına da çok fazla vakit harcıyormuş gibi ve herşeyden öte 'mimik' yok.
edit: eksileyin fangirl'ler.
güncel Önemli Başlıklar