bugün

entry'ler (327)

babanın söylediği unutulmayan sözler

eşşekoğlu eşşek.

askere gitmek istememek

Niye gitmek istesin ki? 15 ay patates soymak,aptal aptal iş peşinde koşmayı kim ister? Vatan borcu patates soymakla,asker eşlerinin saçını başını yapmakla,onların şoförlüğünü yapmakla ödeniyorsa şehir değiştirmedende insanlar baba ocağındaykende yapılabilir.

önce bayat ekmekleri yiyelim

genelde baba felsefesidir.

herkese canım diye hitabeden insan

canı çıksın o samimiyetsizin.

mke ankaragücü

bu sene ''bekle geliyoruz Göztepe'',seneye ''bize çak bu sene Göztepe'' iki sene sonra ''bir gün mutlaka oynayacağız Göztepe '' -ankaragücü

milli güvenlik dersi hocasının tavırları

ders anlatırken adeta vatan kurtarır,cephede göğüs göğüse çarpışır falan.açıkçası değişik.

uludağ sözlük te kadının adı yok

çekilin ben kadınım.

19 şubat 2012 göztepe giresunspor maçı

göztepeli hatunlar maç için sabahlara kadar pankart hazırladır.Türkiyenin en iyi taraftarlarıyız,kadını,erkek,çoluk çocuk farketmeden peşindeyiz Göztepe.

türk bağımsızlık deyince onurlu kürt deyince hain

bu saplantılı,türkçü,ırkçı kafasını bırakıp düşünülmeli.Yoksa böyle boş beleş tartışılır.

lise koridorundaki kalorifer peteği

Koridor reisinin her tenefüs tünediği petektir.Çok çekmiştir.

11 ekim 2011 ankara yağmuru

Yağıp yağmamakta kararsız,depresif bi gülüp bi ağlayan insana benzeyen yağmur.

ankara da aşık olmak

Aşık olmak değil de o soğukta özletir ankara,ellerin için seversin,birinin ısıtması için.Ankara özletir.

tanışmak için can verilecek insanlar

Okan bayülgen

liseli

liseli deyince de aşşaladığını zanneden üniversiteli yazar arkadaşlar,direk üniversiteye geçmenin bi yolunu bulmuş gibiler.
Sanki onlar liseyi bitirdikten sonra,lise sadece aptalların gittiği bi öğretim yeri olmuş.O havada takılıyorlar. Hayır lise bitti bizim haberimiz mi yok mal gibi devam ediyoruz nedir bu çözemedim.

bir erkeğin en seksi organı

boynudur.

atatürk e sorulacak tek soru

Hani ırkçı milliyetçi değildin,bu türk milletine övgüler sözler ne atam? Neden türk gençliğine seslendin hep,kürt genci yok mu burda ermeni genci yok mu burda ?

allah yok din yalan için hapis cezası istenmesi

Hani laiktik recep hani laiktik tayyip hani laiktik atatürk hani laiktik hocam ?

bir faşistin faşist olduğunu kabullendiği an

Vardır böyleleri efendim, evet evet ben faşistim ne var diye diye dolanırlar. Çünkü anlamını bilmezler. Genelde lise çıkışlarında ocağa gidip reisleri tarafındanda alkışlanırlar. Sonra hava dolu bi egoyla faşistliklerini tekrar tekrar ilan ederler. Çarpın enselerine.

yazarların yüz yüze konuştuğu ünlüler

kibariyenin annesi.bizzat kibariye tanıştırdı.

okan bayülgen in tv8 e transfer olması

bir tek okan bayülgen'den beklenilebilen cesaret isteyen hareket. krallığını bırak git tv8 e. Hemde hiç bir reyting kaygısı duymadan,bu adam kendinden bahsettirmeyi çok iyi biliyor.