bugün

Basın açıklamasında asıl melodinin başka bir şarkıya ait olduğunu ve telif hakının ödendiğini söyleyen şarkıcı.
Yılan yatıyor koynunda derken yalan atmıyormuş.
şu güne kadar açıp bir kere dinlemediğim şarkıyı telif yenmiş falan diyince açtım ahah.

ama kendisi telif yememiş efenim, 95 yılında güllü nün söylediği şarkının alt yapısıymış bu. ona da telif hakkını ödemiş.
çalan hırsızlık yapan anna rf miş. çünkü onlar telif hakkı ödememişler. vay anasını sayın seyirciler ahah.

gel gelelim çocuk hırsız değilmiş efenim, haberler bitti şimdi reklamlar..

aleyna tilki gillerden şarkıcı.
millete neyi dayattırırsanız hemen kabul ediyor.
sokakta bu tiplerden yüzlerce var, 1 kere yanlışlıkla tıklamıştım şarkısına gidip interneti iptal ettirdim mobille idare ediyorum.
Hırsız.

Ayni zamanda bugün tuz gölunde klip cekime katildim. Beni sete almadilar. Saatlerce gunesli havada bekledim. Yonetmene cevap verdim diye azarlanip sete alinmadim. 10 saat yol cekip ailemden gizli gittigim, jeneratorden telefonu bile sarj etmeye cekindiginiz telefoblarin cekmedigi bi sette aileme haber bile veremedim. Buna ragmen

Set sonunda normalde fotograf cektirmem ama hatira olsun diye herkes cektirirken bende cektirmek istedim. Yapimci sen haric herkes cektirecek sen sete girmedin diyerek ustume durduk yere herkesin icinde bagirarak yurudu.

Biz oraya belki iş, belki sevdigimiz bi sanatciyi gormek icin gidiyoruz. Saatlerce gunes altinda bekliyor ailemize bile haber veremiyoruz, kilometrelerce yol geldigimiz halde sen ne diye gelip fazlalik oldun deniyo. Magdem fazlaliktik ajanstan onlarin istedikleri kadar adam yolluyolar, 2 kisiyse 2 kisi. Bende yollandigim icin gittim. Ben dag basinda keyfime orda degildim. Telefon ceken elektrik olan bi yere biraksalardi otobus bi sey ayarlar giderdim ailemi de merakta birakmazdim. Sanki veridkleri 100 lirayla geciniyormusuz gibi kole mualemesi gorduk. Azarlanabilir olduk. Ekmegini burdan yemiyo musun dendi. 100 lira oh beni 100 yil idare eder ok. Bu nasi bi mantiktir ya. 100 liraya sahibimiz olmuslar.

Velevki ben cagatay kardesimizin hayraniyim diyelim. Bunca seye ragmen yapimciya "ben benle fotograf cektirmek isteyen bi hayranimi geri ceviremem " demekten yoksun bi insan. Patron o diyen Bi kukla.

Karektersiz demek istemiyorum. Sonucta o da ekmegini ordan yiyo.. ama bi ekmek icin de serefini satmamalisiniz. Cunku karekteriniz kadar varsiniz. Diycegim bu kadar.
malın tekidir. son klibindeki hareketleri; ismail yk yı, ya da pop müzikte türemeye, piyasa kovalamaya çalışan topik tiplerin danslarını andırır. çıkış şarkısınıda alt yapı müziği sayesinde sevmiştim o da çalıntıymış.
Oglum bebe zeki la amk. Telif muhabbetine gundeme geldi zaten o video ne kadar izlenmisti. Simdi ertesi günü cikartti yeni şarkıyı falan o da ayni izlenmeye dogru gidiyor. Bizim sazanlar atliyor yorumlara bu da mi calinti falan diye.. Çagatay da yutubdan gelen paraları yiyor. Helal la ama. Sanirim aynisini aleyna da yapicak.
Şarkı yapmış tutmuş 200 milyon izlenme diyorlar bir ben mi duymadım hiç.. teliften sonra adını duydum..
atsan atılır satsan satılmaz o türden bir pezeveng. atın bunu bir köşeye yemekte vermeyin aq.
Justin bieber bile bunun yanında iyi kalır o kadar yani düşünün.
kardeşim bu at hırsızı kılıklı şahsın gece gölgenin bilmemneyi şarkısının telif hakkı nedeniyle anna rf adlı grupla mahkemelik olduğunu ve bu yüzden internette şarkıya erişimin engellendiğini söylemişti. az önce baktım, hakikaten doğruymuş kardeşimin söylediği. bu at hırsızı kılıklı şahıs bir de şarkısının videosunun altına "güllünün şarkısının müziğini anna rf çaldı." diye yazmıştı ama aradan 1 yıl geçmeden anna rf kapağı yapıştırmış. daha önce bu sözlükte bu açıklama ile ilgili "s..rin gidin lan burdan" diye yazmıştım ama eksiyi yemiştim. aradan 1 yıl geçmeden haklı olduğum ortaya çıktı. bu gerzek, lübnanın en ünlü müzik grubu mashrou leila`nın tayf isimli şarkısının müziğini araklamaya kalkışırsa 2. darbeyi de yer bu gidişle.
Kuyulu huyulu muyulu bebeklere büyülü şarkı yapan tip.Tipini tüplemek lazım bunların.
gece gölgenin rahatına bak denilince tipi anca aklıma gelen insancık. ayrıca şarkısı da çalıntıymış falan filan. yutubdan kaldırılmış mış mış.
Telif iddialarıyla tanıdığım kişi. Daha iyi tanımak için kendisiyle ilgili medyada sözlükte yazılan çizilenlere baktım bir kaç ay önce yere göğe sığdırılamamış ama şu an herkes hakkında kötü konuşuyor. Beni en çok şaşırtan ise kendisinin 1 şarkısının olması.

Arkadaş ne ara ünlü yaptınız bu tiplemeyi de ne ara gömüyosunuz ne ikiyüzlü bi toplumuz lan?
bu da parayı bulmuş kroyum amma para bende pozu.
valla biz de az yavşak bir toplum değiliz hani.

kıskançlık felan diz boyu bizde ama yine de bu arkadaştan hoşlanmadım.
gece telifin rahatına bak dön bi beatin haline bak.
bugün bu apaçiyle ilgili 10 entry daha yazılmış. çalıntı bir şarkı yaptı diye herkes iyi ya da kötü konuşuyor bu gereksizi.
telifçi genç.
http://www.ntv.com.tr/gal...1iJ0Rxw7HPw?_ref=infinite
daha yirmi yaşında olduğu gözardı edilen kişi. gençlere şans verilmesi gerektiğini düşünen biri olarak, özellikle yorumunu başarılı bulduğum kişi. sonra bitik starlardan yarım şarkılı tekrarlar dinler durursunuz.
kim olduğu belli olmamasına rağmen bu kadar kısa sürede bu kadar çok izlenme almış kişi. şimdi de bizim hikaye dizisinin müziğini yapmış.
Kimler kimler ünlü oluyor..
niye bilmiyorum bizim hikaye şarkısı hoşuma gitti. normalde çağatay akman ve türevlerini hiç sevmem halbuki..
Aleyna tilki'yle düet yaptığı gün kıyamet kopacak.