bugün

Mutsuzluk sebebi değildir olmamalıdır. Ben yıllardır çaylakmışım hemde farkında olmadan. Mail hesabımı değiştirdiğim günden beri buraya çaylak olarak başladığımı unutmuşum. Bu entry ile çaylaklığı bırakmayı umuyorum tabi olmazsa da hayatıma devam edeceğim.
sözlükten belirli bir süre uzaklaştırılma durumudur.

evet arkadaşlar çaylak, silik ne bulurlarsa yapıştırıyorlar bana. ulan şakayla başladık harbi sözlüğün ezileni oldum.
neden çaylak oldum bölümüne; 'aynı devam ediyor niteliksiz' yazmışlar yahu. ağzımı ayırıp ortasına sıçsanız daha iyiydi yani.

uludağ sözlük genelinde anket yapalım bence? dildocu silinsin mi silinmesin mi diye..
evet çıkarsa siktir olur giderim.

neyse atar yapıyormuş gibi olmayım siliyorsunuz sonra.
hiç demokratik değilsiniz mod abi.
YaZar olmadan önceki süreçte olan.

Hayır eski yazarlara bu yapılmamalı bence. Hesap kirliydi tertemiz hesapla geldik.
Sözlüğe üye olmamla yaşadığım durum , yeni birşeyler yapma isteğiyle kendimi bir anda burada buldum. Biraz karmaşık görünüyor ama yakında çözerim diye umuyorum.
kendime görünmezlik kremi sürmüş gibi hissettiren bir durumdur.
diğer hesabımın yaklaşık 10 gün önce uğradığı şanssız durum. fakat daha önceleri çaylak menüsünde sebebi ve hangi tarihe kadar çaylak olucağı yazmaktaydı. artık yazmıyor. bir derdim var butonuna bastığımda ise 30 mayıs 2017 tarihine kadar çaylak olmanız nedeniyle bu hizmeti kullanamazsınız diyor. bugün an itivariyle 7 haziran 2017 fakat hala hesabım çaylak ve bende artık beklemekten sıkıldım ve yeni hesap açmak durumunda kaldım. burdan uludağ sözlük yönetimine, lütfen çaylak menüsünü düzeltiniz. en azından ne zaman yazarlığa dönücez onu görelim eskisi gibi.
Sadece yeni başvuran yazar adaylarının değil yazar olanların da tekrar olabilecekleri yazarlık durumudur.
internet bağlantısı yüzünden üst üste aynı entry girmiş olmaktan kaynaklı olarak yaşadığım durum.

Girilen entry'lerin görünüp görünmediği meçhul olmakla bitlikte yazarlar-moderatörler arası özel mesajlaşmanın ve bir derdim var'ın kullanımı yazar olunan güne kadar yasaktır.
haşmetmeab sözlük moderasyonunun, Marquis de Sade'dan bihaber olmasından ötürü tattığım papara. eh, haksız da sayılmazlar, burası ekşi sözlük değil. idrak raddesi oldukça düşük. bu yüzden, bundan kelli, yatak odasında felsefe'den alıntı yapmayacağım. layık olduğunuz üzere, en yakın AVM'nin, en çok satanlar reyonundan bir dizi kitap alıp, sizin için onlardan anekdotlar derlerim.
Arkadaşlar, 22 agustos 2017 saat 23:30 da yeniden aranızdayım. 25 gün çaylak olduk. Beni merak eden değerli yazarların ve arkadaşlarımın bilgisine. Evet.
anlamlı entry girmek için bir taraflarımı yırtıyorum bence hata modlarda.
sözlüğe bugün kaydoldum. ne vakit çıkıyoruz bu çaylaklıktan bilen gören duyan varsa tavsiyeleri alalım
(bkz: çaylaklık)
Şuan yaşadığım durum.

yazıyorum, ne gören var ne de takan... notlar kısmına girip yazsam daha mi iyiydi dersiniz?
Neyse bekleyeceğiz artık yapacak bir şey yok.
24 Ağustos itibariyle kayıt olarak yaşamaya başladığım, 10 tane mesajımla birlikte ne zaman biteceğini merakla beklediğim bir kimsesizlik durumu.
Olum beni niye çaylak yaptınız lan?ne güzel eğleniyorduk, bir daha da gelmem davosa.
Müebbet verseydiniz la adama ahahaha.
Bunu yazmak için 130 gün beklemekte iyi sabır gerçekten sabrını takdir ettim. Evet.
130 gün nedir ya, yetkiliyi bıçaklasan kanunda o kadar yemezsin. para cezasına çeviremedin mi ?
görsel
an itibariyle yazılarım başlık altında görünmeyince farkettiğim durum. sanal sosyalleşelim diye geldik buraların da kuralı varmış.
yazarı olgunlaştırır.
ekşide seneler sürerken uluda maksimum 1 hafta süren durumdur.
(bkz: çaylak)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: sözlük formatı)
Bir an önce kurtulmak istediğim durum çaylak olmak için gelmedim ben buraya sevgili moderatörler, adminler saygılar.
Bir miktar üzüyor insanı.

Kırk karaktere tamamlama.
bu sözlükte hiç olmadım galiba ama başka sözlüklerde bol bol oluyorum.