bugün

bir sabah uyandigimda kendimi caylak olarak buldum. uludag sozluk e seviye yukseltmek gibi katkilarda bulundum ve buna devam etmeyecegim.
Yetkili nin biri yine götüne göre çaylak attı kaç gün belli değil bu ne lan.
Hissediyorum darkness'ın duaları tutacak hshs..
Ya ben ne güzel yazardım güzel güzel şeyler yazardım niye çaylak olduk ki şimdi?
Yine içine düştüğüm sıkıcı bi durum şüphesiz..
Çok da takılılması gereken bir durumdur.
Not : Asla entry sayımı artırıp yazar olmak derdine değilmişim gibi çek..
Çok sıkıcı bir durum.. açın şu çaylaklığı kimseye saldırmayacam pişmanım hakim bey sjsj..
oldum bir iki kere çok basit gerekçelerle. sonra çaylak yaptıran iki ay çaylak oldu sözlükten soğudu.

bu arada bi şi olmaz baltasız, çaylaklık umulmadık anda gelirmiş.
Bugün veya yarın 7 günlük çaylak havuzuna girip kıvanç Tatlıtuğ gibi yüzeceğim.

Tabii kimin yüzünden? Frank tabiki.

Allah'ın işsizi ya!
Entry girip bekleme sürecidir. Entrylerin formata uygun olması bu noktada oldukça önem arz etmektedir. Herkes yazar olmadan bu süreci deneyimlemiştir.
Millet yolunu bulmuş bu konuda. Sövüyor sövüyor sonra “izin alıp” “izinli” mod a geçiyor ama telefondan logout yapmıyor böylece sözlükten de çıkmadığı için girememe sorunu olmuyor. (izinliyken logout sonrası izin bitene kadar girilemiyor sözlüğe) izinliyken de bir yazar “çaylak yapılamıyor” modlar tarafından.

Hayır bir de bunu kimse anlamıyor zannedip kendilerini uyanık sanıyor bu çakallar.
Nolmuş ya, ne kadar sevdiğim yazar varsa hepsi çaylak olmuş.
Yaprak dökümü resmen
E ben kimle sohbet etcem simdi.

Bana ne diyen psikolog ve
Gozlerinmeyhanesi v5

Canlarım. Sizi bekliycem.
çaylakken daha mutluyduk.
insanın canını sıkan durum.
Ciğeri 5 para etmez bir yazar yüzünden çaylak oldum ya kendime çok kızıyorum.
O değil mesaj atmam gereken insanlar vardı. Olmadı bu!

1 aralıkta görüşmek dileğiyle..
2 dk eğlenelim dedik be.

Ay her şey yasak.
o kadar çaylağım ki. şu an kendimi koskoca bir tarlanın ortasında yapayalnız hissediyorum.
Yine mi yaladın lan.

Silip kaçıp ağlamışındır yine.
insanın canını sıkan durum.
kurtulamadığım hede.
sevgili moderatör dostlar, heyy ben buradayım. acaba beni görmüyorlar mı? hayır bakın benim ilk yazarlık deneyimim değil burası ben yazarlık nedir biliyorum. amma ve lakin neden bana yazarlık sıfatını layık görmüyorsunuz? halbuki ben de üniversite okudum ben de nişantaşı çocuğuyum beni de alsanıza aranıza.

beni beğenmediniz mi? size tanımlarım mı kısa geliyor, ben bu sözlüğe yetemiyor muyum? bu tarz zibilyon tane souyla beni baş başa bırakıyorsunuz. ben bunları hak etmedim, bu entryler için saçımı süpürge ettim.

yazar olunca güncelleyeceğim a dostlar.

edit: güncellemeyi unutmuşum. ben yazar oldum.
herkes olur ben olmam diye düşünüyordum . ama beni bile sikindirik bir sebepten çaylak yaptılar. millet burada anama küfür etti çaylak yemedi neyse olacağı varmış. o değil de 7 gün beni çok değiştirdi. çok düşündüm. olgunlaştım. başka bir seviyedeyim artık .
Kısa süreli olup nasıl bi his tatmak istiyorum ama maalesef ki küfür edemiyorum.
Özel mesaj yollayamamaktır.
entrylerinin gözükmemesidir.
haksızlık.