bugün

az evvel şu entrymi açık eksileyerek safını belli eden aktroll;
(bkz: 23 mayıs 2021 tolga ağar ın attığı tweet/#44735377)

demek tolga ağar'dan yanasın.

unutma ki, yarın bir gün sana birileri tecavüz eder de cesedini yok ederse, senin hakkını da ben ve benim gibiler savunur.

sen sen ol, ne kadar omurgasız olsan da, haksızlığa uğradığında seni savunacak kişileri karşına alma...
ne açık eksi atıyorsun totoş siktir git çamurlu bok bulaşmış ayağnnan hakk a yürü.
ödemeyi dolarla mı euroyla mı tl ile mi yoksa kokainle mi yapıyorlar tam nasıl oluyor o işler?
oğlum adamlar kamyon kamyon tanker tanker kokain satmışlar lan. gönüllü savunuyorsan bunları daha kötü amk
millete nick altı giriyor daha sonra hemen siliyor amacın ne olum delikanlı ol dediğim ergen.
yazdıklarını korkudan siliyor yazık kimin çocuğuysa.
7 yaşındaki çocuğun kapanmasını söyleyen pedofili ve sübyancı. aynen öyle.
görsel
dindarım diye ortalarda gezen din tüccarlarından bir tanesidir. sözlükte bunlardan çok var. dindar olan insan en başta haramdan uzak durur hırsızlığın karşısında durur yalan söyleyenlerin karşısında durur. kul hakkı yiyenleri savunmaz onlara sessiz kalmaz.

(bkz: haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır)

bunlara göre biz sırf şeriat istemiyoruz diye dinsiz oluyoruz ama bunlar dindarlar. hayatlarında camiye kaç kere gitmişler kaç kez farz ve sünnet olan ibadetlerini yerine getirmişler ? bunlar dindar biz din düşmanıyız öyle mi. şaka gibi.. bu arkadaşlar ise nerede hırlı var nerede hırsız var onların peşindeler. ufacık çocuklar kapanmazsa din elden gider diyorlar ama tüm dünyada müslümanlığın hırsızlık ile bağdaştırılmasına sebep olanları sabahtan akşama yalıyorlar burada. bu nasıl dindarlık arkadaşım bu nasıl islam sevgisi bu nasıl allah peygamber sevgisi ? bize asla yapmayın dedikleri her şeyi yapanların peşine takılıp gelip buraya ufacık çocukları kapatmazsak din elden gider demek nasıl bir zihniyetsizliktir..
görsel
hayız yaşı 7 mi?
Bir derdin omu kaldı,sen kuran okudunmu hiç peki Buhari'yi okudunmu yok..maksat uç örnekler verip islama sövdürmek.
Sen önce fitne adam öldürmekten beterdir ayetini oku anla yaşa..
islamafobiklik var diyor. Kendisine bir sosyal deney teklifim var. Anadolunun herhangi bir kasabasında kent meydanında sen “allah yok din yalan” ben de “allah u ekber” diye bağıracağım. Bakalım ne tepki göreceğiz. islamafobi varmış ya. Ben göreceğim islamafobik tepkiye razıyım, kendisi de razıysa buyursun.
bir süreliğine yok olup geri dönen bir çakma zall.
Sözluk sahibi zallin çakma versiyonu.
Zall olayım derken mall olmuş yazar.
bak ben sana bir şey diyeyim mi?
sen insan falan değilsin ha.
sana insan diyenin insanlığına sokayım ben.

ypg terör örgütü hastaneye saldırmış, siviller ölmüş, bu kalkmış kılıçdaroğlu'na laf sokuyor.
(#44795497)

şu yaptığın şey var ya, insanlık değil,
yaptığın şey "ibnelik" diyeceğim, ama ibnelere saygısızlık olur.
bu yaptığın şeye isim koyamıyorum.

terör örgütünün hastaneye saldırısından bile siyaset yapmak çok büyük omurgasızlık gerektirir.

ulan ypg üzerinden kılıçdaroğlu'na sallayacaksan, öncelikle ypg liderini ankara'da ağırlayanlara, ona ofis açanlara, ayağının altına kırmızı halı serenlere laf et de görelim seni.
görsel

cidden bu tip insanlarla aynı havayı solumak çok acı bir duygu.

lan ben sana ne diyeyim daha, biraz namusun, onurun, şerefin varsa siktir olur gidersin buralardan.
Beğenip eksileyen omurgasız akçomar.
Ben aslında bunu donuzlamıştım ama sonra unuttum gittim tekrar donuzu kaldırdım sonra baktım benim entryi beğenmiş sonra da eksilemiş. Olsun yine bana ek ulupuan geliyor.
Donuz listesinde 1 numarada olması gereken yazar.
görsel

Al birini vur ötekine.

Pehh.
sürekli siyasi içerikli entry giren ama çaylak olmayan bir yazar.
Öbür hesabı hangisi ki.
görsel
çaylak olmuş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar