bugün

(bkz: abidas)
uçurulmuş bir çomardır. muahahahahha. feykleri aramızdadır. bunlar babadan oğula nesil.
Ak parti logosunu görünce yolumu değişiyom adam çay içmeye çağırıyo.

Enteresan bi şahıs. Akbekçi.
-reklamlar-
https://www.lipsum.com/ sayesinde siz de kolaylıkla zrall gibi muazzam entryler girebilirsiniz.
-reklamlar-
O değil de abi bu yazı hangi dilde?
tito silkmiş, dağılabilirsiniz.
boşuna zahmet edilerek anlatılmış tekniklerdir. o sondaki bkz leri koysan yeterdi. başındaki 14043 milyon tane kelimeyi yazmaya gerek yok sonu mutlaka imamoğlu veya cehape ile bitiyor zaten.

bu arkadaşlara göre ülkeyi imamoğlu ve cehape yönetiyor 20 senedir. bir tane akp eleştirisi entryleri yok. sonra bir sıfatlar takılınca kimisi kırılıyor kimisi ağza alınmayacak küfürler edip iyice aşağılıklaştırıyor kendisini..
tita senden korkulur tallahi.
Araştırmacı gazeteci tito tarafından yakalanan tip. Titolandınız. Evet.
Çölüne dön wahhabi.
çocuğun günahını alıyorsunuz. suriyelilerle işi yok, akp nasıl politika izliyorsa onu savunuyor mecburen. yarın reis göçmen karşıtı tavır alsın herkesten çok bu düşman olur onlara.
sana oksijen veren ağacın köklerini derdim de ağaca yazık.
ısrarla siyasi entry girmesine rağmen çaylak olmayan yazar.

gün içerisinde 20 entry giriyorsa 15 tanesi net şekilde ak troll.

birde moderatörler chp li yazarları koruyor diyorsunuz utanmadan.
çaylak olmuş.
görsel
Öbür hesabı hangisi ki.
sürekli siyasi içerikli entry giren ama çaylak olmayan bir yazar.
görsel

Al birini vur ötekine.

Pehh.
Beğenip eksileyen omurgasız akçomar.
Ben aslında bunu donuzlamıştım ama sonra unuttum gittim tekrar donuzu kaldırdım sonra baktım benim entryi beğenmiş sonra da eksilemiş. Olsun yine bana ek ulupuan geliyor.
Donuz listesinde 1 numarada olması gereken yazar.
bak ben sana bir şey diyeyim mi?
sen insan falan değilsin ha.
sana insan diyenin insanlığına sokayım ben.

ypg terör örgütü hastaneye saldırmış, siviller ölmüş, bu kalkmış kılıçdaroğlu'na laf sokuyor.
(#44795497)

şu yaptığın şey var ya, insanlık değil,
yaptığın şey "ibnelik" diyeceğim, ama ibnelere saygısızlık olur.
bu yaptığın şeye isim koyamıyorum.

terör örgütünün hastaneye saldırısından bile siyaset yapmak çok büyük omurgasızlık gerektirir.

ulan ypg üzerinden kılıçdaroğlu'na sallayacaksan, öncelikle ypg liderini ankara'da ağırlayanlara, ona ofis açanlara, ayağının altına kırmızı halı serenlere laf et de görelim seni.
görsel

cidden bu tip insanlarla aynı havayı solumak çok acı bir duygu.

lan ben sana ne diyeyim daha, biraz namusun, onurun, şerefin varsa siktir olur gidersin buralardan.
Zall olayım derken mall olmuş yazar.
Sözluk sahibi zallin çakma versiyonu.
bir süreliğine yok olup geri dönen bir çakma zall.
islamafobiklik var diyor. Kendisine bir sosyal deney teklifim var. Anadolunun herhangi bir kasabasında kent meydanında sen “allah yok din yalan” ben de “allah u ekber” diye bağıracağım. Bakalım ne tepki göreceğiz. islamafobi varmış ya. Ben göreceğim islamafobik tepkiye razıyım, kendisi de razıysa buyursun.