bugün

Tam bir 'reyiz'.
çok taşşaklı bir abimiz..
moronun teki, ben ciddi anlamda bir özrünün olduğunu düşünüyorum bu düldülün. türk insanına hitap ediyor adam farkındaysanız. sever bizim millet böyle kibirli gerizekalıları. memleketin durumu zaten destekler halde.
kendisinin psg ye pahalı transferine verdiği cevap kaliteyi ucuza alamassınız.
tam bir göttür. egoist piçin tekidir. ''igıistlik yıkışıyı yeaa'' diyenlerde ağır göttür. egoistlik nasıl birine yakışabilir amk? az insan olsa iyi topçudur.
o büyük egonun altında dev bir kalp taşıyan kral.
dünyadaki açlığın son bulması için gösterdiği çaba bile yeter.

futbolculuğuna laf söylesek çarpılırız. net.
Dünya Gıda programının yeni yüzü olmuş futbolcu.

https://www.youtube.com/watch?v=wDJjcL9Ya4c
doğum gününde karınıza ne aldınız sorusuna nothing, she has zlatan cevabını vermiş favori futbolcum
doğum gününde annenize ne aldınız sorusuna i'm god, Is that enough? cevabını vermiş favori futbolcum
Doğum gününde karıma hediye almasam cimri pezevenkten Kastamonu ayisina kadar 500 tane kaba ithamlar alırım. Ama aynısını zlatan yyapınca auv karizmaya bak. Ne var len ben de tekvando yaptım genclikte.
ohaların gölcüsü.
adamlığı tartışılamayacak futbol tanrısı.

gelip bana ne bok herifsin dese 2-3 sene neden öyle dedi lan diye düşünürüm. fransızlar da bir düşünmeyi denemeli o yüzden.
gelecek sezon büyük bir olasılıkla ligimizde galatasaray'da oynarken göreceğimiz klas oyuncudur.
3-2 yenildikleri bordeaux maçından sonra "15 yıllık futbol kariyerimde böyle bir hakem görmedim. Böylesi bir ülke PSG yi hak etmiyor" demiş ve medyada tepki çekmesine de isyan etmiş atarlı abimiz.

(bkz: adam haklı beyler)
ibrahimovic : maçı kimin kazanacağını tanrı bilir.
muhabir : ona sormak biraz zor.
ibrahimovic : zaten kendisiyle konuşuyorsun.
(!)....
galiba bir hayranı tarafından kendisi adına bir arama motoru oluşturulmuş futbolcu.

http://zlaaatan.com/

çalışma prensibi şu şekilde, aramak istediğiniz kelimeyi yazıyorsunuz. google çıkan sonuçlar içinde zlatan'la ilgili olanları gösteriyor.

valla ben son derece yaratıcı komik buldum.

işte böyle dünyada her çeşit insan olmalı arkadaşım. mesela herkes ergün pembe olsaydı, belki böyle "güzel mizah"lar ortaya çıkamayacaktı değil mi?
yıllar önce çocukken izledigim her halı saha maçında denedigim bir golü vardır.

O golün linki:

Adamın bacakları o kadar uzunki dünya standartlarında 2 stoperin arasından bacagını sokarak gol atmışlıgı italya serie a da rakip defans ve libero futbolculara kök söktürmüşlügü vardır.

Video Link: https://www.youtube.com/watch?v=_U-fXVwlDKE

En hayran oldugum golü ise ingiltereye attıgı röveşata golüdür bir dahaki neslin böyle fantastik bir gol atacagına inanmıyorum dünyanın ilk ve son röveşata golü diyebilirim.

Video Link: https://www.youtube.com/watch?v=ERqqrr5FVkk

Not: Dünya futbolu bir daha böyle santrafor görmeyecektir emin olabilirsiniz saygılar.
Baştan aşağıya show olan insan.
benim biraz kaslı halim. geçenlerde halı sahada, zlatan'a benzetip kol kola fotoğraf çektiren oldu.
dünyanın gelmiş geçmiş en fantastik oyuncusudur. malmö forması hariç bütün formaları mevcuttur. (malmö ibrahşmovic forması olup elden çıkarmak isteyen iletişime geçerse müteşekkir olurum.)

messi maradonanın yeni nesil versiyonudur, c.ronaldo yine fenomen ronaldoyla çok benzer özellikler taşır. ama ibrahimovic gibi bir forvet gelmedi muhtemelen gelmeyecektir.
Takımı 4–0 gerideyken devre arasında oyuna girdi ve sekiz gol atarak galibiyeti sağladı. Erken yaşlarda Malmö FF'de düzenli olarak forma giymeye başladı. (10 yaşındayken adam geleceğinden haber getirmiş.)
isveçli değil de futbolda daha çok sözü geçen bir ülkenin vatandaşı olsaydı kesinlikle dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu olarak anılacak süper forvet.
büyük futbolcudur.

Az önce bir klip izledim. Anlıyorum.

Bu adamı ayrı bir kefeye koymak lazım.
Az önce liverpool un transfer listesinde olduğu haberini okuyunca heyecanlandıran forvet. ispanya , italya ve Fransa nin ardından bi Premier lig yapmadan bitirmesi üzerdi. Gel liverpool a lan vicdansız.
dünyanın en iyi futbolcusu değildir ama dünya futbolu için büyük bir ikondur. kendini beğenmişliği ve egosunun şişkinliği ile oluşan imajının altyapısını başarılarıyla doldurabildiği için itici olması gerekirken sempati duyulabilen biridir.
güncel Önemli Başlıklar