bugün

dünün yazar namzeti bugünün sözlük şeysi. *
hoşgelmiştir.
normal değildir ve ne zaman ne yapacağı belli olmaz.
aynı şeyleri sever, aynı şeyleri yaparız.
ne yaşıyorsa bilirim benim de başıma gelecektir.
hayatını düzene sok, gözünü seveyim. *
snowboard yapıyordu bir aralar, şimdi yaşlandı yapamıyor. *
ebru sanatıyla ilgilenir, pek güzel müzik bilgisi vardır.

bir de bir zamanlar roxy diye bilinirdi. *
canımdır, arkadaşımdır.
yazdığı bir entry ile beni bu kadar yanıltmayı başarmış. kırmış geçirmiş yazar.
soadsever olduğunu duyup "they're trying to build a prison for you and me!" diye haykırmak istediğim yazar.

"my cock is much bigger than yours" diyecektim de, bayan olabileceği ihtimalini düşünerekten öyle bir hayvanlıkta bulunmamak daha doğru olur didim.

(bkz: prison song)
"Bursa kar yapmış" diyerekten beni kıskandıran yazar! istanbul'da kar yapsın çok istiyorummm!*
çekik gozlerinin arkasından dünyaya kirletmeden bakabilen fındıklı latte insanı.
gençliğine rağmen uykucu insan.*
dakikalar önce yeni yaşına girmiş sözlüğün, sözlüğün, sözlüğün, ılık, batı rüzgarı. Yeni yaşın mutluluklar getirsin.

(bkz: #4409895)*
doğum günü kutlu olasıca, zıp zıp zıplayan kızılcık..
nice yıllara yazarı.

(bkz: lanet olasıca format)

iyi ki doğdun diyor, mutlu bir hayat geçirmesini diliyoruz.
iyi ki doğdun yazarı.
pes etme diye arka çıkmak istedim bi' de.
burçdaşım olan yazar.
doğumgünüdaşım
(#4840311)

doğum gününü en içten dileklerimle kutlayıp nice mutlu, bol entryli yıllar dilediğim soaddaşım.

paylaşmak istedim. bugün benim sevgilimin de doğum günüydü. terk etti ama, bugün. hediyesi de bende kaldı, veremedim. eski sevgilim mi demeliydim?
"bana nick ver nick" dediğim yazar. özel mesaja cevap vermezsen valla yazarım buraya her şeyi aksjhdkslad

çok iyi anlaşıyorum ben bu zıp zıplayan kızılcıkla. seviyorum bu kızı. aşk acısı, karışık ilişkiler ve soulmate gibi büyük ortak paydalarımız var. tabi en büyük ortak paydamız olan müzik dışında.

az kaldı tam bir deathcore'cu yapacağım kendisini. müzik zevkime güveniyormuş, göreceğiz bakalım.
deli, dolu, çılgın, biraz da zıpır ve benim iş arkadaşım olan nadir insanlardandır.
en az benim kadar manyakmışmış.. görüşünce anlarsınmış.. yahu bırakalım bu ayakları bağyan.

gel diyorum hadi, hep o bahsettiğin "çantamı sırtıma atıp basıp gitmek istiyorum tanımadığım yerlere" hadisesini gerçekleştirelim.. olmaz diyor. tamam haklı sebeplerin var allah için. ama manyaklıkta burada devreye girmiyor mu zaten?

küçüksün daha dur, büyüyünce manyak olacaksın..

edit: 2400. entryim sana kısmet olmuş. şanslı seni..
kestane şekeri izmir resmi temsilcisi, zirveyi tatlandıran insan.
özgürlüğüne düşkün şipşirin yazardır. en güzel günaydınların kraliçesidir.
söz verdiği kitabı bana yollayarak sabah sabah içimin neşeyle dolmasını sağlamış, güne güzel başlamamı sağlayan biricik.

sayende hayatımda çok büyük bir yere sahip olan kitap okuma alışkanlığını geri kazanacağım. bakalım bu kitabın sende yarattığı etkiler, benim üzerimde nasıl görülecek. merakla bekliyoruz. seviyorum seni.

bir dost...
kendisini henüz pek tanımasamda sadece soad ı sevmesi bile bir anda sempatimi kazandırmıştır. daha da tanısam neler çıkar kimbilir*
ayrıca hoş geldin demiş ve beni hoşnut bırakmıştır. hoş buldum.
her babayiğitin anlayamayacağı şu zeka unsuru entry siyle, buram buram mantık kokan yazar: (#5160403)
bilhassa kavram kargaşası ya da kavram karmaşası yaşayan bünyelerin takip etmeleri şiddetle tavsiyedir.
zirve ortamlarında çerez, çemez, çiğ köfte aşırırken yanınızda bulunması gerekli saygı değer insan müsvettesi. *
kalbi kadar temiz bu beyaz sayfayı bana ayıran yazr kişisidir. *
zirve de içmekten çok çerezlere götürmekle mesguldu. yanlız olmadığını bilsin. *
bir de iki üç kere kafa kafaya toslaştık. sakarlığından olsa gerek.

o değil de hacı saçlarına bayıldım. bende o renge boyatcam.