bugün

son dönemde türk sanat müziğinin ayakta kalabilmiş, nadir isimlerinden birisidir. unutulmayan bir çok şarkının söz yazarı ve bestekarıdır. şarkılarıyla bir çok ödül almıştır. son olarak trt'nin açtığı beste yarışmasında aşka meylim ezeldenisimli şarkısı ile 1. olmuştur. *

(bkz: gülü susuz seni aşksız bırakmam)
(bkz: imkansız)
(bkz: tanrım)
(#32464)
severek dinlediğimiz, senelerin trt şarkıcısı, kadife sesli sanatçı zekaiii tuncaaaa
Akşamları aklım ayırır bizi (Umudu Kesmez Gözlerim) şarkısı dinlenesi türk bestekarı...

http://www.zekaitunca.com/
'yüzüm şen hatıram şen' isimli çok eski eseri, harika bir biçimde, taş plaktan okuyormuş gibi seslendirebilen sanatçı.
saçları beyazlamayan tsm sanatçısı.
''yıldızlara baktırdım fallarda çıkmıyorsun. seni görmem imkansız. imkansız, imkansız ... rüyalarım olmasa. '' diye devam eden nefis bir şarkısı vardır.
''gözyaşımda saklısın ağlayamam ben. düşeceksin sanırım kirpiklerimden. damarımda kan olup dolaşıyorken. beni böyle bırak git. git gidebilirsen. ''parçası da bir dönemin popüler şarkısıdır. kaç kişinin içi cız etmiştir kim bilir ?
(bkz: gozyasimda saklisin)
türkiyede sanat müziği denince duayen olarak lanse edilen yılların trt emekçisi. gerçek sanatçıdır, adı her ne kadar duyulmasa bile.
kesinlikle yasaklanmasi gereken bir ses insanin icini gamla kasvetle dolduruyor bu adam.
her dinlenildiğinde aynı kasveti ve hüznü insanın yüreğinde oluşturan tsm emekçisidir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.