bugün

ebu fesatın çekemediği kuşaktır. ben gayet de güzel konuşuyorum. en azından pek küfürlü konuşmuyorum. yazı konusunda daha iyiyim sanırım. z kuşağını küçümsemeye gerek yok.
ekonomi konusunda, geçim konusunda, ev işleri konusunda bizden daha iyi olabilirsiniz ancak biz daha yeni genç olduk sayın y kuşağı.
Ben de bir Z kusagiyim ama 0.facebook zamanlarını gormus biriyim. Sokakta büyüdük eğlendik oynadık sosyal medyanın etkisi mesajlasmaktan öte değildi. Bu konuda bu kuşağa üzülüyorum. Ama kendileri toplumun bir çok kalıbından sıyrılmış durumda ayrımcılık yapmıyorlar, değişimi kabul ediyorlar, eğlenmesini biliyorlar. Bunun sonucunda şımarık ve doyumsuzlar maalesef.
iyi bir kuşaktır ama biraz toy bir kuşaktır. zamanla öğrenirler hayatı. y kuşağının yarak gibi oluşu z kuşağında yoktur.

not: y kuşağına mensubum. evet mensubu olduğum kuşak yarak gibi.
Balıkçılık veya madencilik öğrenmesi gereken kuşaktır.
aptal gibiler ama zekiler de karma karışık bir kuşak bunlar ya.
din, siyaset siklerinde bile değil sadece eğlenmek güzel yaşamak. amaç bu.
Güvenemiyorum ben bu z kuşağı denilen nesile
Bizde genç olduk bizimde ayaklarımızın yere basmadığı zamanlar oldu ama saygısız umursamaz olmadık
Bunların çoğu haylazlıkla hayvanlığı birbirine karıştırıyor.
Okan Bayülgen çok farklı bir açıdan bakıyor bu kuşağa doğru da bakıyor.
z den sonra gelenler, z yi mumla aratacaklar gibime geliyor.
miss gibi kuşak!
bu kuşağın en büyük sorunu internet bağımlısı olmaları olabilir.
Her ne kadar araştıran, düşünen ve özgürlükçü kesimi azımsanmayacak çoğunlukta da olsa genel olarak sığ düşünen ve bağnaz bir kuşaktır.

Dışarıdan özgürlükçü görünürler, ama otoriteye yönelik inanılmaz bir sempatileri vardır. Özgürlükçü tipleri ise ya binbir cinsiyet teoremleri ile kafayı bozmuştur, yada liberalizm ile en olmadık ideolojileri bağdaştıran dangalaklardır. Adamakıllı özgürlükçü olanları ise çok ama çok azınlıktadır. Bir de bunlarda liberal maskeli ciasal islamcı yalayıcıları türemiştir ki kesinlikle akıllara ziyandır.

işin kısası, bunlardan bi cacık olmaz.
teknoloji ve internetle büyüyen ve teknolojik figürlere hakim olup, youtube, tiktok gibi dijital platformları popüler yapan kuşak.
özel bi kuşak dkfhldjhdf.
z kuşağı tembelmiş çalışmıyormuş, y kuşağı daha akıllıymış çok çalışıyormuş yazanlar ne içiyor ya. suriyede tarlada çalışan 15 yaşındaki çocuklar, afganistanda 10-12 yaşında karnında bebek olan kız çocukları hangi kuşaktan oluyor. bu tür kuşak çatışmaları zengin kesmin uydurmasıdır. şu an türkiyede batıdaki zengin iyi yetişmiş çocukla doğuda zoraki çalışan fakir çocuğun hayatının aynı olmaması gibi.
çok rahat seks yapabiliyorlar bana koyan o.
Aralarında ne mallar var of of of.
teknoloji ve internetle büyüyen ve teknolojik figürlere hakim olup, youtube, tiktok gibi dijital platformları popüler yapan kuşak.
benim de içinde bulunduğum kuşaktır. y kuşağının benzeri olarak gördüğüm kuşaktır. z kuşağı biraz daha fazla argo konuşur. y kuşağının 10 yaş falan küçük hali olarak gördüğüm bir tür güzel kuşaktır. y kuşağı da z kuşağı da çok güzeldir ve iyi ki varlar. z kuşağı daha çok genç oldukları için daha enerjik olabilirler.
Muharrem ince'ye dansı yüzünden oy verecek aptal kuşaktır.
benden bahsediliyor sanırım, z kuşağı ayağınıza geldi. şimdiden söyleyeyim z kuşağı ince'nin tekelinde değil, kendisini sevmem.
bir devrin son kuşağıdır. bitik ve yitiktir.
Varlığını şu an öğrendim kardeşim.

Tamam, çekil kenara abilerine, ablalarına yer aç.
"Bugünlerde gençler kontrolden çıkmış durumda. Kaba bir şekilde yemek yiyorlar, yetişkinlere karşı saygısızlar. Anne babalarına karşı çıkıyorlar ve öğretmenlerini sinirlendiriyorlar." aristo. m.ö. 350.

z kuşağı o zaman da varmış.
güncel Önemli Başlıklar