bugün

facebookta yer alan; kendi karakterinizi oluşturup, fabrikada çalışarak ya da yoville mahalesinde insanlarla karşılıklı oyunlar oynayarak kazandığınız paralarla evinizi döşemeye çalıştığınız eğlenceli bir uygulamadır. yoville mahallesinde gece kulübünden kumarhaneye kadar her şey yer almaktadır
Bir nevi secondlife uygulaması.
Bunun aracılığı ile tanıştığı bir kadın yüzünden yuvası yıkılan bir adam tanıyorum.Türk insanı bir şeyin daha cılkını çıkarmış.
facebook'da her ay kotayı aşmamı sağlayan oyun. feci bir şekilde bağlanmış durumdayım.

(bkz: biri beni durdursun)
özel taktiğimle tic tac toe'da gelenin gidenin eline verdiğim, 10 coin'leri büyük bir zevkle götürdüğüm oyun.
(bkz: sektörde bugün)
arkadaşların evlerine konuk olarak samimi bir ortamın yaratıldığı facebook oyunu.adamlar neler yapıyor yaa.
para kazanmanın farmville'den daha zor olduğu oyun.
Eskiden 6 saatte bir 200 oyun parası verirken artık yeni düzenleme ile pasta yapmayı gerektiren ve daha sık girerseniz daha çok kazanırsınız tezini savunduğunu ispatlayan facebook oyunu. Ayrıca çok pis kota vede bağımlılık yapar..."cok s1k1ld1m ya" şeklinde diyaloglar da görebilmek oldukça mümkündür.
birisinin isteğiyle girip oynadığım, aslında beğendiğim de bir oyun. geçen girdim bir sürü ev hediyesi felan getirmişler, evde beni bulamamışlar. sağolsunlar, hepsini yerleştirdim evime. yabancı biriyle tanışmak çok kolay bu oyunda. direkt facebook arkadaşı ya da msn arkadaşı olabilirsiniz. bu yüzden de çok güzel bir oyun. ha kate falan diye çıtır sandığınız insanlar içi geçmiş kızlar olabilir, ona tikkat. neyse var mı oynayan, crew olalım. çoktandır girmiyorum, özlemişim, ayıp bana.
karakterimin cinsiyetini değiştiremediğim oyun deli olucam bilen beni aydınlatırsa sevinirim azizim.
facebooka ne zaman giriş yapsam yorumlara paylaşılanlara bakmadan girdiğim oyundur. insanı gerçek dünyadan alır sanal dünyaya götürür. kendime ev almak için para biriktirir oldum. fakat ne zaman kıyafet mağazasına gitsem dayanamayıp harcıyorum bütün paramı. kadın her yerde kadındır onu anladım *
2009'lu yıllarda facebook hesabı olup da hiç oynamamış olan var mı merak ettiğim oyun. Tanrım nostalji patlaması yaşıyorum sanırım, gidip oynayasım var. ya da sanalika da oynayabilirim.