demekki günde 6 sayısı milyonlarca kez tekrarlanacak.
işte yine o sayı çıkıyor karşımıza.
bazen zorunlu olarak 2 reklam izletiyor ona sinir oluyorum. 5 saniyeden etti 10 saniye.
youtube'un televizyondan daha popüler bir yayın organı haline gelmesi sonucunda reklamların da doğal olarak halk algısının kaydığı tarafa kaydırılması sonucu gerçekleşen bir durumdur. insanları youtube premium'a yönlendirmek ve bu yolla para kazanmak gibi amaçların da bu durumda etkisi olabilir.
rahatsız olan izlemesin zorla mı seyrettiriyor adamlar. 1 saatlik videoda 5-10 saniyeye takıyorsunuz.
Yalnızca fakir ve de hakir kesimin sorunudur.

Burjuva olmaktan onur duyuyorum.
görsel
O çocukluğudur. Neden? Bak anlatayım.

Bu youtube ilk çıktığında reklam falan yoktu basardın açılırdı. Biz de baktık ki lan ne güzel aq hemen üye olduk. Bize kimse reklam olcak demedi, biz reklamsız youtube'a üye olduk. Sonra sikik youtuber'lara para ödemeler bilmem neler derken iyice reklam yuvası oldu. (Ödemeseydiniz aq video çekene para ödemek kadar enayi olmasaydınız. Ki harbiden mallar kimseye para ödemese de sırf şöhret için yine bu video atan ergen youtuber tayfa olacaktı. Tam bir mallık örneği gerçekten.) Hatta reklamsız youtube için paralı üyelik falan çıktı. Yalnız şöyle bir durum var, biz zaten reklamsız youtube'a üye olduk. Sen paralı üyelik yaptın diye ben taaa ne zaman açtığım reklamsız youtube'a niye para vereyim? Yarram ben zaten reklamsız izliyordum aq sen beni paralı üyelik çıktıktan sonra youtube'a üye olan ergenlerle bir tutuyorsun. yapacağınız işi sikim.
vallaha mı? ulan siz de olmasanız öğrenemeyeceğiz böyle şeyleri.
(bkz: adblock)
(bkz: opera mobile)
Bide sike sike izletiyor ya o insanın zoruna gidiyor.
görsel
Isterse 16 saniyeye çıksın. (bkz: adblocker)
Adblocker indirip uygularsanız giderilecek olan sorundur.
Tvde 90 dakikalık bi kemal sunal filmi izlemek için 3 saat basur kremi reklamı izleyebilen beni bile sinir etmiştir. O yüzden telefonda (bkz: YouTube vanced) kullanıyorum.
sinir bozucu . amk. bu işin.
Ublock origin eklentisini kurarak kurtulacağınız olay.
reklamlarin sesi de cabasi. tvden izledigim videonun arasinda baska odadaysam gumbur gumbur trendyol sesiyle apartman inliyor. yaziklar olsun youtube, kazandigin yetmedi mi?
Sinirlerimizi bozmuştur. Bir video açıyorum, en az 3 kere reklam izlemek durumunda kalıyorum. Premiumla falan da uğraşmak istemiyorum. YouTube de iyice bozdu yahu. Zaten bozmayan ne var ki aminyüm.
Sırf bunun yüzünde bilmem kaç kişi o virüslü uygulamaları kullanıyor.
Bir de reklam içinde reklam veriyorlar. Biri bitiyor aha Tam bitti diyorsun yine reklam geliyor. Evet.
ben premium kullandığım için zerre umrumda olmayan olay. basıyorum parayı reklamsız izliyorum. ağlayın fakirler.

edit: fakirler ağlarken eksiliyor. hahahaha
youtube premium ile havanı git ötede at aslanım benim.
Bunlar taktik, biraz daha artırıp sonra komple kaldıracaklar. Rakiplere bay bay.
(bkz: ublock origin)
odaklanarak izlediğim videonun arasında gelen reklam ancak nefret uyandırır.

reklam verenler bilin istedim.
sürekli zaten reklam veriliyor tam odaklanıp bir şey izliyorum beş dakika geçmeden reklam veriliyor çok sinir bozucu.
Başlığın doğrusunun reklam arası youtube videolarının 6 saniyeye çıkması olsa daha güzel olmaz mıydı?