bugün

entry'ler (509)

anın görüntüsü

görsel
görsel

siir saati, murathan mungan’dan.

tam kapanma

bu saatten sonra tam kapanma olmaz. devlet oyle bir yukun altina girebilecek durumda degil.

mutlu insanlardan neyiniz eksik

9-5 bir ise gidiyorum. istedigim zaman istedigim seyi yapamiyorum, hayat sanki benim degil de isverenin. bu sekil yasayip tamamen mutlu bir insanim demek imkansiz.

mini etek özgürlükse karına giydirir misin

asiri sacma sapan bir soru. siz bu insanla evlenmeden once mini etek giyip giymedigini bilmiyor muydunuz, hic tanismadan direkt mi evlendiniz? yasam sekli, giyinisi size uygun olmayan biriyle evlenip neden o insani da kendinizi de mutsuz ediyorsunuz ki?

yazarlar cinsel ihtiyaçlarını nasıl karşılıyor

arkadaslar, sabah oldu dagilin hadi.

yazarların gittiği en uzak ülke

almanya. cift doz biontech yerine sinovac oldugum icin oyle de kalacak galiba.

çirkin insanların çocuk yapması engellenmeli

guzel insanlar daha cok cocuk yapsin diye bir oneri atarsaniz ortaya cok fena bozusuruz.

yazarlardan kitap tavsiyeleri

tek solukta okuyabileceginiz bir roman onereyim, sıkılmayın bunalmayın. (bkz: kardeşimin hikayesi)

türkiye de çocukların yüzde 65 i geri zekalı

egitim sistemi kotu o bir yana, ogretmenlerin %65’i isini severek yapmiyor zaten. bu insanlar nasil pedagoji egitimi aliyorlar anlamiyorum, cocuk yaramazlik yapar, derste konusur cocuga ya trip atarlar ya dayak. ne bekliyorsunuz ki o sekilde muamele goren cocuklardan?

anın görüntüsü

görsel
pazar chilli. selam.

koronavirüs aşısı olanlardaki gizli pişmanlık

arkadaslar diyelim ki bu asilar gercekten çipli, 2 sene sonra belirti gosteriyor, yavas yavas öldürüyor falan. sizce bunu dusunenler asi olmasaniz da sizi yasatir mi? cok komiksiniz.

giderek yok olan şeyler

insanlik bence. insana dair ozellikler tek tek yok oluyor cunku. vicdan, merhamet, empati, saygi, sadakat, yardimlasma duygusu… cevremde bulamiyorum, bulan soylesin.

sözlük yazarlarının ruh halleri

sagi solu negatif ve riyakar insanlarla dolu, hayati harika olmamasina ragmen surekli pozitif olan ben:
görsel

celal şengörün kız öğrencinin kıçına şaplak atması

rahatliga bak marifetmis gibi yayinda anlatiyor bir de. ya akli melekeleri yerinde degil ya da dumduz sapik.

türklerin geri kalmasının tek sebebi islamdır

islam demeyelim de, islami kullanip cahili kandiran yoneticiler diyelim. ayrica geri kalmak da denmez, bogazimiza kadar batmis vaziyetteyiz.

anın görüntüsü

görsel
gozumun onunde kuruyorlar acil taktik lutfen.

yazarları çok üzen şeyler

dunyanin her yerinde en cok gucsuzu vuran adaletsizlik.
hayatlara belli bir olcude dokunabilmek, daha coguna ulasacak yetkimin ve gucumun olmamasi; olanlarin da bunu kendi cikarlari dogrultusunda kullanmasi. kahrediyor.

uludağ sözlük

farkli kafalari kesfetmek icin iyi bir ortam, ama yazacak baslik bulmak cok zor. okuyup geciyorum.

anın görüntüsü

görsel
kamuflajli bitki katilini buldum, ama simdi napacagimi bilmiyorum cunku kiyamiyorum.

edit, böcük alert. sonra kizmayin bu ne pü diye. :’)

busenaz sürmeneli

görsel
su goruntuleri gorup duygulanmamak mumkun degil. o madalya turkiye’ye gelecek dedi ve sozunu tuttu. tesekkurler busenaz ❤️
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.