bugün

entry'ler (531)

anın görüntüsü

en tatlış manzaralı starbucks’ı buldum!

görsel
görsel

imam hatipler kapatılsın

benim imam hatip liselerinde okuyan arkadaslarım var, aile baskısıyla gönderilmisler, ne istedikleri meslek sahibi olabildiler ne de bizler gibi lise hayatı yasayabildiler. kendileri bile kapatılsın diyor biz ne diyelim.

duşta duş jeli kullanan erkek

şu yaz sıcağında millet kokarca gibi gezerken en doğrusunu yapan temiz erkektir. tesekkürler mis adam. *

anın görüntüsü

görsel
kus seylerini görmeyin, köprüye odaklanın lütfen. *

yaşanacak şehirler

samsun ama atakum.

kpss 2022 sınavı kopya skandalı

basvuruları kacırıp giremedim sınava. allah seviyor beni galiba, basıma gelse cok sinirlenirdim, gecmis olsun kpsszedeler.

en nefret ettiğiniz davranış ne

herhangi bir konuda bilgisi olmadıgı halde fikir beyan edenleri duyunca bir mide bulantısı geliyor.

kimsenin sizi sevmemesi

ben herkesin en az bir kisi tarafından sevildigine inanıyorum. herkes tarafından sevilen biri de olamaz, kimse tarafından sevilmeyen biri de.

türkiye tarihinin en büyük vatan haini

hangi birini sayalım ki? bu ülke cok vatan haini gördü, bizim gördügümüzü soruyorsanız baska fakat soyleyemem. (bkz: o kendini biliyor)

sokaklarda başı açık kadın görmek is te mi yo ruz

yanımda yöremde gezme, profilime girme cünkü saclarım acık. baya da bir saçım var, bosuna benim yüzümden günaha girme, üzülürüm.

bayanlara kadın diyen tip

yıl olmuş kaç, biz hala bunu tartısıyoruz. bebis diyin, asko diyin, tatlıs filan diyin ikisini de demeyin bence.

arapların türkleri siktir edecek olması

gecenlerde calıstıgım yere afgan bir kadın geldi, esinin kacak bir sekilde türkiye’de yasadıgını hatta calıstıgını söyledi. sınırdısı korkusu, sikayet ediliriz endiseleri asla yok cünkü bir sey olmayacagını gayet iyi biliyorlar. dostlar, durum cidden vahim. suan ülke tam bir yol gecen hanı ve bundan memun olanlar var. emegi gecenlere yazıklar olsun.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel

anın görüntüsü

görsel

parke üzerinde akrilik çalışmamın son etabını da paylaşırım inşallah arkadaşlar. (bkz: parke nasıl rüsva edilir) bu arada iyi bayramlar. ❤️

ümit özdağ

mülteciler konusundaki durusunu ırkcı bulmadıgım zafer partisi lideri.

kırılgan bir yapıya sahip olmak

bu bendim ama kırıla kırıla kırılma noktası kalmadı. boyle iyi.

mutsuzum yardım edin

arkadaslar dalga gecmeyin adam cidden depresyonda. ama ilacın burada degil, acilen psikiyatri klinigine git lutfen.

yazarların ruh hali

güne açan çiçekler gibiyim, mayıs bana iyi geliyor.

bir insanla ilişkiyi kesmek için nedenler

surekli bir seyleri problem edip, cozmek icin kılını kıpırdatmayan insanlardan cok soguyorum. iliski toxic bir hal alsın istemiyorsanız hayatınızdan cıkarırsınız.

anın görüntüsü

bu karda kışta tatil yapmazsanız, iş yerini böyle teyze gününe çevirirler. tabağını kapan gelebilir arkadaşlar.
görsel