bugün

entry'ler (542)

imam maaşlarının 16 620 tl olması

öf su ögretmen draması da cok sıktı ya. ögretmen kadar tatil yapan mı var da sürekli her maası ögretmen maasıyla kıyaslayıp az buluyorsunuz anlamıyorum. imam maası 16 ne ayrıca bu da ayrı bir rezalet. laiklik karsıtı imama özel koruma falan tahsis ediliyor bir de bu ülkede. bir baslıktaki entrylerin bu kadar sinirimi bozacagını düsünmemistim, tesekkürler ulu.

bir kadının sevmesi

kadınla erkegin sevgisini karsılastırmak da ayrı bir kafa.
insan güzelse güzel de sever hepsi bu, cinsiyetten bagımsız.

müge anlı ile tatlı sert

sinan olayını iki gündür izliyorum ve bence bu adam kesinlikle istismara ugramıs, kisiligine karakterine edilen hicbir hakarete cevap vermeyip erkekligine söylenen her seye bu kadar yükselmesinin baska sebebi yok.

ayrıca annesi tarafından sevilmeyip dıslanması da o yaslardaki kadınlardan acısını cıkarmasına sebep olmus bence. tam bir patolojik vaka.

zeynep bastık ın beyaz külodu

bu kız sanatcı desen degil güzel desen degil kim bunu ünlendirdi zengin etti bu kadar anlamıyorum. saça kılıga bak allahım aklıma mukayyet ol.

birinin size çirkin demesi

bence burada onemli olan kendini nasıl gördügün. mesela ben cirkin olmadıgımı biliyorum, biri bana cirkinsin dese zerre umrumda olmaz. ama takıntıları olan, kendini begenmeyen birinde ciddi özgüven kaybı olusturabilir.

kızların piç erkekleri sevmesi

onca kadın cinayeti yasanıyor, sokaklarda kadın siddeti dolu hala neyin pesindesiniz ya. sonuna kadar efendi erkegi savunacagım.

anın görüntüsü

görsel
cumartesi calısan emekci arkadaslarım selam.

bartın maden kazası

yine suc kadere, allah’a atıldı. diyecek bir sey bulamıyorum. 14-15 yaslarındaki bir cocugun “ben bu acıya dayanamam” diyerek caresizce babasının cenazesini o madende bekleyisi gözlerimin önünden gitmiyor. ama medya hala bartında madende çalışan çinli mühendisin aile yasantısını anlatsın. cünkü daha mühim (!)

41 canın gittigi bir yerde yandaslıgınız ve siyasetiniz yerin dibine batsın.

kadın çalışmalı mı yoksa ev kadını mı olmalı

iyi bir işim ve mesleğim var, halen okumaya devam ediyorum. fakat ileride durumum iyi olursa çocuklarımı büyütmeyi, en azından bir süre evde olmayı tercih ederim. bunun vizyonla filanla ilgisi yok, tamamen tercihler ve hayat şartlarıyla ilgili.

anın görüntüsü

görsel
çocuk muyum neyim?

yusuf ataş

pençe-kilit operasyon bölgesinde şehit düşen askerimiz. 1.5 aylık asker, 21 yaşında. gerçekten öfke doluyum sebep olanlara ve şu videodan sonra kendime gelemiyorum, mekanı cennet olsun.

https://twitter.com/pusho...;t=KMzcvnri16C9YksWHWEkIg

anın görüntüsü

en tatlış manzaralı starbucks’ı buldum!

görsel
görsel

imam hatipler kapatılsın

benim imam hatip liselerinde okuyan arkadaslarım var, aile baskısıyla gönderilmisler, ne istedikleri meslek sahibi olabildiler ne de bizler gibi lise hayatı yasayabildiler. kendileri bile kapatılsın diyor biz ne diyelim.

duşta duş jeli kullanan erkek

şu yaz sıcağında millet kokarca gibi gezerken en doğrusunu yapan temiz erkektir. tesekkürler mis adam. *

anın görüntüsü

görsel
kus seylerini görmeyin, köprüye odaklanın lütfen. *

yaşanacak şehirler

samsun ama atakum.

kpss 2022 sınavı kopya skandalı

basvuruları kacırıp giremedim sınava. allah seviyor beni galiba, basıma gelse cok sinirlenirdim, gecmis olsun kpsszedeler.

en nefret ettiğiniz davranış ne

herhangi bir konuda bilgisi olmadıgı halde fikir beyan edenleri duyunca bir mide bulantısı geliyor.

kimsenin sizi sevmemesi

ben herkesin en az bir kisi tarafından sevildigine inanıyorum. herkes tarafından sevilen biri de olamaz, kimse tarafından sevilmeyen biri de.

türkiye tarihinin en büyük vatan haini

hangi birini sayalım ki? bu ülke cok vatan haini gördü, bizim gördügümüzü soruyorsanız baska fakat soyleyemem. (bkz: o kendini biliyor)