1. 1.
    agabe zamanında olmuştur.

şaka şaka. youtube'un ülkemizde de satışa sunduğu, ekstra içerikler ve reklam kaldırma gibi özellikler sağlayan ücretli üyelik uygulaması. originals diye bir eklentiyle youtube'un kendi ürettiği belgesel türevi içeriklere erişebiliyorsunuz. mevcut videoları indirebiliyorsunuz. onun haricinde o yüzyıllardır beklediğimiz arka planda oynatma ve ekran kapalıyken oynatma gibi özellikler premiumda geliyor. yine bunun haricinde sadece android cihazlara özel, uygulamayı arka plana aldığınızda telefonun ana ekranına bir pencere açıp oynatmaya devam ediyor. ios'da yok. apple'cıların gözü yaşlı. onun haricinde spotify benzeri bir youtube music uygulaması geliyor. şarkılar indirip kendi çalma listenizi falan oluşturabiliyorsunuz.

benim üslubumu beğenmeyenler webteknodan izleyebilir.

youtube premium
    2 -2 ... serdarsl06
  2. 2.
    Beleş versiyonu için: youtube vanced
    ... orjinaldeli
  3. 3.
    3 ay free deyip hakkınızı kullanmak istediğinizde kredi kartını ver para çekeceğim diyen youtube'un reklamsız ve bir iki özellik eklenmiş hali.
    ... my name is nobody
  4. 4.
    3 ay ücretsiz kısmı almak için dördüncü ayın parasını ödemeniz gerekiyor. 3 ay denemek ücretsiz değil. parasını verince ilk 3 ay ücretsiz.
    1 ... serdarsl06
  5. 5.
    youtube vanced zaten bunları yapıyor.
    ... adrian monk
  6. 6.
    gereksizdir. yani neden para ödeyesin ki. ne anlamı var.
    ... saril yavrum ultimate package
  7. 7.
    ücretsizi ve daha iyisi için

(bkz: floatube)
    ... kara atli prens
  8. 8.
    bilgisayar için pek bir anlamı olmayan uygulama. mesela şuan bunu yazarken müzik dinliyorum.
    ... greekgodpan
  9. 9.
    Root ve jailbreak ile bedava olan premium.
    ... konusalimbakariz
  10. 10.
    ulan apple'da daha pahalıymış bu nasıl düzen arkadaş. youtube android hepsi google'ın diye böyle saçmalık olamaz. resmen apple kullanıcısını ikinci sınıf ama burjuvazi olarak gören googleı tebrik ediyorum. ahanda bu da alakalı bir haber https://webional.com/yout...ir-ozellikleri-ve-fiyati/
    1 ... iowa