bugün

imkan bulsalar kadınlara nefes almayı dahi yasaklayacak olan birtakım orospu çocuklarını gün boyu kudurtan karikatürdür.

görsel

türk kadını yükseldikçe, yobazlar alçalıp yok olacaklar...
Şu yeşilli menzil şeyine benziyor he.
şeyhleri put belleyen beyni yıkanmış yobbazları kudum kudum kudurtan ve sözlükteki bazı küfürbaz dincileri çıldırtan karikatür şeysi şüphesiz.. çöl bedevisi hemen damlamış..
iyide çarşaflı kadınlarla filenin sultanları ne alaka denen hadise. ben şahsen kudurmadım yapılan soytarılığa güldüm
hem kürtler hem islamcılar kudum kudum kudurdu valla bu kızların büyüklük bambaşka.
Bir de şu voleybol olayı çıktı amk, sırf modernizm çağdaşız cart curt ayağına ilgi gördürmeye çalışıyorlar.

Ayrıca o karikatürdeki gibi aşağılanması gereken bir durum mu hicap giymek?

Sorsan kadın hakları cart curt diye kafa sikersiniz bu karikatürde kadın kadını aşağılamış.

Sonra niye anamıza küfür ediliyor, niye hayat böyle pahalıyken millet rte ye oy veriyor.
Arap dölü yutmuş ortopedi çocuklarının canını acıtan şampiyonlukla ilgili kinayeli bir karikatürdür...
sakalson yobaza çakmaya laf etmem ama o çizimde kadın niye var, ayıp.
bu arapperestler gitsin Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması izlesin, amk yozları ne anlar sanattan,spordan.
Elma ile armut kıyası olmuş. Türkiye neden her konuda ikiye bölünmek zorunda?
Kara çarşaf giyen kadınlar özgür falan değiller. islam dini kadınları aşağılayan bir din. Bu kadınlar ise daha da fazlasını kabul etmiş insanlar. Bu kadınların kurtarılmaya egitilmeye kadın olmaya ihtiyaçları var. Onları bu hale sokanlar da bu uzun sakallılar. Bu kadınların değil kadın olmaya insan olmaya bile fırsatları yok bu yobazlar yüzünden. Ancak onların fikirleri de kadın olmak mı? Değil.

Toplum bireyi yaratır. Bireyler toplumu yaratır. Bir bebek masumdur. Ancak o bebeği yobaza dönüştüren toplum suçlu olsa da artık bir yobaza dönüşmüş insanlık onurunu aşağılayan şahıs masum bir bebek değil şeytanlaşmış bir insandır. Yeni yobazlar yaratacak toplum bu şeytanlardan oluşur. Devran böyle döner.
Aslında abazanları kudurtmuşlardır.
Bu solcu ateist kesim kendi çalıp kendi oynuyor aq. Kimsenin sikinde olmayan karikatur.
güzel tuvalet kağıdı olur gibi duruyor. basılınca haber verin de alıp tuvalete takayım.

türk kadınının göt lobunu belli eden şort giyince yükseldiğini sanan güruhu sevindiren karikatürdür.
Yeni akit okurlarına gitsin.
irticacılara yapılması gereken en kibar müdahaleyi özetleyen fotoğraftır.
haberi burda paylaşanın kendi kudurukluğudur halbuki, siklenmez.
Kadını aşşğılık bir köle gibi gören tipleri hoplatmış olabilir evet.
kadını kuluçka maklinesi ve hizmet elemanı olarak gören çöl bedevileri nasılda rahatsız. *
Bu kadın, Kadın, kadın. Kadına değer veriyoruz diyen tiplerin alayı karı parası yiyor,rakı parasını çıkartabilmek için karılarını çalıştırıyor, Türkiye’de de swingerın ve kadın pazarlamanın en önde gelen şehirlerinden biriler.

Kadına verdiğiniz değer ortada aq şov yapmayın. Karılarınıza sevgilinize bakamadığınız için orospu oluyor hepsi. 18 yaşına gelen onlyfans açıyor izmir gibi kıyı kesimlerde.

Sanki kadınlarınız bilim adamı, iş kadını, doktor vs aq hayatınız yalan.
önce entry i açanın sonrada o lanetli porofun ALLAH belasını ve selasını versin ulan adiler Türkiye 85 milyon ne demek lan böyle hakaretin büyüpünü yapmak inşallah savcılar görev almışlardır, tez zamanda dualarımızın kabul olması dileğiyle.
--spoiler--
sözlükteki arapperestleri kudurtmuş karikatürdür. kudurun amk yobazları, nasıl da çakıyor filenin sultanları suratınıza suratınıza…
--spoiler--

arap kelimesi arkasına saklanan müslüman düşmanı hakiki yobaz, şeytanın uşağı cehennemde seni kim kurtaracak bakalım, nasıl da çakacak melekler ateşleri suratına suratına onu düşün
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar