bugün

5 sene sonra şu an 8. sınıfa giden bebelere girecek olan sınavdır. evet.
Hesap makinesi ve sözlükle yapılacak sınavdır.
fizikte ortalama net sayısı 1,2 olacaktır. matematikte 1,4 .
2004lü bebelerin gireceği sınav. Ülkenin beyin kapasitesinin gittikçe azalmasından ötürü yeni nesilde netler yerlerde olacak gibime geliyor. Gerçekten fizik netleri 0,9 falan olabilir.
çok büyük ümitlerle sınava hazırlanıyorum bakalım sonumuz ne olacak. ya tarih olacaz ya da tarih olacam.
Başvuruları başlamadi.

Asparagas haberler yapiliyor.

Ösym'yi takip edin.
Kırık obp ile hazırlandığım sınav. Halihazırdaki okul kaydımı dondurdum, üniversite sınavına çalışıyorum. Üçüncü ve son girişim olacak. Hedefim sayısal hamda ilk 3000'e girmek. Hedefim Tıp fakültesi.
ahiret sorularının daha kolay olacağını düşünüyorum. inşallah kazanırım da ağlamalarım boşa gitmez.
Bizim dönemde çok iyi bölümleri kazanmak için dağları delmen gerekirdi. Şimdi çalışan kazanıyor.

Ulan fetocular, yıllarımızı çaldınız. Nasıl hesap vereceksiniz o çaldığınız sorularla.
Aynen hiç ygs-lys 2016-2017 soruları çözmedik biz de zaten eski dönemdeki sorular çok daha basit çok daha düz mantık soruları işlem yapabilen kazanırdı. Dağları delmek falan şova gerek yok yani.
Yks mi olmuş şimdi???
Vay anasını ben girerken öss idi bu sınav.
Sınav sonu aklınızda kalan ve çözemediğiniz matematik sorularınızın derdini sever, okşarım.
Arkadaşlar çok şey yapmayın illa okuyacaksınız diye bir şey yok.

Ülkeyi de yönetebilirsiniz.
benim geçen sene girdiğim sınavın bu sene olanıdır. türk dili ve edebiyatı anlayana dikkat edince kolaydı ancak matematik neredeyse hiç çalışmadığımdan dolayı çok az yapmıştım ancak iaü'de okuyorum ve memnunum.
1 sene gece gündüz stresle çalışıp, o kadar sabah 5'te 6'da erken kalkıp 100 km uzaklıktaki sınav merkezine trafik, aksilikler vb. sebeplerden 30 saniye geç kaldı diye tembel, şımarık, mal, salak, gerizekalı diye bazı mal, salak, gerizekalı, şımarık yavşaklar tarafından linç edilen talihsiz öğrencilerin olduğu sınav. sanki hayatı boyunca hiçbir yere geç kalmamış 1 saniye bile davar. ekşinin %95'i küfür ve hakaretlerle linç ediyor bu talihsiz öğrenciyi ve protesto edenleri. o adam hiç üzülmüyor sanki 30 saniye yüzünden 1 senesinin heba olması saçmalığı ve rezaletine. benim yüzüme söyleseler öyle bunları, döverdim hepsini hastanelik edene kadar o anki o kadar stres ve üzüntüyle. adam hayatının en önemli dönüm noktasında ve intihar edecek bu sebeple belki de.
1 saati geçik oluyor sınavdan çıkalı mat neden anlamadım ama kolaydı yani hem de bayağı kolaydı. Türkçe ve sosyalden vurmuşlar bu sene bi tık bilemiyorum süre arttı ama yine yetişmedi öyle bi sözel kafasıyla hazırlamışlar sınavı. Ki matın orta kolay düzeyde olması bekleniyordu zaten. Bakalım bakalım artık.
Çalışan emeğinin karşılığını alır umarım. Sınava girmeden önce 2 göt görünce feriniz değişmesin lan, sınava odaklanın. Hem kızlar hem oğlanlar için geçerli bu. Yarınki sınavda aynı poku yemeyin.
Umarım herkes hakkını alır.
görsel

Swh..
Herkesin kolay oldugunu iddia ettigi, hakikatte ise tuvalete gidip gidip agladiklari sinavdir.

Gecmis olsun.
keşke 135 dakika olsaydı da yetiştiremeseydik denilen bir tyt sınavıydı. 165 dakika olmasına rağmen yine süre yetmedi çünkü.
soruları evde çözmek istiyorum dedim vermediler, ben de sınava girmedim.
Edit: seneye girmeye hak kazandım.
Artık önümüzdeki YKS lere bakacağız.
Sürekli ter döktüren sorulardan oluşuyormuş.
senelerdir eviriyorlar çeviriyorlar aynı tarz soruları sadece içindeki olayları ve sayıları falan değişerek soruyorlar. hiç konu çalışmayan birisi sadece her gün düzenli olarak soru çözse hatırı sayılır bir puan yapar. sınav zor mor değil sonuçta senelerdir aynı sınavlara girip yüzlerce insan üniversite kazanıyor. onlar sanki sabaha akşam oturup ders mi çalışıyor. tabi ki hayır.