bugün

yarın gireceğim sınav. bütün dershane ve okul hocalarımın beni arayıp sakın korkma bu sene kolay olacak dediği sınav. sanki kendileri hazırlamış sınavı.
on iki buçuk saat sonra gerçekleşek sınavdır. bakalım bu sene ne icat çıkaracak ösym.
pdr isteyebilebilecekler içn 2013 ygs netlerimi yazıyorum. (bkz: omü) (bkz: )

türkçe : 35
matematik : 21
sosyal: 30
fen : 0

lys 2013
edebiyat-coğrafya1 : 46/14
matematik-geometri : 12/13

y-tm 3 puanı : 400.553

hayatınızda ki en önemli virajlardan olup, telafisi her türlü mümkün olan bir sınavdır.

başarılar gençler.
ağaç işleri endüstri mühendisliği'ne gelin gençler. Barajı geçseniz yeter, çünkü arkeoloji gibi bir bölüm full çekerken mezun olur olmaz iş garantisi olan, Türkiye'nin en büyük 4. sektörüne (mobilya) kalifiye eleman yetiiştiren tek bölüm olan ağaç işleri endüstri mühendisliğine gelen yok. O yüzden giriş puanları oldukça düşük. Tasarım, ar-ge, üretim, planlama ve yönetim gibi pek çok şeyi kapsıyor bu bölüm.
istediğiniz kadar kaydırma yapabiliirsiniz, istediğiniz kadar bilmediğiniz soru çıksın... Barajı geçin yetiyor lan * Hadi şimdi yatın bakalım. Önümüzdeki dönem görüşürüz öğrenci kardeşlerim.
geçen sene bana giren sınavdır fakat korkmayın dostlar telafisi de mümkün olan sınavdır.
12 saat sonra gerçekleşecek üniversite yerleştirme sınavı.

girecek tüm arkadaşlara başarılar, zihin açıklığı diliyorum; umarım istedikleri bolumu/universiteyi kazanırlar zira uzun ve stresli bir emek var ortada.
girmemesini temenni ettiğim sınavdır. inşallah bitiminde ben sınava girdim diyebilirim.
yazarların sikip atacağı sınav. eylül'de istanbul hukuk'ta buluşalım !
yarın olacak sınav tüm öğrencilere başarılar.
yarın ben de dahil girecek tum öğrencilere başarılar dilediğim sinavdir. erken yatalim arkdaşlar 22 30 gibi yatağın yolunu tutmaliyiz. 3 saatlik bir gerginlik bekleyecek, üstüne uykusuzluk eklenirse kötü olur.

neyse, tavsiyem paragraf sorularını ezan vaktinden once bitirin. 5 6 dk kaybedersiniz odaklanamazsiniz.

başarılar.
Yine bir sürü öğrencinin barajı bile geçemeyeceği bir sınavdır.
hilenin tonla döneceği ösymnin sınav sorularını açıklamaması(soru üretemiyoruz!) bahanesi ile kim bilir neler yapacaklar düşünemediğim bir sınav gene cemaatçiler kazanacak gibi geliyor.
girişeceğimiz sınav. ürkütücü bir iplemezlik halindeyim, bir açıdan iyi heyecan stres olmaması ama bu kadarı da beni bile korkutuyor, çevrem kafayı yediğimi düşünmeye başladı. yarın sınavım var ve benim hala geometriden bol miktarda, türkçeden ve matematikten de bir iki tane konu eksiğim var. ulan bu korkunç gerçekleri yüzüme vurmama rağmen rahatım, cidden kafayı yemiş olabilirim. neyse işte, sonuç olarak, gelsin geçsin de lys'ye başlayalım artık açısından baktığım sınav, adam akıllı türevle özel tanımlılarla, servet-i fünunla, fecr-i ati'yle uğraşalım.

sonuçların açıklanması üzerine edit: "girişmek" eylemi işin karşılıklı ya da birlikte yapıldığı anlamını veren "-iş" işteşlik ekini almış olmasına rağmen sonuçlar açıkça göstermektedir ki tek giren taraf sınavın kendisi olmuş, işbu entry sahibi ise çıtını çıkaramadan öylece kalmıştır.
sadece siz girin, karşılıklı hale getirmeyin.
10 saat sonra yurt genelinde başlayacak, adil olmasını dilediğim sınavdır.
en başarılı ilin ak partili belediyeye sahip olacağı sınav.

5 kesimin sınavının kötü geçmesini istiyorum.

1) geziye katılan terörist liseliler
2) geziye destek veren leyla ile mecnun ve bende özledim dizilerini izleyen liseliler
3) behzat ç gibi polisi içki içen biri gibi gösteren dizi fanatiği olan ayyaş liseliler.
4) galatasaray taraftarları liseliler ve ultraslan taraftar grubu üyesi liselilerin.
5) solculuk taslayarak her eyleme katılıp hükümeti düşüreceğini sanan oy bile kullanamayan liselilerin.

umarım ak parti ve recep tayyip erdoğana gönül veren müslümanların sınavı iyi geçer. dualarım onlarla. çünkü solcu ateist kesim katılırsa üniversitelerin huzurunu kaçırıyorlar. odtü'de olanları gördük.
polise elinde sapanla taş ve bilye atmaya giderken ölmeseydi berkin elvan'ın da üç sene sonra gireceği sınavın 2014 versiyonu.
liseli ve sivilceli sözlük yazarlarının gireceği sınav. umarım sorular çalınır da iptal olur.
stresin değişmeyen ismi ygs nin 2014 serisidir. ygs den sonra bir boşluk olacak ''şu kadar bekliyodum şu kadar geldi hacı.'' muhabbetleri hunharca dönecek. yapmayın. çalışın. iki kere girdim olum. haydi başarılar.
96li ideal bir liselinin hayattan yiyecegi ilk tekmedir. dort yil boyunca ygs ygs diye basiniza ususurler, calis derler. siz kimi zaman calisir kimi zaman banane yeaa diyerek yan gelip yatarsiniz. ve yirmi uc mart gibi bir tarihte tum bunlari iki saat kirk dakikaya sigdirmaya calisirsiniz. lanet olsun bu curumus sisteme. gerginlikten her basligin altina sovesim var.
--spoiler--
sınava girecekler için;
uykunuz gelmeden yatağa girmeyin bak, sonra hiç uyuyamazsınız. düşün düşün heyecan artar, uyku tutmaz.
öff önerinin dandikliğine bak. daha iyisini de bulamadım. yani işte saçma sapan bir öneri sunarak bu sene ygs ye girmediğimi daha önce girdiğimi belli etmek istiyorum. hayret, dürüstlüğüm üstümde, yakında ölümlüğümü mü giyeceğim nedir ?
--spoiler--
matematikten 30 netin altında yapacakların ağır gerizekalı olduğu sınav. ben 20 dakikada 35 net yaparım mat 1'den.
uyutmayandır.
sınavınız beklediğinizden kötü geçecek çünkü çoğunuzun dershanesi sizi şişiriyor götünüz hafiften uçuşta bu aralar.
sınavınız kötü geçerse sakın gemileri yakmayın devam edin çalışmaya sonuç gelecektir.
sakın sınavdan sonraki 2 ayınızı arkadaşlarınızla kahvede batak oynayarak geçirmeyin ben ettim 5k geriye düştüm.
şu an birçok öğrencinin uyuyamamasının sebebidir.