bugün

keyif için girip sıralamayı yükseltecek insanların da gireceği sınavdır.

geçen sene katılım: 1 milyon 800bin dolayları.

bu sene katılım: 2 milyon 80 bin 425
buyuk bir aksilik olmazsa sozluk yazarlarimizin sıfır ceken 8000'de olacagi sinavdir.
olsun bitsin hemen.
korkusunu iliklerime kadar hissetmeye başladığım sınavdır. keşke daha fazla çalışsaydım demeden edemiyor insan.
nüfus cüzdanındaki fotoğrafı değiştirmeyenleri sınava almıyacak kadar saçma olan sınavdır. yemişim prosedürünü.

edit: ocak ayında 40 lira bayılarak başvurduğum sınava bu dandik kanun yüzünden giremeyeceğim. kanunmudur ne boksa artık. 5 yıl önceki fotoğrafımla şimdiki haalimi ayırt edemeyecek kadar embesiller yüzünden sınava giremiyorum. evet.

evet bende suçluyum son güne bıraktığım için, ama kardeşim ne biliyim ben böyle dandik şeylerin olduğunu. 12. sınıfta e okul için çekindiğimiz fotoğrafları alıp götürdüm. neymiş bu olmazmış.
zaten fotoğraf kesilecek, o forma gözükmeyecek bile.... yapsan nolur. yok illa fotoğraf çekincez. bari güzel çıkak diye berbere gittim.

amk berberide saçları bok gibi etti. iyice çileden çıktım ve s... ygs sini diyerek çıktım eve geldim. pazar günü aynı nüfus cüzdanı ve giriş belgelerini alıp gidicem bakalım ne diyecekler. zaten giriş belgelerindeki fotoğrafımız yeni olduğu için alırlar diye düşünüyorum. gerçi şu an sinirim geçtiği için pazar günü sabah 7 de nüfus müdürlüğüne gidebilirim. benim gibi sorumsuz angutlara özel sınavın sabahında açacaklarını söylemişler. benim için dua edin.
Çalışan ve çalışmayan tembellerin ayrılması için zor olması gereken sınav. inşallah kol gibi olur. Çalışan her türlü yapar nasıl olsa.

Hakeden boğaziçi, tembel aylak hafta içi. Ahahaha.
yarin yapilacak olan sinav. kari kiz pesinde kosan gezici ve marjinallere girecek olan sinav. sen butun yil gez, toz. sinav haftasi cumaya gel. marjinal capulcu seni. sinaviniz bitse de rahatca farmakoloji calissam lan bi bitmediniz.
Sınavı başarısız geçen tembelleri pazar günü ağlatacak sınav.

Tembel kelimesi pek uygun olmuyor yeteneksiz veya kafasız daha uygun.
lan liseliler endüstri dışında mühendislik yazmayın.
fem ile hazırlanıp zaman denemeleriyle sağlama aldigim sinav olacaktı. koskoca on iki yıllık iktidarinizda cemaat ile ayrilacak benim sinav tarihimi mi buldunuz amk. boşuna para yedirdim adamlara.

başarılar dilediğim sinavdir. beni geçen top olsun.
zirveye oynarken ya barajı geçemezsem tedirginliğinin bile başladığı sınav. ygs çok acayip bişi. *
saygısız bi insanım aşırı terbiyesizim yerlere çöp atmak en büyük hobim çocukları çaktırmadan doverim, haydi ege tıp.
birçok kişiye bol şans mesajı atmama neden olan sınav ne de çok kişi giriyor yahu.
tıp okumak isteyenlerin de girecegi sinav. tanimsa tanim. okumayin tıp falan. stafilococcus aureus gotume girecek. haftaya komitem var hala ygs muhabbeti, bi girin kurtulak zaten bu saatten sonra da bi bok olmaz.
yarın girilecek sınavdır. kimliğimi de en son kasım 2012'de değiştirmişim fotoğrafla falan beraber, sorun çıkmaz heralde.
(bkz: bu boru başka boru)
bir günden az kalan sınav.
(bkz: #23107848)
Yarın olacak sınav.
O değil de gireceğim okul te ebesinin nikah masasında. Geç kalmasak bari...
türkiye de yapılan diğer bütün sınavlar gibi öğrencilerin inek gibi çalışmalarına rağmen akılların da acaba değecek mi ? sorusunu bırakan sınav.
http://www.youtube.com/watch?v=83RupmtVKV0
ilk defa cemaatçi dershanelerin başarısız olma ihtimali bulunan ygs sınavıdır.
hilesiz, hurdasız, kopyasız, dümensiz bir sınav olmasını dilediğimdir. üniversiteyi bitireli 7 yıl olmasına rağmen hadi bu sene bir daha gir diye dürttü şeytan belki hukuk falan gelir de şu dershane öğretmenliği çilesinden kurtulurum.
2 sene önce stresten nerdeyse kendini zikeceğim sınavın 2014 versiyonu.
Soruların geçen senelerdeki gibi kolay olmasını dilediğim sınav.
girecek tüm adaylara sonsuz başarılar diliyorum. troll olsun ya da olmasın hepsine, sonuçta mal bir eğitim sistemine sahip ülkeyiz. en troll ümüz, en normalimiz bile bu sistemden nasibini alıyor. rahat olun gençler, heyecan yok. hepinize başarılar diliyorum.

sınavın size değil, sizin sınava girmeniz dileğiyle !
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar