1. 1.
  bir sözlük yazarı, hoşgelmiş.
  ... redwinemania
 2. 2.
  fikirlerini beğendiğim ve islamın anlaşılması konusundaki güzel açıklamalarıyla insanları aydınlatmaya çalışan yeni yazar arkadaş.. yeni yazılarını merakla bekliyoruz..
  (#197787)
  1 -2 ... engineer
 3. 3.
  muthis bir sozluk yazari.ornekleme,benzetme,betimleme olayini iyi kavrayabilmis ve yazilarina harika bir sekilde yansitan arkadasimiz.sozlugun en populer yazarlarin arasina daha simdiden girebilmis yazar.tebrik edilesidir.
  1 ... hexagram
 4. 4.
  hakkında yazılanlara inanamıyorum, enteresan!tam bir skandal yazar...
  4 -3 ... like a rolling stone
 5. 5.
  zaman içerisinde kendisini sevecek insanın sayısı artacak ve bazılarının "nasıl bu yazarı severler?" tepkisini çekecek, yazar gibi yazar insan.
  ha bir de nickin çok şeker.*
  2 -1 ... asiti kaçmış kola
 6. 6.
  Kendi fikirlerine yakın insanların fikirlerini beğendiği, benzer olmayanların beğenmediği, sınırlı bir bilgiye ve akla sahip yazar.
  4 -5 ... baybars
 7. 7.
  sözlükte belli bir ideolojiye bilinçsizce bayraktarlık yapan insanları rahatsız eden yazar..aynı zamanda belli bir konunun açıklanmasına kendince öncülük ederken bu soruları tartışmasız bir şekilde kafasında diyaliz etmekten mahrum beyinsizleride rahatsız etmiştir..takdir ediyorum..
  3 -2 ... baudelaire
 8. 8.
  alıngan ,altta kalmaya gelemeyen,küçük zeka oyunları ile cevap vermeye çalışan hangi başının yeşil olduğunu merak ettiğim müslüman bir yazar.*
  1 -2 ... sex pistols
 9. 9.
  gerek düşünceleri gerek ideolojisiyle türkiyede ihtiyaç duyulan insan tibi.günbegün yozlaşan toplumumuzu düzeltmekte ihtiyaş duyulan insan .
  1 -2 ... morkeste morke
 10. 10.
  nefes gibi su gibi muhtaç olduğum insan
  yokluğunda kendimden olduğum

  dünyanın en sevimli insanı
  olağanüstü bir sevgili
  ayrıyeten nişanlım
  müstakbel eşim....
  2 ... şakayık