bugün

entry'ler (50)

bir renk olsaydınız

Siyahhh.

koltuk altı tüyleri 5 cm i geçince yapılacaklar

Örmek gerekir.

sevgiliden ayrıldıktan sonraki ilk gece

Sabahı olmaz.

yemekteyiz

Berkay beye çok haksızlık yaptınız aaaa ayıp amaa.

aşık olduğunuz bir kişiye neden açılamıyorsunuz

Onun ne düşğndüğünü bilmeden yapamam daha erken.

hamileyim diyen sevgiliye verilebilecek tepkiler

"Ben de."

günün şarkısı

https://youtu.be/J51LPlP-s9o
iron maiden-hallowed be thy name.

la casa de papel

breaking bad sonrası bağlandığım dizi ama herkesin izlemesi canımı sıkıyor. Her yer spoiler.

en nefret edilen insan tipleri

Sadece kendi düşüncelerini doğru zanneden, hiçbir şekilde iletişim kuramayıp karşı tarafın haklı olabileceğini düşünmeyen kaba ve bencil insanlardan nefret ederim evet.
Görgüsüz benciller sizi.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

Bu aralar herkesin favorisi "sarı saçlarını deli gönlüme bağlamışım çözülmüyor Mihriban"dır bence asdfhkk.

twitter

Yıllardır kullandığım en sevdiğim uygulama.

last seen

Bu ara etrafımdaki çiftlerin tartışma nedenleri hep bu konu üzerine inşa edilmiş ve bana çok saçma geliyor. Bu son görülme işi insanları internete,uygulamalara bağımlı yapmak için getirilmiş sanki. Ne zaman girmiş, off girmiş de benim mesajını görmemiş vs vs insanları bin bir türlü düşünceye sonrasında tartışmaya sürüklüyor. Tamam bunu yapan insanları da desteklemiyorum bütün suç son görülmenin değil. "Bana cevap vermedin ama çevrim içiydin, en son şu saat şu dakikada girmiş, bir saatte on iki kez çevrim içi oldu" gibi cümleler sadece kavga çıkarma odaklı sorun çözümüne değil bence.
Hayır çevrim içi olup mesajına cevap vermediyse acil bir şeye bakıp çıkmış olabilir. Girdiği anda şarjı bitmiş yazamamış olabilir. Olabilir de olabilir yani.
En iyisi son görülmeyi kapatmak diye düşünüyorum. Olması tartışmadan başka bir işe yaramıyor.
Bir de instagrama da geldi yahuu. Ne alaka instagramla.
Neyse ben whatsappta olduğu gibi instagramda da kapattım.Olmaması hiçbir eksikliği beraberinde getirmiyor yani. Bunu sorun eden çiftlere tavsiyem kapatın rahat edin.

14 şubat sevgililer günü

Boş beleş bir gün.

anne tarafı vs baba tarafı

Al birini vur ötekine.

hayalim

bir deniz kenarında ılık ılık rüzgar eserken yıldızlar altında şöyle sevdiğimle sadece ben, uzanmış yatıyoruz öylece...

ispanyolca mı almanca mı

ispanyolca alır.

okuduğunuz en etkileyici kitap

Serenad.

açık oylayan bir kız işaret gönderiyor olabilir mi

Evet filmin sonunda kız oğlana evlenme teklif ediyo.

şu anda çalan şarkı

Oscar and the Wolf - Breathing

https://youtu.be/Ve8WePILXeM

arctic monkeys

Turne programını açıklamış
içinde Türkiye'nin de olacağı bir listedir diye öyle umutlanmıştım ki... Şu an ağlıyorum.
görsel