bugün

tek amacı şöhret olmak olan dayaklık kişi.
(bkz: sefil)
düdüklü tencere kullanmayı bilmeyen yarışmacı. ayrıca herkesin tabağına çanağına o kadar laf etti çorba kaselerinde sup ikram etti millete.
dün akşam 20 dk görüp notunu verdiğim dişi insan.
otur sıfır *
kıro. format gereği takındığı gıcık tavırlar kıro olduğu gerçeğini değiştirmeyecek. o bir kıro.
yarışmaya katılma amacının sadece zengin koca bulma telaşesi olduğunu düşündüğüm ezik.
zaplarken gördüğüm, 19 yaşındaki çıtır kız..güzel mi güzel, gerisi beni ilgilendirmez kardeşim, denk gelirsem güzel diye bakarım, ayarlayabilirsem sevişirim..kasmaya ne gerek var yahu, yok salakmış, yok oksijenmiş otmuş bokmuş bilmemneymiş...
(bkz: olaraktan)*
hakkında bu kadar çok entry girilince anladım ki halkın yarısı salakmış.

(bkz: her şeyi halkın salak oluşuyla açıklamak)
hiçbir şeyi beğenmeme, yapılan her işi eleştirme şeklinde tezahür eden dünyayı çözdüm ben abi tripleri; şişirme ve osuruktan özgüveni,üzerine gidilip salaklıkları ortaya çıkarılınca saniyenin onda birinden kısa bir sürede çirkefleşmesiyle klasik bir yeni nesil ergen örneği olan yemekteyiz yarışmacısı.( 2-3 dakikadan fazla izlendiğinde insanda ekranın içine girip ağız-burun dağıtma isteği uyandırır.)
ismi bile yandan yemiş, konuşmalarının dikkate alınmamasını tavsiye ediyoruz.

edit : sanırım babası klasik araba hastasıymış.
düdüt : altımda 69 model shelby, anladın sen onu selbi. * *
demek ki cehalet ve kibir karışınca böyle bir tip ortaya çıkıyormuş.
o değil de;
(bkz: selbi ne lan)
çok güzel olduğum için bu yarışmaya katıldım gibisinden anlamsız bir laf etmiş kişi. sen çok güzelsen, bende adriana lima'yım. bu arada kadın değil, erkeğim. gerisini sen düşün artık.
yemeklerini hazırlarken ayagındaki çizmelerden rahatsız olup gidip yine bir başka çizme ile değiştiren "ne oldu şimdi duygusu" uyandıran hazırlığın başlarında iki lafından biri "başarıcam" ,"yetiştiricem" olan ve hazırlıgın sonunda "başardım" , "yetiştirdim evet başardım" diyerek "ulan amma da şüphen varmış kendinden" dedirten kız.

edit: bir de; naaasip değil nasip. biri bunu öğretmeli. yerinde olsam dil yerine diksyon kursuna giderdim.
sanki yarışmadaki teyzelerden biri kücük kızını yanında yemeğe getirmiş de o kücük kız ortalıkta sacma sapan konusuyormuş gibi geliyor insana bu şahsı görünce. "Üç gündür mevsim salata yiyoruz yeter artık" gibi bir söz etmiştir kendisi. Acaba normalde hergün farklı bir salata mı yiyor bu insan yoksa bizim evde mi sorun var anlayamadım.
''kızına selbi diye isim takarsan olacağı bu dur'' diye yüzüne haykırmak istediğim kişinin kızı.
teşir ediyorum:

(bkz: selbi arslan)
ev ortamındaki akşam yemeğinde abisinin düğününden kalma abiye kostüm giyen, ayaklarına dolanan eteklerini eline toplayarak yemek servisi yapan yarışmacı.

yasemin yalçın'ın "talih kuşu" filminde parayı bulduktan sonra plajda kürk giymesi gibi bir şey bu.

(bkz: görmemişlik)
türk medyası eğer kendisini kullanıp, karşımıza başka başka platformlar dahilinde çıkartmayı planlıyorsa, şahsen ülkeyi terkederim... zira ajdar anik gibi bir vak'adan sonra türk halkının bu denli şımarık bir kızı kaldırabileceğini düşünmüyorum. kalp krizi oranı artar alimallah...

acaba diyorum bu selbi kişisinin hiç arkadaşı var mıdır? çünkü böyle bir kişiliğe sahip insanı ancak ailesi hoş karşılayabilir, ancak ailesi kollayabilir. kimse bunun gibi biriyle ne arkadaşlık eder, ne de yolda görüp selam verir. ulan böyle kız arkaaşım olacak varya... kafasını kaldırıma sürtüp, kıvılcım çıkartmayan ashaf'ın ağzına sıçsınlar.

ellerim titriyor sözlük, dövmem lazım bu hatunu.
adana belediyesi zabıta müdürlüğü tarafından zehirlenesi düğmesiz radyo.
yüzündeki en dikkat çekici detayın köpek dişlerinin uzunluğu olan aşırı derecede sinir bozucu yarışmacı.
(bkz: evlat olsa sevilmez)*
konuk sifatiyla oturdugu masada " ortadan ikiye sonra dorde.. " seklindeki yas pasta paylama yontemini, yas pastayi servis edecek olan ev sahibesi daha bicagi eline alir almaz dikte ettiren, daha sonra da " daha pasta kesmesini bilmiyor bu nasil kadin ya " diyerek haddini asan, bilmis yarismaci. belli ki bildigi yanildigina yetmiyor. zira ev sahibesi oldugu yarismada resmen cuvalladi.

(bkz: laf arsizi)

yazik!
bozuk diksyonuyla turkceye enteresan kelimeler kazandırmaktadır.

(bkz: olaraktan)

(bkz: izin alaraktan)
ananemin beddualarıyla başına bişey gelir diye korktuğum, adresi telefonu varsa halini hatrını sormak istediğim, her yüzünü buruşturduğunda çeşitli üstü açılmamış küfürlere ev ahalisi tarafından maruz bırakılan, gencecik kardeşimi tansiyon hastası yapan velet. sus da zıkkımlan annen öğretmedi mi büyüklerin yanında konuşulmaz diye a 15. geleneksel yarma karpuz güzeli..