(bkz: yemekteyiz tayfun)
Troll değil ciddi bir ruh hastasıdır. Bunu yakında döverler.
masterchef murat'ın tarikatından galiba.
ayrıca bey nedir la.

t: bir yarışmacı.
az önce izledim. gerçekten kanser. Enes batur kitlesi.
evlat olsa eve sokulmayacak yaşam formudur.

görsel

aha şu yeşilli çocuktan daha berbat. dayısının sana hiç görgü kuralları öğretilmedi mi. nerede konuşman nerede susman gerektiğini öğretmedi mi kimse sana. akşam akşam yükseldim tipitip in yüzünden lan bildiğin. 5 dakika dayanamadım sofrada..
Lan guzelim naif kadini aglatti. Bir aile cocuk yetistirmede ne kadar basarisiz olabilirin kaniti.
bu çocuğun annesiyle bir sıkıntısı var dedirten insanımsı.
şöyle insanlara bey demeyin aq.
Ruh hastası, sorunlu kesinlikle.

+bayan çok bilmiş konuştu.
-sen annene bu lafı söyleyebiliyor musun?
+vööooaahaoaooo !!!!!

Hedef sensin tayfun. Sopalıksın.
görsel

fotoğrafı istenmiş buyruunn. boyun posun devrilsin püüüü * şaka tabi ki. allah yakınlarında yaşayanlara sabırlar versin sadece. yan odadan sesi geliyor o bile gözümün seyirmesine yetiyor lan piiiii..

kebapçı bunu dürüm yapar ben söyleyeyim şimdiden.
Özellikle seçildiği belli olan tip. Buraları okuyordur Onur yerinde olsam döverdim öyle sıkıntılı. Evet.
20 yaşında olabilirim ama çok olgunum, çok şey yaşadım, herkesi cebimden çıkartırım.

tee allahım.
En fazla birkaç hafta sonra kimse bu çocuğu hatırlamayacak ama 10 yıl sonra rezillikleri için kendinden çok utanacak. Yazık.
Atalay filiz mi lan o?
Annesini merak ettiğim yarışmacı.
Bu haftanın insanda ağız burun dalma isteği uyandıran kılkuyruğu.
masaya yumruğu vurduğu zaman inletir.
(ayık olun).
Milletin derdi olmuş demek ki iyi koymuş denilesi yarışmacı.
Tanımıyorum ama anlatılanlardan çok merak ettim gece bakıcam.
Saatler önce başlığı görüp o kim amk dedim ve merak ettim. Az önce televizyonda tekrarını izledim. Önceleri hareketlerine bakıp amk topitoşu falan filan söylendim durdum. Lakin biricik ablacığımı ağlatmasına dellendim. Değerlere saygım olmasa annesine de söverdim. Kılığını siktiğimin herifi koca kadını ağlattı ya. Çok acil dayak yemesi lazım. Bir daha da lütfen böyle başlıklar açmayın lanet olsun merak ettim ve gecenin bir yarısı yemekteyiz izledim ya. Evet.
ilk bölümde göz ucuyla takip ettim, marketin tavanın kaplamasını kırınca kapadım, daha fazla takip etmeye gerek yok...
Bir insan böyle evladı olup da nasıl 20 yıl tahammül eder; nasıl kafasının, o pasparlak alnının ortasına satırı sokup ortadan ikiye ayırmaz aklım almıyor şerefsizim.

Ailesi evliya muhtemelen. Allah onlara sabır versin.

görsel
Yeni neslin özetidir.
ya ben hayatımda çok adama kafa attım da hiçbirinde buna atma isteğimde olduğu kadar bir dayanılmazlık duymadım öyle böyle değil.
işte bunlar hep kerimcan durmaz yüzünden dedirtendir..

Kosa yoldan enter tuşu yokarkadaşım olmaz.

Ajdar denedi..

Kerimcan denedi...

Olmadı olmayacak.