bugün

adam gibi adamdı. evet.
(bkz: altın kapılarımız kan oldu tayfun)
O kim oluyorda benim anneme laf atıyor diye ortalığı yıkan ergen. Lan ne komik adamdı be.
Yazık la kimin bebesiyse demek istediğim ergen.
görmeye dayanlamayan kişiliksiz. ruh hastası.
sürekli takip ettiğm bir program olmasada bazen izliyorum, ama bu hafta bunun yüzünden bu haftaki bölümleri , diğer yarışmacıları da seyredemedim . ekranın kenarından görüntüsüne bile tahammül edilemiyor.
bu kadar mı gıcık olur bir insan . saygısız, edepsiz,
ya da hasta. yazık .
tam dayaklık hergele...
yarrak tayfun ne zaman bey oldu amk vasıfsızı.
sabah akşam dövülmesi gereken bir tiptir. allah ailesine sabır versin.
kerkenez.
Hedef ben miyim tayfun sorunsalı akıllara gelir.
Yemek programı değil bu. insan belgeseli.

(bkz: zaten ben hep belgesel izliyorum)
40 tane karı bir araya gelse böyle birşey doğuramaz bu nedir amk.
ibretlik bir tip. Evet.
Seçmece bunlar. (bkz: swh)
dün de söyledim. lütfen tekrar böyle başlıklar açmayın çünkü başlığı görüp merak ettim gecenin bir yarısı yemekteyiz izledim. yine umrunuzda olmayacak neyse konuya geçeyim. böyle adam olacaksın lan değişik. ablama yamuk yapanı deşerim. evet. Bir de dürümcü ne öyle ya adam konuştukça gülem geliyor ahahah.
Bu çocuğu dikin taksim meydanına, boynuna da "hug me" yazın gelen giden sarılsın o da kurtulsun biz de.
Belli ki ergen ergen tavırlar sergilediği için bu yaşına rağmen bir dediği iki edilmemiş bebenin biri.
ilkokulda, lisede, mahallede, akla gelebilecek her ortamda dayak yemiş bir tipi var. Benim gibi ciddi insanlar az sikmemiştir bunu.

Tahammül edilemez!
ananı tek tokatta bayıltırım vallaha.
yarrak tayfun ne zaman bey oldu amk vasıfsızı.
afedersiniz çüküme kadardır. izleyip prim verip bir de şikayet etmeyi de hiç anlamadım.
yazık lan kimin çocuğuysa.
bu tip programları sevmiyorum, fakat bu başlığı gördükten sonra merak edip videosunu izledim.
birincisi bu yarışmalar zaten kepazeydi, fakat ne ara bu kadar ileri düzey kepaze oldular.
ikincisi bu hareketleri benim evimde yapsa, bu ibneyi adını unutana kadar döverim.
üçüncüsü, bu nedir ya, insanla başkalaşım arasında bir yaşam formu. *
sims karakteri gibi.
Bey mi? bırak da ona biz karar verelim.
işte bunlar hep kerimcan durmaz yüzünden dedirtendir..

Kosa yoldan enter tuşu yokarkadaşım olmaz.

Ajdar denedi..

Kerimcan denedi...

Olmadı olmayacak.
güncel Önemli Başlıklar