bugün

eskişehir/atatürk bulvarı şubesinde dominos pizzanın normalde 12,90 olan menüyü bir çakallık ile 15,90 dan satmaya çalışması üzerine yemeksepetine başvurdum. ilk görevli bildiğin relog at dedi bence başından savdı. fakat ikinci denememde orhun adlı arkadaş bana yardımcı olarak menüyü 12,90dan almamı sağladı. kendisine buradan teşekkür ediyorum. yemeksepeti candır diyerek bitiriyorum.

edit: dominosçu yazar çıktı yahu eksi geldi.
yaşadığınız olumsuzluklar siteyle alakalı değil, restoranla alakalıdır. o yüzden lütfen yemeksepetine kızmayın, eleştirmeyin. evet yemeksepeti.com benim.

şaka lan şaka. bana ne mına koyim. s.kmişim yemeksepetini... ama yok lan s.kmiyim gecenin bi vakti yemek falan söylüyoz iyi oluyor. neyse yatayım ben.
ilginç bir sitedir efendim. şöyle ki; burger king ara gelsin ile sipariş verince adresime gayet güzel, sorunsuz geliyor. ama yemek sepeti'nde semtime sipariş gönderen bir restoran bulunmuyor. hani müşteri memnuniyeti falan diyeceğim, müdürleri gelsin. *
ankara, eryaman'a servis yapan bazi restoranlarin puanlarini birden bire 6'dan 8 veya 9'a cikaran surrealist yemek siparis sitesi. yazilan yorumlari degistirdiklerini duymustum, puanlari yukselttiklerine de bizzat sahit oldum.

edit: site yetkilisinden bi aciklama geldi. soylediklerine gore yorumlarda;

- mesajda imla hatalarının bulunması,
- mesajda anlatım bozukluğu bulunması,
- küfür, hakaret veya şahıslara saldırı amaçlı yazılmış mesajların düzeltilmesi/yayınlanmaması,
- yemeksepeti üzerinden verilen siparişin dışındaki konuları içeren mesajların düzeltilmesi.
durumlarinda degisiklik yapabiliyorlarmis.

saydiklari maddeler arasinda subjektif yorumlanabilecek sebepler de var ama sosyal medyayi kullanimlari, en azindan simdiye kadar twitter ve sozluk uzerinden yazdiklarimi cevapsiz birakmamalariyla takdiri hak ediyorlar.
gece gece yine derdimize derman olmuş über ötesi site.
can dostumuzdur.
Yemek siparis etmeyi kolaylastiran sitedir.
şu ana kadar verdiğim hiç bir siparişimde sorun çıkarmayan, poposunu bilgisayar koltuğundan kaldıramayanların favori sitesi. yalnız manisada birkaç restoran daha hizmete sunsalar daha iyi olacak çünkü fazla seçenek yok.*
"şüphesiz ki biz sizin için dünya nimetlerinden bir nimet olan yemeksepetini yarattık. (ondan) allah'ın size helal kıldığı nimetleri sipariş edin. allah'tan korkun ve şükredin. şeytan size "gece gece yeme kilo alırsın" diyerek sizi doğru yoldan saptırmak isteyecektir. o'ndan (allah'tan c.c.) korkan kulları için eşsiz mükafatlar vardır." steakhouse suresi, ayet 25-29
sözlükteki aç yazarları paklayacak tek oluşum.
bu saat itibariyle restaurantlari kapali olarak gösteren kadim dost.

--spoiler--
Şu anda yaşanmakta olan altyapısal bir sorun sebebiyle bu restorana geçici bir sipariş iletimi yapılamamaktadır. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyiniz.
--spoiler--

açım ama...
(bkz: sözlük bana yemek bul)

edit : arkadaşlar düzeldi.
basit bir fikir üzerine ortaya çıkmış son derece başarılı bir crm projesi olarak da ele alınabilecek, online yemek siparişi vermenizi sağlayan internet sitesi.

sokağınızın köşesindeki dürümcüden, dünyaca ünlü fast food restorantlarına kadar geniş bir ağda hizmet veren site, 24 saat online destek ile müşteri ilişkilerinde de son derece başarılıdır.

bilgisayar başından nadiren kalkan insanlar için birebir...
sonunda adapazarına da hizmet vermeye başladı ama bu lazlardan ne kadar talep geleceği belirsiz olan atıl hizmet olaraktan kalacak. eminim.
internet üzerinden yemek siparişi vermeyi sağlayan, bir sorun oluştuğunda online destek veren mükemmel oluşum.
az önce ilk defa "dur bakalım neymiş neyin nesiymiş" diye üye olduğum, ilk siparişimde onay almam için arandığım ve siparişimi beklediğim sipariş şirketi.

birçok yemek şirketini birleştiren sitedir.
la ben bu sitede ne yorum yapabiliyorum ne de puan verebiliyorum arkadaş. ben de mi bi sorun var sitede mi, günahlarını mı alıyorum yoksa. hiç bi yerde gel sen de bi yorum yap, puan ver kardeş diye bişey yok. üzümünü ye bağını sorma muamelesi yapıyolar arkadaş bana, özeniyorum orada yorumlarını bildiren insanlara. *
minimum paket tutarı gibi birşey varya hani. heh işte o sizin vereceğiniz ulaşım ücreti değil sakın yanlış anlamayın. minimum sipariş verme ücreti o. mesela uludağ sözlük kebap dükkanına tıkladığınızda minimum paket tutarı 10 tl yazıyorsa, siz o kebapçıdan asla 5 tl'lik felan birşey alamazsınız. asla siparişe izin vermezler. yoksa zall yakar adamı.
parayı bulduğum vakit "minimum sipariş tutarı 150 tl" restoranlarına tam bu entryi girdiğim saatlerde sipariş verip gerçekten o kadar mesafeyi gelip gelmeyeceklerini deneyeceğim internet sitesi. zira bulunduğum yer ile ilgili restoran arasında tam 45 km var.
şimdiye kadar gördüğüm en müşteri odaklı online işyeri.

daha önce uludağ'da yazdığım bir eleştiriye hemen cevap yazdılar. Geçenlerde de dominos pizza benim bedavaları iç edince, sipariş verenler okusun diye şubeye yorum yazmıştım. Hemen "sıkıntınız için üzüldük. hemen dominos genel merkeze yazı gönderdik, sonucunu takip edeceğiz" diye cevap yazmışlar. Hoşuma gitti, helal olsun.

(bkz: domino s pizza/#13127326)
Bir daha asla yemek için sipariş vermeyeceğim rezil ötesi site. Ben buradan ne zaman sipariş versem 1 saatten önce gelmiyor arkadaş. Bu birkaç farklı lokasyon ve restoranda denendi, sonuç aynı. Online olarak "siparişim nerede" diye sorduğunuzda cevap fiks geliyor: "restoranla görüştük, siparişiniz gelmek üzere efeem". Sağlama yapmak için restoran tarafımca aranır ve alınan cevap aynen şudur: "Arkadaşımız adresinizi bulamamış, tarif eder misiniz?" Bu ne kardeşim, hani gelmek üzereydi??? Aldıkları komisyona yazık, kimse zengin etmesin şu adamları...
bugün yemeksepeti üzerinden burger'dan bi steakhouse aldım. siparişi eksik getirdiler. 3 saat boyunca tam 3 operatörle konuştum. hepsi tamamdır bu sefer sorununuzu hallettik dediler. hepsine de inandım. yarın sınavım olmasına rağmen gözüm kapıda kuryeyi bekledim. her seferinde de uzun nafile bekleyişler oldu. çok yıprandım bugün, kendimi çok kullanılmış hissettim sözlük. boş hayallere kapıldım, gençliğimi anlamsız bekleyişlerle harcadım. boynun bükülsün burger, dalında baykuş ötsün. yemeksepeti operatörleri bayram, akasya ve ismini hatırlayamadığım diğer boş vaat insanı; sizden hiç beklemezdim, olmadı, eviniz yıkılsın, kimsesiz ellerde kalasınız inşallah.
hala android uygulaması çıkmamış şey.
lan ovi store'a bile çıkardınız ayıptır..
ikinci annem.
her akşam saçmalayan site. bu kadar iş yapan bir sitenin bu kadar sık yavaşlaması hiç mantıklı değil. şu işi adam gibi yapsalar da herkes mutlu olsa. karşılarında doğru düzgün bir rakip olmaması onları rahatlatıyor tabii.
yemek yiyeceğim zaman faydalandığım site. restoranları telefonla aradığımda en az 15 liralık bir limit isterken bu sitede limit çok daha aşağıda oluyor.