bugün

doğuda kürtlerin kurduğu asayişin ismi sanırım.

kimse duymadı sanırım adamlar artık polis teşkilatı kurmuş diyoruz 1 tane bile entry yok ..
taksim meydanina karanfil koymaya giden terorist, devlet icinde baska bi devletin polisi oldugunu iddia edip yol kesenler masum. bu iste bir terslik var.
(bkz: yurtsever devrimci gençlik hareketi)

Alıntı (düzenleme yapmadan paylaşıyorum.)

ydg-h kurulmadan önce her gün hırsızlık olayları
oluyordu bunu bizzat babamın işyerinin 3 ay da 3
kere soyulmasından biliyorum her yerde oluyodu bu hırsızlık (CiZREDE)
daha sonra halk kabul etmedi bunu sonra polisler
yaklasık 32 kişiyi falan yakaladı 1 2 ay geçti
bırcogu serbest bırakıldı gençlerde bu olayların
önüne geçmek için böyle bi grup kurdu
inancın olsun kruldugundan beri ne bir hırsızlık ne de esrar satan biri bulunmuyor
ne zaman gerilla cenazesi ollsa halkta tepki olarak
işyerlerini açmıyodu ve polislerin zoruna gidiyodu
tesadüfe bak olayların dükkanların kapalı oldugu
gün hırsızlık oluyodu
yani herkes biliyodu polisler hırsızlara yardım ediyor du
salı aksamı ydh nin kuruluşunu ilan ettiği bölgeye
yaklasık 1o akrep tipi araçla polis gece 23 30 gibi
baskın yaptı
gençler hazırlıksızdı ve duyduguma göre o saatte
bi atabayı sorguuluyolardı işte elektrikler kesildi akrepler cıktı oturdugumuz halde bize plastik
mermi sıktılar zor kaçtk
ve dün aksam gençler de hazırlandı polislern
geleceginden haberleri wardı sanrım
her sokaga 4 5 kişi bekledi saat gece 2 1o da biber
gazı kokusuyla uyandım damda yatıyodum içeri geldim ordan bi genc kaçtı sonra nerden bilmiyom
bi polis bizim bahceye geldi cıktı
sonra 4 5 el silah sesi geldi
uyudum saat 7 de dükkana geldim yani bugün
baktım yaklasık 15 kadar genç daha uyumamıstı
idil caddesinde kimlik kontrolü yapıyodu sanırım sonra dagıldılar.

Bu örgütü kuranların görüşleri bu şekilde. Kesinlikle desteklediğimi düşünmeyin, sadece olaya onların penceresinden bakabilmek için bu yazıyı paylaşıyorum.

Benim anlamadığım şey neden kimlik kontrolü yaptıklarıydı, onu da şu şekilde cevapladılar: Kimlik kontrolü orada muhbir olarak çalışıp çeşitli
provakasyonlarla halka yafta yapıştırıp polise
bahane üretenlerin tanınması açısından yapılıyor.
Sivil polisler orada gün aşırı bir sürü
provakasyonlar yapıyorlar. Bunlara halk ayık olsun
diyedir.

(Bu yazı tamamen alıntıdır.)
kendi çapında eğlenen bir avuç insan topluluğudur. --spoiler--kimin köpeğiyseniz sahibinize yaranın. bu ülkeden defolup gidin ya da paşa paşa oturun. misak-ı milli yi kimse çiğneyemez--spoiler-- (bkz: gidin başka yerde top oynayın)
kafası güzel bir sürü. olum bunlara müdahale etmeyin lan, bırakın eğlensin bebeler.
mantar gibi ürüyen orospu çocuklarının, son zımbırtısı...

tabi bunlara her şey serbest deyip, türk bayraklıya teröris muamelesi yapan ibişler utansın. gerçi bunlar gurur duyar...
(bkz: 6 temmuz 2013 istanbul da pkk provokasyonu)

sokak çatışması isteyen orospu çocukları! polis çayan mahallesine giremiyor mu? bunları alamıyor mu?
DHKP-C ile birlikte okmeydanı'nda omuz omuza çarpışmış ve türkiye'deki devrimci mücadelede dönüm noktası yaşatmış yapıdır. Haklarında söylenebilecek kesin bilgi ise cesur ve onurlu olduklarıdır.
https://twitter.com/YDG_H1

twitter hesabı kurmuş adamlar

benim kafama 2 şey geliyor özellikle bu seçim sırasında çıkan kayıtlarda mitin gerekirse 3-5 adam göndertip suriyeden roket attırtırım mevzusu

bunların arasında kesinlikle mitçiler falan vardır bak abartmıyorum son çıkan şeylerden sonra kesinlikle olabilir beklerim yani

bu adamları kudurtup halk çatışması başlatmaya çalışıyorlar burdan da akp nemalanıcak tabi ne olacak bu ülkenin hali amk.
Farkında olunmayan aslında da en tehlikeli terör örgütlerin başında gelen grup. Dhkp c pkk hdk dağ islam el terör gibi kuruluşlardan kaçma atılma ne kadar it köpek varsa hepsini içinde barındıran sığınmacı grup. Ayrıca polislere düşman muamelesi yapıp polisler tüm sorumluluklarını sözde üstüne almalarıyla kendilerine gülmemizi sağlayan grup. Şu an yaklaşık beş bin üyesi var sokak timleri asayiş timleri ticari timler kendi aralarında her gruba tim adi verirler. Mücadele etmek oldukça kolay bi o kadar da kısadır. Ama neden hala alınmazlar buda büyük bi muammadır.
adalet ve kalkınma partisi'nin taviz vermesiyle oluşan oluşum. aman ha barış süreci zarar görmesin diye daha uzun bir süre dokunulmayacak gibi duruyor. sıkıntılı işlerin içindeler. ipin ucu kaçtı mı fayda etmez. lice, cizre, okmeydanı, nurtepe, Gazi Mahallesi bölgeleri şu aralar çok karışık.
yaşadığım yerde ''pkk'' nın yanı sıra gördüğüm duvarları süsleyen* diğer bir örgüt adı.her şeyin kürtçe yazıldığı duvarlarda türkçe yazılan şeylerse küfürler.
ışid kobane'ye saldırırken türkiye'de atm'leri ateşe vererek yurtlarını savunan örgüt.

görsel
görsel

geri zekalılar.
diğer sol örgütlerin desteklemediği orospu çocukları sürüsü. market yakınca kobane'yi kurtaracaklarını sanarlar.
dhkp-c nin apocu versiyonu olan yaş ortalamaları çok düşük kültür seviyeleri orta okul 2 seviyesinde olan içlerinde aşırı ırkçı ve kürt faşistlerinin bulunduğu yani kısaca orospu çocuklarının kol gezdiği istanbulda gecenin köründe biji apo diyerek gezen belediye otobüsünün camlarını kıran atm leri ateşe veren kendilerine karşı çıkan yapmayın etmeyin diyen esnafın dükkanını yerle bir eden içlerinde yolcular varken izmirde istanbulda belediye otobüslerine molotof atmaya çalışan http://www.haberyolda.com.tr/m/?id=1498 ağır şizofren ezik orospu çocuklarının örgütüdür.net ...kısacası ben ne yaparımda nasıl ederimde bu ülkeye bu ülkenin insanına ve bu devlete nasıl zarar vererim diye beyin fırtınası yapanlar varya heh işte bunlar onlar şimdi anlamışsınızdır umarım http://www.sabah.com.tr/G...09/24/cizrede-olayli-gece .
Kobane olaylarında çok büyük darbe yemiş olan pkk'nın asayiş birimi.
avm ye bombalı saldırı planladığı iddia edilen ama yalanlayan örgüt.
tanım:
açılımı yurtsever devrimci gençlik hareketi dir. halk arasında genellikle pkk nın gençlik yapılanması olarak bilinir. ama pkk nın da dahil olduğu köh (kürt özgürlük hareketi) e dahil bağımsız bir örgüttür. türkiye-kuzey kürdistanda örgütlenir.
Şu an cizre'de kimlik kontrolü yapıyorlarmış. Akp'ye oy verip "şehit gelmiyor" deyip karısını malum zata nikahlayacak potansiyele sahip gavatlara duyurulur.
son günlerde sağa sola bomba koyup akabinde polisi arayarak bombalarının yerini bildiren tek kaşlı ve tek hücreli oluşum. türkiye'ye turistik gezi yapan biri falan görse şu durumu, haliyle bunların ne azılı orospu çocuğu olduklarını bilmediklerinden bir ira ve eta falan sanacak bunları.

güya diyorlar ki bak durum kötü olursa her tarafı, otobüslerinizi ve duraklarınızı, avmlerizi, trenlerizi bombalar, size hayatı zindan ederiz. çok güzel, yalnız kaçırdıkları çok önemli bir nokta var: sen devlet ile olan mücadeleni olaylarla ilgisi olmayan masum türklere yayarsan, artık en büyük güvenceniz olan kürt-pkk ayrımını yapan insan da pek kalmaz. eh, bu da sizin istanbul'a, izmir'e, aydın'a, mersin'e, adana'ya, eskişehir'e yaydığınız götünüzü pek sağlam bırakmaz.
orospu çocuğu maskeliler.
Sadece Diyarbakırda değil , bildiğim kadarıyla istanbulun bazı semtlerinde de uyuşturucu konusunda kendilerini gösteriyorlar. açılımı yurtsever devrimci gençlik hareketi olan yerel asayiş timleri
Gördükleri yerde kafaları kesilmesi gerekmektedir.
Pkk' nin gençlik koludur.
gazi mahallesinde sayısı çokca bulunan örgüt.
millete "çözüm, barış, kardeşlik" masalları anlatıldığı sıralar kurulmuş ve şehirlere yayılmış olan pkk uzantısı.