bugün

entry'ler (185)

clash of clans

android telefonuma yeni kurduğum oyun. evet bazı iphone'u olan şahısların köylerine yazık olacak...

en saçma sapan diyaloglar

-kim o?
+benim.

akne oluşumunu engellemek için ne yapmalı

akneleri rahat bırakın sıkmayın ki çoğalmasınlar.

friedrich wilhelm nietzsche

hayatımda yeni bir çığır açan büyük düşünür. iyi ki doğmuşsun!

çapulcular yüzünden olimpiyatları kaybetmemiz

(bkz: önce konuşmayı öğren)
(bkz: her şey)

koşarak uzaklaşılması gereken anlar

cemaat ortamında bulunmak.

antiateist com

kendi mensubu olduğu islam dinine bile karşı olan oluşum.

(bkz: anti teist)
(bkz: teist inançlar)
(bkz: islam)

eşcinsel ilişkinin saçma olması

gay, lezbiyen, aseksüel vs. vs. ilişkilerin saçma olması durumudur. niye saçma derseniz; cinsellik zaten üreme amaçlı oluşmuş bir sistemdir. öte yandan bazı insanlara baktığımız zaman bunlar hemcinsleriyle ilişkiye giriyor. bu ilişki neslin devamını sağlayamayacağı için saçmadır. evet.

antiateist com

ulan ciddiye almayayım diyorum ama içim rahat etmeyecek. siteden bir alıntıyı paylaşmak istiyorum;

''Amacımız, ateist sitelerin islam’a karşı hakaretlerine, küçük düşürücü iftiralarına ve düşmanca tavırlarına karşı; islam’a yakışır bir şekilde iyi niyetli bir tutumla cevap vermek, tebliğde bulunmaktır.''

bakın ne diyor: ateistler müslümanları küçük düşürüyor. buna karşın biz de islama yakışır şekilde iYi niyetli bir tutumla cevap vereceğiz. bunun üstüne anasayfaya bakıyoruz ve ne görüyoruz?

''beyinsiz ateistlere gelsin!'' te allam ne desem boşş.

din dersleri 5 katına çıkarılmalıdır

(bkz: zorunlu din dersi kaldırılmalı)

kapalı kız vs açık kız

kafasındaki tekstil malzemesidir.

tanrısız din

ateist dini diye bir şey olmaz. zaten ateist olan kişi din algısına karşı çıkarak ateist oluyor. boku sidikle yıkamak gibi bir şey lan bu!?

yazarların şu an dinlediği şarkılar

lily allen - who'd have known.

age of warring

Mobil için tasarlanmış online bir oyun. Çok zevklidir.

hem zengin hem kaslı hem de zeki erkek

(bkz: hem zengin hem güzel hem zeki kız)

agnostisizm

tanrının varlığının ya da yokluğunun bilinemeyeceğini iddia eden felsefi görüş.

http://agnostikcizgi.blogspot.com bu sitede agnostisizm ile ilgili yazılar yazıyorum, ilgilenenler olursa sevinirim. *

sözlükçülerin blog adresleri

http://agnostikcizgi.blogspot.com agnostik biri olarak yaşama dair gözlemlediğim birtakım olayları eleştirel şekilde paylaşmak amacıyla açtım. eğlenceli olacak gibi görünüyor...

18 yaşına kadar sünnet yasaklanmalı

kürtajı desteklemekle suçlandığım başlık. olm nerde gördünüz lan kürtajı desteklediğimi? ayrıca kürtajı desteklesem bile konu sünnet. kürtajı başka yerde tartışırsın. evet.

brian moser

diziyi bırakmak isteyecek kadar üzülmüş olmama sebebiyet veren karakterdir. oysa dexter ile harika ikili olabilirlerdi...

en korkunç kadın isimleri

(bkz: feride)