bugün

"sanki atatürk çanakkale savaşını tek başına kazandı" diyecek kadar sığ bir beyne sahip olan yazar. yaşının küçük olma ihtimali çok fazla.

hoş falan gelmemiş, gitsin bir zahmet.

(bkz: sözlüğe girişte seviye tespit sınavı yapılsın)
hem de bir çanakkaleliye atılack en son çamurdur..git bi şehitleri gör yaşananları bir gör! sıçacaksan bari yerinde sıç şu tesbiti.
atatürkün çanakkale savaşının hangi yüksek değerlerle kazanıldığını anlatan sözlerini oku. ulan adam tek basına kazanılmadı diyor bizimkisi bu söze alınıyor..

--spoiler--

bu arada eleman da 7.nesil yazar ama yazar alımlarından şikayetçi

--spoiler--
son model troll, yobaz, akepe sempatizanı.
(#10194668) kavram karmaşası yaşayan, beyinini dolmuşta unutmuş olma ihtimali olan, esprinin ne olduğunu bilmeyen öyle bir insancık. muhtemelen klasik akepeli davranışları gösteriyor. kendi düşüncesi olmayan, başkalarının düşünceleri ile konuşmaya çalışan ama sonuç olarak beyin olmadığı için beceremeyen, ordan burdan duyduğu lafları gelip sözlükte yazıp kendini tatmin etmeye çalışan yobazdır.
(#10194694) entrysi ile mahalle konuşmalarını iyi bilen, kadın taklidini başarılı yapan bir yazarcıktır. belki de trodur orasını kendisi biliyor. nick altına entry yazdığım için, saniyesinde ayar vermek için hemen nick altıma entry giren ama sonuç belli ayar vermek isterken ayarı alıp giden yazardır. tahminime göre liseli bir ergendir, en kötü zekasından öyle anlaşılıyor. hala devam edeceğini zannediyorum nick altıma ayar vermek için entry girmeye çalışacağını ama ayarı kendisi alacaktır. hey yobaz çıkıyorum boşuna nick altıma yazma okumayacağım bile demek istediğim yazarımsı, insancıık.
(#10194753) entrysi ile format bilmeyen yazarımsıdır. forumda olduğunu sanan kişidir. herhalde yazılanlan kanına dokunmuş olacak ki cevap verircesine entry girmeye çalışıyor. birilerinin acilen format öğretmesi gereken kişidir. şimdi hemen entryi silmeyede kalkışacaktır büyük ihtimal.
(#10194631) entrysi ile nereden geldiğini belli olan uuser.
inci değil be canım. çık şimdi buradan az ileri git. orda bi kahve var, ver ona sırtını. soluna düşen apartıman boşluğuna atla. hadi görüşürüz.
acaba kendisi mi yoksa karısı sevgilisi mi o rus bu rus ?

#11246363 no lu entryinde herkesi sikmiş ama cani gürcülere tek kelam laf etmemiş !
ne ayak hacı ?

hacı sıçmış !
kusurları örtmede gece gibi ol!*

kısa süre önce beni üzmüş bir yazardır.

mevlana editi:
belki zengin ama; içi fakir yazar.
her şey gönlünce olsun tabii.
hasipe piç dediği entrysini okuduktan sonra seri artıya bağladığım cesur yazar.
(#14226843) teflon olayına çok kızmış olan yazar. dünya markası olma yolunda. yanmaz, yapışmaz. *

görsel
yılmaz özdil in "teflon millet" yazısına sinirlermiş, akepe yanlısı, teflon yazar.
yedinci nesil çaylak şu aralar, aksine teflon olmayan cemaate yapışık yazar,trakyadan böyle cemaatçi çıkmazdı ama...
koyun yazar.
yobaz edit: (#14827285)
(#14865662) vay anasını yazarıdır. abooğğ, kimlere kaldın ey dünya...
sozlukte her seyi bilen Solcu gecinen tayfanin bayagi sinirini bozmus, nick altina kamp kurdurmak zorunda birakmis yazar.

yazdiklarina katilirim veya katilmam lakin bunu eksileyecek solcu genslere tavsiyem adamin fikirlerini curutmek istiyorsaniz entry no kopyalayip yobaz troll demek yerine argumanlarinizla gelin.
(#17078452)

mütevazi zekalı yazar.
bana 25-25 gibi gider diyerek ne anlatmaya çalışıyor sordum fakat cevap alamıyorum. buraya not düşeyim dedim. (bkz: sevgili mecka telesekretere mesaj bıraktım dinle hayatım)
karda oynamayı çok severim..
telesekreterimde mesaj yok. zaten hep diyorum normal sekreter gibisi yok!.
çok komik yazar. yedinci nesillerin en komik yazarı. çok dikkat çekici. girdiği entryler şahanedir. okuyun, okutun.
girdiği binlerce giri ile sözlük aleminin en önemli yazarı. artılar feda olur ona.
genelde bayan yazarların kenarında şarkılar türküler eşliğinde fasıl yaptığı bir nehir gibi nick altı.

gelin meşk edin,çamaşırlarınızı yıkayın..çekinmeyin..
şu an sözlükte tek sevdiğim yazar. çamaşırlarımı yıkamaya geldim nehrinin kenarına. sesim kötü ama bir türkü patlatırım.