bugün

entry'ler (302)

fuat avni

mit gibi kurumların elini kolunu bağlayan kişi.

5 sene şizofren biriyle yaşadım

link sorunlu veya yeni bir başlığa taşınan hikayedir. kurgu olması bile türkiye'de böyle yaratıcı fikirlere sahip insanların olduğunu gösteren bir eserdir.

yeni link : http://inci.sozlukspot.co...Fad%C4%B1m/@koptu%20geldi

istanbul kamu hastaneler birliği

hiç bir öğrencinin tepki göstermemesi sonucu staj fiyatlarında %100 zam yapacak kurumdur.

istanbul kamu hastaneler birliği

staj için başvurduğum kurum stajımı onaylamasına rağmen buna bağlı kurumların bazıları stajı öğrenciden istemesi bazılarının da öğrencinin okuduğu üniversitelere göndermesi sonucu ( haliyle ticaretane zihniyetinde olan özel üniversiteler) parayı vermemesi sonucu çoğu öğrencinin stajını yapamamasına neden olmuştur. sonuç olarak bir öğrencinin devlet hastanelerinde staj yapması için 1.300 tl yi gözden çıkarması lazım.

kadıköy deki tekelleri tehdit eden zihniyet

kendinden baska herkesin ahiretini düşünen masum köylü.

aya çıkan ilk kürt ün yapacağı ilk şey

ay'da ki kraterlere sulanır.

türk penisi

penis deyince zenci geliyor aklıma.

insana kendini güvende hissettiren şeyler

uefa kupası.

islam mükemmel bir dindir

budizm daha mükemmel bir dindir.

onuncu nesilleri toplayıp parka götürmek

meyve veren ağaç taşlanır söylemidir.

yerli ürün kullanmayı tercih eden yazarlar

çin malını yerli malı zanneden kişidir.

mahalle bakkallarının sıcak kanlı olması

yanlış önermedir. mahalle bakkalının çoğunun antipatik olması herkesin içinde borcunu istemesi dedikodu yapması falan filan nedenlerden dolayı sıcak kanlı dan ziyade kansız olması muhtemeldir. önermedekiler sadece istisnai durumlardır.

rabbim benim ömrümden al rte nin ömrüne ver

allahım bunların ömürlerinden al bana ver şeklinde değiştirilebilir.

işeyen organa penisini sokan iğrenç adam

üretra ile vajina ayrı çıkışlardır. şayet idrar yolu olsaydı bile idrarın steril olmasından dolayı herhangi bir sorun yaşanmazdı. sorun sadece steril olan bölgeyi enfekte etmekle kalırdır. yani penisini sokan değil sokturanın tedirgin olması gereken durum olurdu.

hilmi cem intepe

dansla bir ilgisi olmadan dans hocası olan , kızlara bile antipatik gelirken hülya hanımın beğenmesi sayesinde survivor a katılan torpilli şahıs.

5 lira ile bim den alınabilecek şeyler

şirket hisselerinin yarısı.

biscolata erkekleri

türk olmayan yakışıklı erkekler üzerinden kezbanları hedef kitle olarak belirlemiş çikolata şirketidin ara yüzüdür..

saçın dökülmeye başlaması

kel dermatolog doktorundan medet mmaktır.

tıp okuyanların zeki olması

derslerde başarılı olması onun zeki olduğunu göstermez. çok basit hayatla ilgili bir soru sorulduğunda mal mal yüzünüze bakabilir.
not : tıp okuyorum.

duş alırken musluğun popoya değmesi

götü yere yakın olanlardan korkucaksın atasözünü akıllara getiren olaydır.