bugün

hoşgelmiş,nesildaş bir yazardır.
(#17957539) ile seri eksi oy veren ibnelerin seri eksi oy verdiği yazar.
ağzının tadını bilen yazardır. carlsberg severdir.
(#19105898) entrysi ile en asil duyguların insanıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=2RIVznzbrNY parçayı armağan ettiğim dost yazar.
radyo uludagsozluk'un yeni dj lerindendir. bu işi keyifle sürdürürken diğer yazarlarla da tanıştığına çok memnun olmuştur.
sohbeti muhteşem ses tonu muhteşem öğretmenim öğretmenim canım benim canım benim yazarıdır.

bugünkü keyifli yayınından ötürü kendisine bir de burdan teşekkür etmek ve bir başka yayında görüşmek üzere demek istediğim yazar.
türkçe bilmeyen yazar.
ileride ortak yayın yapmayı planladığımız, bana yol gösteren, çok kaliteli yazarlarımızdandır.
bu sefer programı kaçırmayacağım kararlıyım, oturdum çarşambayı bekliyorum! *
nickini değiştirmesi gerektiğini düşündüğüm yazar.
james hetfield onun için en büyük idoldür ve onun büyük hayranıdır.

not: "kendi kendine neden nick altı giriyor?" demeyin. metallica dinlerken içimden geldi.
an itibari ile radyo uludağ da metallica yayını yapan yazardır.
güzel şarkılarını çalıyor. takdir koydum buraya.
dinlenesi yayın yapan nadir yazarlardan biri. seviyoruz, ama bu gece mahrum bıraktı bizi. canı sağolsun.
(bkz: umutkovankusu/#22179587)
kendisi hakkında hain planlarım olan yazar. *
kendisi hakkındaki '' sıfırcı yastık'' şeklindeki sözlere itibar edilmemesi gereken, güzel gülen, öğretmenim canım benim yazarı. *
bundan böyle sadece kendisini trolleyeceğim * hemşehrim kişisi. senin yaptığını çorumlu yapmaz sözünü hatırlatıyorum buradan kendisine. sen bizanslı! adeta bir cingöz recai edasıyla çaktırmadan takip edecem, kolla kendini. *
kurallara uyan, kendi halinde müziğini yapan, kimse ile laf dalaşına girmeyerek olgunluğunu belli eden yazar ve radyomuzda dj'dir kendileri efendim.
boyun ağrısına iyi gelir.
boyun fıtığı olanlara derler genelde '' yassı yastık kullanın'' deyü.
Kendisi gibi Bunalımda olanlara selam çakıp şarabını yudumlamaya devam eden, sigarasının izmarite ulaştığını hayretle ve hayal kırıklığı ile gözlemleyen yazar.
Sigara konusunda hazırlıklarını karton karton yapmış yazar. (bkz: bunalım kaçınılmaz)
(bkz: benzedim bu gece yine boş sokaklara)
isim yapmaya çalıştığı gözlenen vasat troll.
Nick altındaki entrylerin içerikleri ve girdiği entrylerin içerikleri göz önünde bulundurulduğunda isim yapmaya çalışmadığı ve troll olmadığı açıkça gözlemlenebilecek yaZardır.
kendisi kıymetlidir. hatta ve hatta öyle ki, kendisinden kıymetli kimse olmadığını zamanla anlayacaktır. severiz kendisini. *
Teyzesinden ayrı kaldığı süreçte onun tıkırtılarını, penceresinden benim eve kim giriyor diye gizliden bakmalarını, tövbe estağfurullahlarını ve hele hele de böreklerini fena halde özlemiş yazar.
(bkz: Pita)da çay keyfine doyamayan ve çalıştığı okula komşu olmasından dolayı çoğu kez orada takılan ve her daim dost yazarları çay içmeye bekleyen çay sever yazar. Hattızatında semaver gibi yazar.