bugün

entry'ler (1206)

sagopa kajmer

iğrendiğim kişilik. rap müzikle alakası yoktur. dinleyenlerine de dikkat ederseniz alt kültürden gelen, varoş kişilerdir.

sözlüğün boktanlaşması

Uzun süredir yazmıyordum buraya, neden yazmadığımı da yeniden girince daha iyi anlamış oldum. bu sözlüğün hali ne lan böyle? seviye yerlerde ulan. Başlıklar buram buram kaybedilmişlik kokuyor. Geçin ulan şuraya, dinleyin develer. Biraz eğitimli olun oğlum, genel kültür seviyeniz yerlerde lan götlekler. iq seviyem düştü lan yazdıklarınızı okuyunca. Bir tarafta 31 çekmekten elleri Nasır olmuş mühendisler, diğer tarafta kendini beğendirmeye çalışan evde kalmış kız prototipleri. Gerçi ağababanız ekşinin hali ne ki buranın ne olsun ama içim elvermiyor. artık olaya el atıyorum, her gün güzel başlıklar açacağım ve siz de cahil cahil konuşmayacaksınız "sayın amına koduklarım".

türk kızı

genelleme yapmayı sevmem, zaten bu yazıyı da Türk kızlarının bir kısmı için yazıyorum, o kısım da gerçekten ama gerçekten anlam veremediğim bir kitle. Gençler şimdi çoğunuz tinder'ı biliyorsunuzdur, uygulamayı uzun uzun anlatmaya gerek yok. Uygulamanın amacı belli, en düz tabirle yeni insanlar tanımak. Şimdi yaklaşık 2 sene önce ben bir ara bakmıştım bu uygulamaya, normal fotoğraflarımı koymuştum, herhangi bir maddi unsurun olmadığı. Neyse o Zaman hatırladığım kadarıyla çok match gelmedi. Ben de yeni ve uzun bi ilişkiye başlayınca sildim uygulamayı. Şimdi bu aralar yeniden başladım kullanmaya, tabii bir fark ile. Türk kızının paraya olan zaafını bilerek. Match olmak için koyulan fotoğrafa arabayla olan bir fotoğrafımı koydum. Aman Allahım! la bir haftada 35 match aldım ankara gibi boktan bi yerde! Hem de herkes tatilde! Neyse konumuz bu da değil. Konuşuyoruz insanlarla, bazısı gerçekten normal, bazısı, ki yukarıda bahsettiğim kitle, dünyanın en ne yaptığını bilmeyen, özgüveninin nereden geldiği belli olmayan bi kitle. Neden mi?

Dün biriyle buluştum, buluşmadan önce arabayla fotoğraf koymuşsun diye yargılıyor beni. Neyse dedik ses çıkarmadık. Zengin zübbesi misin dedi, yok dedik, kendimizi anlatmaya çalıştık. Neyse bu dün ki arkadaş, buluşunca dibi düştü, bugün sürekli mesaj atıyor whatsapptan ama yine Kezban egosu var, çok belli etmemeye çalışıyor. Yalnız buluşmada yine, arabayla fotoğraf koymuşsun, en nefret ettiğim insan tipi falan dedi bu arkadaş. Neyse dedik güldük geçtik.

Asıl ironiye geliyorum. Ulan madem gıcıksın maddiyat gösteren insanlara, bre amınakoduğum niye beğendin o zaman! Benim bildiğim o arabayla fotoğrafı gördüğün anda sola çekmen lazım! Niye beğendin la? Sonra niye buluştun? Hadi buluştun, şimdi niye ikinci buluşmayı istiyorsun?

La bunların çoğu kendi bile farkında değil paraya taptığının. Sorsan hiç önem vermezler, lafta gıcık olurlar öyle tiplere, ama iş buluşmaya/sevişmeye gelince de hiç vazgeçmezler o sözde nefret ettikleri tiplerden!

yemin ediyorum bu mantık midemi bulandırdı. Abi arz-talep diyorum anlamıyor da amk. Olay basit lan işte, iki-üç işimize bakalım diyoruz, senin de zayıf noktan para! Para da hedefe kısa yoldan götürüyor!

Bari salak salak numara yapmayın lan. iğrendim amk. Böyle karılara yüz verdiğim için kendimden de iğrendim.

Dün bide tinder ı neden kullanıyosun dedi, ben de valla evlenecek kız aradığımdan değil eğleniyoruz işte dedim.

çok ulvi bi amaç için kullanıyorum Kezban!

laik kızlara dini anlatan yakışıklı erkek

bu aralar kendinin bu kategoride olduğunu sanan, salak bir grup türedi. sosyal medyada biraz gezinirseniz hemen tespit edersiniz bu arkadaşları. genel olarak tarzları: ya bak ben müslüman takılıyorum ama, emmeye de gelirim gömmeye de. Böyle bi' espriler bi şakalar, kendini tatlı müslüman sanmalar falan.

Böyle bunların grupları da var, şarkılara cover yapıyorlar, kendilerince eğleniyorlar.

Sorun şu ki, islamın ana felsefesini kaçırmışlar. Müslüman qizlar eqlesin tribinde arkadaşlar bunlar. Süslümanlarla iyi anlaşırlar.

sözlük erkeklerinin sözlük kızlarına bakışı

şöyle yandan yandan bakıyorum. Ya ne komik adamlarsınız aq

anın görüntüsü

görsel
Ankaraya yağmur gelir birazdan, bulutlu hava

menzil çorbası

menzili bilirim, şeyhini de severim. Bu çorba bitmeme olayı, gerizekalı müridlerin şeyh uçmaz mürid uçurur sözüne yakışır şekilde uydurduğu bir şeydir. Şeyhin böyle bir iddiası yoktur.

Çorbayla mucize aramak acizliktir. Mucize arayan bedenine baksın, mucize arayan göğe baksın, güneşe baksın.

Bitmeyen çorba diye zevke gelmek, sapkın mürid işidir.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel
kendisi bu fotoğrafı çektiğimde salford'da BBC'de çalışan basit bir gazeteciydi. Ama oyunculuk kovalıyordu, şimdiyse büyük bir Amerikalı yapım şirketiyle anlaştı. Çok yakında ismini de daha fazla duyarız, aksanına kurban olduğum!

geyiğini de yapmıştık, Hollywood aktörü gibi çıktın diye. Bu sefer gerçekten olacak galiba.

Bu da böyle bi' anımdır. irtibatı kopartmazsa, ortamlar benim olacak gençler..

kun fe yekun

Yozlaşmış sözde dindarların biricik itemi. Zengin koca bulmada +9luk pozitif bir etkisi olduğuna inanıyorum.

evleneceklere tavsiyeler

gerizekalılık yapmayın. Ama yapacaksınız, bir gün büyük ihtimal ben de yapacağım.

Niye gerizekalılık diyorum, çünkü kıyısından döndüm zamanında. O melek olan karşınızdaki kişinin, bir şeytana dönüşmesini izleyeceksiniz, ve emin olun bu sizi çok yıpratacak.

19unda evlenmek üzereyken şükür ki direkten dönen bir abiniz. Ki siz büyük ihtimal, daha geç yaşlarda, şeytanlaşmanın oranının ve kamuflajının arttığı bir yaşta yapacaksınız bu işi.

Bu toplum yapısında evlenmek gerçekten zor iş. Avrupa'da evlenirsin, şeriat ülkelerinde evlenirsin ama, Türk toplumu evlilik müessesesinin amına koymakla meşgul son 10 yıldır.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

usualsuspects: komiser

amkunyum nitrat: kimyacı

Cartoon pierre: öğrenci. Sigarası var, içkisi yok

sözlük erkeklerinin elleri

valla ben en son "sözlük yazarlarının malum bölgeleri" diye bir başlık bekliyorum. O zaman da size kallavi bi' cevabım olacak.

Ahahhahahahahha

sözlük erkeklerinin elleri

oğlum harika bi' sözlük lan burası.
görsel

el mankeniyim amk.

üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

ingilizceniz iyi değilse Bilkent yazmayın, siktirin gidin. Bunu da sizin iyiliğiniz için söylüyorum, hazırlığı geçemezsiniz, psikolojiniz bozulur, sonra da yeni gelen kurallarla beraber okul sizi dismiss eder. Benim ingilizcem iyi değildi, önce Bilkent hazırlık sonra yurtdışı yaparak tamamladım o acı dönemi. iyi düşün.

Bilkent için başka sorusu olan varsa şöyle alalım.

medine de muhammed in mezarı zarar gördü iddiası

asılsız iddiadır. Çünkü patlamadan sonra akşam namazı kılındı. Akşam namazının kıldırıldığı yer Peygamber efendimizin kabrinin hemen önü.

Ayrıca bir dinin Peygamberi senin askerlik arkadaşın mı lan?

edit: hatta şimdi de yatsı ezanı okundu, ibadetlere aynen devam. Şunu söyleyebilirim, bombanın sesi şiddetliydi ama, patladığı yer mescid bölgesinin biraz dışı. Mescid bölgesine girerken kapılar vardır, bilenler bilir, bomba bu kapıların dışında bir yerde patladı. Yani ölü sayısı da çok değildir muhtemelen.

4 temmuz medine patlaması

Ölü var mı yok mu bilmiyorum açıkçası. Ama şu net ki kemiksiz 120 şii ölmüş olamaz. Çünkü burada herkes karışık Türk Pakistanlı Arap Fas Mısır, her millet her mezhep var. Öldüyse bir mezhep ölmemiştir.

ezandan bir süre sonra çok şiddetli bir patlama oldu. Gök gürültüsü gibi bir ses meydana geldi. Ardından, yeşil kubbe tarafından dumanlar yükselmeye başladı. 1 saat önce oldu bunlar, ama terör saldırısı mı yoksa teknik arıza mı emin olamadığım için yazmadım. Az önce Bbc'den gelen onaylama haberiyle de çektiğim fotoğrafları paylaştım.

Işid denen orospu çocukları bizimle dalga geçiyor. Medine gibi bir huzur kentine bile terör saldırısı yapıyorlar. Yazacak çok şey var, yazacak dermanım yok.

ayrıntıları yazacağım.
görsel
görsel
görsel