bugün

zeus yok antik helenizm yalan.
ares'e rüşvet verip, zeus'u temizletirsiniz.
sonra da; dünya sikime ahiret taşağıma.
zaten var olan bir tanrının varlığını sorgulayan gereksiz bir soru!

yüce zeus bu düşünceye kapılanı korusun, amen!
O zaman adonis de var. (Mitolojik, bilmiyorsaniz sizin sorununuz. Bu Basliga gelen bunu da bilsin.)

Peki neredeler? Hadi aciklayin.

Eskiden goruluyorlardi da simdi mi gorulmuyorlar. Sacmalamayin. Herkes dogru olani icinden biliyordur.
zeus varsa diyeceğin yerde ya allah varsa demek daha doğrudur. tabii kafirler için değildir.

millet uzaya gidiyor bunlar eski çağların cahilliklerini benimsiyorlar.
zeus'tan korkan dinsiz insan söylemidir.
ra nın sümüğü olamayacak bir iki kıvılcımlı zibidinin muhabbetini yaparak esas tanrıyı öfkelendirmektir.

koskoca güneş tanrısı lan adam, elektrik ne? sadece hava durumu.
Zeus varsa ben yokum.
olsaydı eğer dininin ismi ne olurdu acaba.
zeus sapık tecavüzcü biri, eğer varsa hepimizi tecavüz edebilir.
(bkz: ya evde yoksa)

var tabii geçen bulutları seyrederken selamlaştık, ailevi ilişkilerimiz iyidir, herkülle az güreşmedim.
(bkz: what if god was one of us)
allah'a ibadet ederdi. insan ilah mı olur mk aşkları falan var bide bunların.
hala zeus un varlığını sorgulayan kafir insanları gösterir. size soruyorum eğer zeus yoksa şimşekler nasıl çakıyor fırtınalar nasıl oluyor. şimdi bunlar minatour a pegasus a aşil e hades e posseidon a falanda inanmazlar kafirler.

ps: bu hareketiniz tanrıları çok öfkelendirmiştir şimdi tanrılara kurban vermemiz gerekecek evet içinizden üç kişi seçin.
savunacak argümanları kalmayınca ya varsa mantığıyla ikna etmeye çalışanların empati kurması için çıkarılmıştır

ya varsa mantığına göre inanmayan kişi sonsuz hayatı kaçırıp cehennem ateşinde yakılacak ama varmış gibi davranıp inanırsa(kendini kandırırsa) hayatı yaşadıkları gibi diğer hayatta işini garantiye alacaktır

bu mantık tüccar mantığıdır, ve düşünebilen insanların görüşlerinde yeri yoktur.
(bkz: zeus öldü)
la ben zeusu tanımam.arkeoloji okudugum icin onun 7 ceddünü ezberledim zübüğün.
varsa bizim kaybedeceğimiz bişey yok ama yoksa işte o zaman siki tuttun dostum *
Kesin müslüman olmustur.
günahkarlar (hangi din mensubu olduğu önemli değil) odun ateşinden elektrikli sandalyeye terfi etti demektir.
Yoktur raad olun. Öyle bişey olsaydı, odin ve thor siker atardi bunları.
vücuttaki bu muazzam tasarım , dünyanın güneşin etrafında dönüşü , evrendeki olağanüstü düzen . bir sandaylenin bile bir yaratıcısı varken ne haddinize zeus' un varlığını sorgulamak.
zeus, yehova, tengir veya ALLAH(c.c). evrenin bir yaratıcısı var. bunu inkar etmek ahmaklıktan başka bir şey değildir.
sırf bu düşünceden dolayı olympos dağına haca gittim ben. hani 3 dini birlikte yaşıyorum.
ya varsa, tüccar mantığı gibidir, bir şey ya var ya yoktur. ya varsa gibi olasılık içeren durumları dikkate bile almak saçmadır. ya varsa ne? var, veya yok diyeceksin. kesin bir karar vermedikten sonra bilimsel olarak hiçbir önemi yoktur. şimdi newton yer çekimi var dediğinde, yok deselerdi, ya varsa mı diyecekti. bunlar tam bir saçmalık. öyle ya varsayla gideceksek. bunca din var, ya yanlış dediğimiz o kadar din eğer doğruysa o zaman ne olacak? bunlar tüccar mantığı.