1. 1.
    Fiyat/performans telefonu.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro, arka tarafında 4 tane kamera ile beraber geliyor. Ana kameranın çözünürlüğü ise 64 Megapiksel. Sadece bu kadar değil, ön ve arkada Gorilla Glass 5 cam, 4.500 mAh batarya, 6.53 inç büyüklüğünde FHD+ IPS ekran.
    4 ... yall
  2. 2.
    8.8mm kalınlığa ve 200 gram ağırlığa Sahip telefon. 8 çekirdekli Helio G90T işlemci, LPDDR4X tabanlı 6 GB RAM ve sıvı soğutma sistemi var.
    2 ... dogan bey
  3. 3.
    nasıl bu telefon genşler.
    3 -2 ... kirmizigiygel
  4. 4.
    3 gündür kullandığım dehşet memnun kaldığım telefonum.

mobile legends oynuyorum kasmadan akıcı bir şekilde oynatıyor. batarya performansı çok iyi günü rahat çıkarırsınız ki hızlı işlemcisi ile size verimli bir performansla iyi bir batarya ömrü sunuyor. şarjı 2 saatte doluyor hızlı şarj aleti ile 4500 mah bataryayı doldurmak için iyi bir süre. ön arka kamerası güzel fotoğraflar çektirebiliyor özellikle arka kamerası ışıklı ortamlarda sizi memnun eder.

ekranı bataryası ve performansı muazzam.

tavsiye ederim.

10/9
    7 -1 ... vedat minor combo
  5. 5.
    benim de almayı düşündüğüm telefon.
    kullananlar adamakıllı yorumlar bıraksın lütfen.
    2 -1 ... robert pires
  6. 6.
    iyi hoş telefon da ismine note demişsin Kalemi yok aq. Prensip gereği kalemsiz telefon kullanmadığımdan almayacağım telefon.

Edit: şu an farkettim. Almak istesem de param yok. Evet.
    9 -2 ... satoshi nakamoto
  7. 7.
    Tüm xiaomi telefonlar gibi çöptür.
    3 -6 ... gozlerinmeyhanesi
  8. 8.
    Giriş seviyesi modellerin bile 128/6 gb depolama seçeneğiyle geldiği, 40 mp kameralı telefonların havada uçuştuğu, kısaca telefonun sınıfını belli eden tek özelliğin işlemci olduğu bir dönemde mediatek işlemciyle çıkmasını hatalı bulduğum telefon.
    2 ... lorne malvo
  9. 9.
    imei atılıp atılmadığını merak ettiğim telefon.
    ... wehmut
  10. 10.
    bozulan gm5 telefonumdan sonra almaya yeltendiğim ama bilgisayar ihtiyacımın daha ağır basmasıyla hala nokia c6-01 kullandığım şu dönemde hasretle fotoğraflarına baktığım telefondur.
    3 ... papatya katili