1. 1.
    2019 ağustos yılında çıkan, fiyatı 2750 lira olan cep telefonu. bir arkadaşım 2600'e aldı.

özellikler:

https://www.epey.com/akil...dmi-note-8-pro-128gb.html

ben açıkçası çok beğendim. 4500 mah batarya var bir kere. gorilla glass 5 kullanıyor.

64 mp, 8 mp, 2 mp, 2 mp olmak üzere arkada 4 kamera kullanıyor. ön kamera ise 20 mp.

çervesi metal görünümlü plastik. o biraz sıkıntılı.

radyo, nfc, kızılötesi falan her bok var. kızılötesi ile kumanda yapmak iyi oluyor bazen lazım oluyor.

su geçirmez serfitikası ip68 olsa süper olurdu ama maalesef ipx2. yani yağmur damlalarına karşı. cihazı engelleyecek tozları da engelleyecek ip5x var. hiç yoktan iyidir en azından.

arka kapakta parmak izi okuyucusu da var.

kutudan şarj aleti dışında bir şey çıkmıyor. kulaklık çıksa iyiydi.

telefonun sar değeri amerika ve avrupa kriterlerine göre de bayağı düşük. o da iyi.

yani alınabilir aslında.
    2 ... dertler derya olmus
  2. 2.
    Fiyatının 2730 TL olması dışında he yönüyle iyi olan cihaz. Ancak maalesef elimizdekiyle yetinmek zorundayız.
    ... shizofren1
  3. 3.
    Redmi note 7 kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim: xiaominin telefonları muadilleriyle aynı performansı hatta daha iyisini verirken fiyat olarak çok çok altında.

Ama belli bir süre sonra fiyatları diğer markaların seviyesine çekmeyi düşünüyorlarmis, şu an düşük olmasının sebebi rekabet ederek piyasaya yerleşmek. Redmi note 7 Nisan'da piyasaya çıktığından beri tüm dünyada 20 milyondan fazla sattığını göz önünde bulundurursak başarılı olmuş sayılırlar.
    ... nemecic
  4. 4.
    fiyat ve performans açısından değerlendirince gayet uygun bir cihaz. (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=vvCNah0NmP4+)
    ... ebirdal
  5. 5.
    sanki arayüzden kaynaklı geçişlerin biraz yavaş olduğu cihaz. benim sony xperia z2 ile karşılaştırıyorum. geçişlerde bin kat daha iyi sony. alıp almama konusunda kararsız kaldım. bunda menü tuşu da yok. sağa sola kaydırıyorsun. menü olsa süper olurdu.
    ... dertler derya olmus
  6. 6.
    Şikayetvar'da hakkında birçok şikayet oluşturulan telefon. Kronik bir hatası, yazılımsal bir problemi var mı diye almak için biraz daha bekleyeceğim.
    ... dertler derya olmus
  7. 7.
    Hala alıp almama konusunda kararsız kaldığım telefon.
    ... dertler derya olmus
  8. 8.
    enayiler tarafından 2700e alınan cihaz. enayi olmayanlar 2000den alıyo.
    -2 ... esaret kabul edilemez
  9. 9.
    Gecen hafta migrosta 1999 liraya satilan aygit. 64 gb olanından.
    ... sultan i yegah
  10. 10.
    Almak istediğim fakat 2 senede cortlar dedikleri için korkudan artık almak istemediğim telefon. Elimde samsung s6 var, 4.5 senedir kullanıyorum. Gittiği yere kadar da kullanacam böyle giderse.
    ... kedi peri