bugün

atıldım nası girebilirim?
(bkz: çirkin bir kürt olduğun için atıldın)
Tek bir siyasi görüşün borazanlığı için kurulmuş bir site. 2002 de kurulması herşeyi açıklıyor. Çöp.
eğer akp yanlısı birine altından kalkamayacağı bir soru sorarsanız hem o kişiden yanıt alamıyorsunuz, hem de site denetçileri sizin sorunuzu siliyor; bir tür zeka özürlü çocuğunu koruyan anne sendromu.
şuan vergi başlığında yandaş yalaka olmayan bütün mesajlar siliniyor. asdafasgashf
suriyeliler yeter ki rahat etsin %100 vergi vermeye razıyım dedim yine yaranamadım, sildiler.
sitenin kurucusu ve de sahibi burç acar da sıkı bir samsun düşmanıdır. samsun'u karalamak için dilediğiniz yalanı yazın; kimse bir şey demez. ama yazılanların yalan olduğunu "kanıtlayan" bilgileri yazarsanız, anında silinir. günün birinde bu düşmanlığının nedenini açıklamasını umuyoruz.
hiçbir şekilde karşı görüş yazamayacağınız yazdığınız taktirde silineceği ve hatta direk siteden atılmanıza yol açacaktır. Fotoğraf amacı ile siteye üye olayım iyi niyetiyle bile yaklaşmayın uzak durun.
adam haklı beyler. doğru.
onbeş dakika önce "türkler nasıl müslüman oldu?" başlığına kaynak olarak erdoğan aydın'ın "nasıl müslüman olduk? türklerin müslümanlaştırılmasının resmi olmayan tarihi" adlı kitabının "yalnızca" adını yazdığım ve iletimin anında silindiği yobaz site.
deniz gezmiş'in asker ve polis öldürdüğü palavrasını sallayan bir genelev çocuğuna bunun doğru olmadığını; deniz gezmiş'in tek bir kişiyi bile öldürmediğini yazdığım yanıtımı anında silen diğer genelev çocuklarınca yönetilen site.
akp yanlısı site. iktidarın bulaşıkçılığını yapmaktan gurur duyuyorlar mı bilemem ama geçtiğimiz gün yaşadığım bir durumu paylaşmak isterim. şimdi bu sitede "en güvendiğiniz kanal hangisi" diye bir soru sorulmuş bende halk tv ve tele 1 dedim. baktım yorumum hemen silinmiş. birde şöyle yazmıştım eskiden trt'ye çok güvenirdim ama artık trt devletin değil iktidarın kanalı oldu artık güvenmiyorum yazdım. hemen silmişler yorumumu. yorumumun silinmesine bir anlam veremedim. yorumumun silinme nedeni sanırım chp'nin kanalı halktv'nin adını yazmış olmam olabilir. ancak karşımda yazanların büyük çoğunluğu a haber'in şakşakçılığını yapıyor ve a haber'e methiyeler düzüyorlar. hatta a haber'in logosunu bile paylaşmışlar ama o yorumların hiçbirisi silinmiyor. çünkü o sitede iktidarı ve onun yandaşı olan her şeyi yalamak serbest ama muhalif bir duruş sergilemek yasak.

benzine zam gelir ama kötü bir söz yazamazsın. hatta bu tür siyasi ve ekonomik konularda misafir olarak yorum yazamazsınız. sitede kayıtlı üye olmalısınız. akp hakkında tek bir eleştiri bile yapamazsınız buna müsaade yok ama chp ve kılıçdaroğlu'nu yerden yere vurabilirsiniz serbesttir. yani bu tarz bir site.
yıkama yağlama işini çok iyi yapan bir site. muhalif görüşlere kapalı, chp'yi övmek siteden atılma nedeni aynı şekilde akp'yi kötülemek de siteden atılma nedeniniz olabilir.

sitede açılan şu başlıklardan az çok ne demek istediğim anlaşılır;
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=146791
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=136977
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=108273
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=150785
yanılmıyorsam üyeliği ücrete tabidir..
şu sayfada yazılanları bir okuyun lütfen. kraldan çok kralcı burada yazar olan bazı kişiler. erdoğan dedi diye adama kızıyorlar erdoğan diyemezsin reis'e diyor adam. soyadı ile hitap edemezsin diyor ya:) yahu şaka gibi. erdoğan kendisi bile güler burada yazılanları görse.

şuna bakın; http://wowturkey.com/foru...p?t=136977&start=2840
bu sitenin bir de askeri teknolojiler bölümü var lan bir girdim mal kaynıyor ?!!?

Tr military deki bilgiler ve değerlendirmeler nerdeeee burada nerede..

Tr military de örnek ATMACA füzesi paylaşımı yapılınca üstadlar yazardı.

10 yıldır devam ediyordu. Hava soluyan füzelerden sub sonic hızlarda arayıcı başlığı şu bunun avantajları bunlar dezavantajları şunlar, bunun sınıfında şu füzeler var onlardaki özellik olan lmayan bu. Ancak ege konjukturunda falanca platformda kullanılmaları şöyle avantajı olur böyle olmaz...

bu çomarlara bakıyorum
haboreeey heyooo ismi niden öyle heheyyt yunan gavuru görsün şimdi. kılıncdaroglu çekemiyordur şindi.

gibi yorumlar var.

allahım bunlar benim ülkemi koruyacaksa maymunlar korusun daha iyi aq!
inşaat projelerini deli gibi takip eden insanlarla dolu forum. bu konular hep en yukarıda: stat, otoyol, ne kadar inşaat, proje varsa hepsiyle ilgili günlük bilgi veriyorlar, kendi kameralarından, belediye kamerasından, sentinel uydusundan... neyin ne zaman yapılacağını, hangi kısmı kimin yaptığını, kullanılan malzemeleri, maliyetleri, anlaşmaları, otoyol yönetmeliğini falan biliyorlar. otoyolun trafiğe kapalı olan inşaattaki kısmını göstermek için sentinel uydusunun türkiye üstünden ne zaman geçeceğini biliyorlar.

sitenin ve üyelerin genel profili dünya görüşüme uymuyor ama adamlar projelerdeki son durumu göstermek için çok emek veriyorlar ve bu durum hoşuma gidiyor.
kartal'da çöken yeşilyurt apartmanı için chp'yi suçlu göstermeye çalışan çomarlar sitesidir. kartal belediyesi 1989-1994 yılları arasında shp'nin elindeydi. başkan da 1995 yılında ölmüş olan mehmet ali büklü idi. sonraki belediye başkanı 1994-2004 arasında görev yapan rp / fp üyesi mehmet sekmen idi. mehmet sekmen 2019 yerel seçimlerinde akp erzurum adayıdır. çöken bina zaten 1992 yılında yapılmış. binanın çökmesine neden olan üç kaçak kat sizce ne zaman yapılmış olabilir? bir binaya, dikkat çekmeden kaçak kat çıkmak için en az kaç yıl geçmesi gerekir? benim tahminim en az üç yıl. bu durumda kaçak katlar hangi başkan zamanında yapılmış oluyor? ve o başkan bugün nereden, kimin adayı? bu işin suçlusu shp (chp) olsa, yayın olayla ilgili yayın yasağı gelir miydi?!... vb... vb...
duymuşsunuzdur; 8 mart eyleminde kadınlar ezanı ıslıkladı diye bir haber yapıldı ve "hazır kıtalar" hemen kendini gösterdi. ama bugün o haberi yapan türkiye gazetesi yazarı süleyman özışık gerçek dışı haber yaptığını itiraf ederek, özür diledi. ben de bu durumu wowturkey'nin iki ayrı başlığında paylaştım. adamlar bunu bile kabul etmiyor; ıslıklama iddiasında ısrar ediyorlar. zeka düzeyleri bu işte!... yahu haberin yalan olduğunu, haberi yapanın kendisi itiraf etmiş; sana ne oluyor, çanak yalayıcı ak-çomar?!...
Türkçe konuşan arap piçlerinin toplandığı atatürk düşmanı yobaz yuvası. Çok şükür ki sitelerine pek uğrayan yok sessiz sedasız birkaç çomar kendi halinde takılıyor.
Bir zamanlar çok güzel konuların işlendiği sert bir moderasyonu olan site. 2 senedir ugramiyorum.
Sözlükler ne kadar muhalifse, burası da bir o kadar hükümet yandaşıdır.

Sözlükler ne kadar genç mekanı ise, burası da bir o kadar yaşlılar lokalidir.
Hala 90ların zihniyetinde işleyen site. Merak ediyorum acaba moderatörler o onay bekleyen yüzlerce mesajı okuyormu. Ard arda birden fazla mesaj yazılamaması çok kanser bir detay. Özel mesaj kısmının kapanması da apayrı bir ironi. Umarım tez zamanda iflah olur.
Bu site akp yanlısı değildir. Akp yanlısı görünüp sahibi ve moderatörü kriptö fetöcü dür.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
türkiye fotoğrafları bulunduran internet sitesi.

wowturkey.com
Fetöcü olduğunu daha yeni sözlükten öğrendiğim site.