bugün

entry'ler (95)

eskişehir

Soğuk aq memleketi, mayıs ayındayız hala buz gibi. Artık güney e yerleşmenin vakti geldi sanırım.

kanal istanbul 10 yılda 181 milyar getirecek

Yani para bizim cebimizden çıkıp müteahhit'in cebine girecek. Soymaya doyamadılar. O parayı faize yatırsan daha çok getirir hemde risksiz.

wowturkey

Bu site akp yanlısı değildir. Akp yanlısı görünüp sahibi ve moderatörü kriptö fetöcü dür.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

galatasaray

Geçenlerde burda başaksehir den en az 4 yer demiştim basmışlardı eskiyi 5 yediler. Dedim dedim bana inanmadınız bak ne oldu şimdi.

ateistim diyorsun da yarak sünnetli o ne olacak

Sünneti sadece dini inancı olanların yaptırdığını sanan mal beyanı. Ayrıca sünnet ileri derecede sağlıksızdır ve doktorlar tarafında önerilmemektedir.

galatasaray

Gençlerbirliğine 5 atıp yeniden havaya girmiş takım.bu futbol ile başaksehir ve Beşiktaş karşısında hiç şansları yok.

furkan bölükbaşı

Kendisi sağa sola sallayarak insanların manevi değerlerine hakareter savurarak meşhur olmanın bedelini ödemektedir şu an. Ee her çıkışın bir inişi vardır Furkan efendi.

amigurumi

Harika örnekleri için

http://www.playgurumi.com

cristiano ronaldo vs lionel messi

Sayesinde hala almanya arjantin bık bık ötenleri gördüğümüz karşılaştırma. adam ciddi ciddi diyor ki gördük almanya karşısında. lan adam Almanya ile final oynatmış takımını ne yapsın? ayrıca o apaçi de aynı kupada takımı ile gelenden geçenden 4 yiyordu.

ulusozluk 2017 anayasa halkoylaması

Yüzde 62 hayır yuzde 38 evet. 17 nisan sabahı görüşmek üzere.

hayırcılar 17 nisan sabahı ne yapacaklar

Geleceğe umut dolu bakacağım güzel bir pazartesi sabahına uyanacağım.

david shankle

ohaa diyorum bu adam için bu güne kadar bir entry girilmiş. neyse ikincisi bana kısmetmiş bu saatte. siz bilmeyin ağalar bu cengaveri,gitarla sevişen adam,elektro gitarın tezenesi

meşazı aldım sen de var mısın mahmut

On sene sonra babayı alacaklarını anca farkedecek olan dallamaların meşazı almasıdır.

metallica

Son on senedir kendini tekrar eden grup. Artık ne James'in sesi çekici geliyor ne lars'in davulları ne de kirk'ün soloları. Eski tadı alamıyorum.Halbuki gençliğimde sonsuza dek müzik yapsınlar her gün dinlerim derdim ama yok, olmuyor aga. Ha yine de saygım sonsuzdur adamlara.

wowturkey

Yalaka nedir? düşünmeden fikir sahibi nasıl olunur? bir insanın zeka seviyesi ne kadar geri kalabilir? bunların hepsine cevap bulabileceğiniz bir forumdur.

aktroller

su katılmamış çocuklardır. başını zaten biliyorsunuz.

22 ağustos 2016 galatasaray karabükspor maçı

Bak bak bak galatasaray yıldızlardan yoksunmuşta ona rağmen sikmiş.sanki beş sıfır kazandılar aq. Biz başka maç izledik sanırım. Karabük biraz şanslı olsaydı ilk yarıda üçlemişti. Tinerci kafası en çok size yakışıyor sanırım.

hardwired to self destruct

Başıma birşey gelmeyecekse şarkıyı beğenmedim. Metallica nın reload albümünden sonra çıkardığı albümlerde ciddi sound sıkıntısı var ve tını albenisi yok. Eskiye dönüşü boş verip load tadında albümler yapsalar daha başarılı olur.

seviyor sevmiyor

Yahu arkadaş bir ben mi sözde yakışıklı ve karizma olan başrol oyuncusunun kiralık aşktaki ömer tiplemesine girmeye çalıştığını görüyorum. Adamda bildiğin oyunculuk sıfır.

22 ağustos 2016 galatasaray karabükspor maçı

Galatasaray bu futbol ile bu sene şampiyon olmayı unutsun. Takımda sıkıntı büyük. Osmanlıspor bu galatasarayı içerde dışarda dörtler.